0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
.............................................

13 Cevaplar

0 oy
(13,345 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Uzaklaştırma aldır tehdit mesajlarını silme kades uygulamasını telefonuna yükle ve en azından şimdilik mümkünse kendini biraz sakın çünkü eşin sana aşık değil takıntılı aldatmış olmasına rağmen onunla kalmanı istiyor bu sevgi ile alakalı değil ha boşanırken de ispatlayabilirsen aldattı arada şiddete meyli vardi falan bunlarda gündeme gelmedi 
-Reklam-
+4 oy
(2,109 puan) tarafından
Sana düşkün olan insan seni incitmeye kıyamaz. Hem şiddet hem aldatma hem küçük düşürme aileni de huzursuz etmiş sen düşkün diyorsun ama bence düpedüz takıntılı. Sen polise başvur telefonuna da kades uygulamasını indir bastığın an gelirler. Uzaklaştırma da al. Allah yardımcın olsun  
+1 oy
(1,966 puan) tarafından
O öyle biri değil dediğimiz insanlar tamda öyle biri çıkıyo 
+1 oy
(411 puan) tarafından
Sana düşkünse nasıl aldatıyor onu da anlamış değilim ama gereksiz bi durum yaşatmış belli ki 
tarafından
Onu inan bende anlamadım en çok bu yüzden şaşırıyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kesinlikle polise başvur. Dikkatli ol canım. Ailene zarar verir korkusuyla barışmaya kalkma. Sen üzülürsün bu seferde. Öyle korkak bir insansa zaten polisten de çok korkar 
0 oy
(660 puan) tarafından
Böyle davranandan adam olmaz .
0 oy
(790 puan) tarafından
Hastaneler böyle sdamların yaraladığı yada öldürdüğü kadınlarla dolu boşanma sürecin ne yazıkki söyliyim zor geçecek ama o adama güvenme ve herkese söyle anlat başından geçenleri sarıp sarmalasın seni hatta eğer böyle akrabalarının bol olduğu bir yerde isen gözünü korkutsunlar ama çocuk kaçırma olayına kadar gidebilir durum söyliyim barışma asla ve mahkemede görüş günleri için polisle gelmesi için tutanak tuttur alırken veya verirken çocuğu polis olsun  ve bundan sonra yakınında elektro şok tabancası gibi bir cihaz taşı anlattıkların normal değil geçmişteki kadın yaralama ve öldürme davalarında çok gördüm ondan uyarıyım dedim yapmaz deme temkinli ol
tarafından
düzenlendi
...............
(790 puan) tarafından
Burda genelde hamile yada birkaç yıllık anneler varya ondan çocuğun var zannettim
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Canım çok çelişkili sana çok düşkün olsa aldatmaz şiddet uygulamaz seni ne olursa olsun gitmeyen evde duran bir kadın olarak göruyor o naparsa yapsın kabul et istiyor sen istediğinde bağırıp cagurabilecegi istediginde sevebileceği bir kadın olamazsın malesef kocan takıntılı kafesi mutlaka indir gözü döndüğünde herşeyi yapabilir bak havlayan köpek ısırmaz tabiri sana hiç şiddet göstermemiş olsaydı doğru olurdu ama sana şiddet uygulamış seninki havlayan değil ısıran bir köpek kendine dikkat et 
0 oy
tarafından
Ummadık taş yarar baş 

Sanan düşkün ama sıddet uyguluyor sana düşkün ama aldatıyor bu düşkünlükle herşeyi yapar bu adam güvenme asla ama asla 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Sanki biraz bana düşkün deyip ona sığınıp birşey yapmaz bana diyerek hem söyleyip hemde aldatilmissiniz kendinizi avutuyorsunuz bence sizde onu bu hastalikli takıntili haline takinti olmuşsunuz tamda böyle adamlar öldürüyor eşlerini 
0 oy
(6,451 puan) tarafından
Allah kurtarsın canım hükümetin adaletine güvenme bu ülke de hakeden hakettiği cezayı almıyor biliyorsun. Eşinle güzellikle konuş sana şans vermiştim ve ikinci kez beni aldattın sen olsan beni affeder miydin de. Kapına gelip ailene saygısızlık yapıyorsa sana değer vermiyor demektir emin ol buna. Barismayi düşünme çünkü niyeti neyse bunu barıştıktan sonrada yapabilir zaten. 
0 oy
(6,131 puan) tarafından
bugün geri dönersen iki sene sonra yine yapar aynısını. o şiddet ve aldatma varsa birgün tekrar eder. kadesi indir, doğru polise git. bu adamı çekmek zorunda değilsin. adam sana düşkün falan değil psikopat 
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Canım tekbi çaren var aileni çoluğu çocuğu toplayim sizi bulamayacağı bi yere gitmek uzaklaştırma kararı alıp izinizi kaybettirmek adam normal değil biz çok gördük böyle aşık adamlar kaç kadının canına kıyıldı bu ülkede huyu öyle deyip geçme bugün bunları yapan ilerde daha fazlasını yapacak emin ol o kadın cinayetlerinin çoğu zaten çoktan boşanmış kendi düzenini kurmaya çalışan kadınlarda adamlar ikna edip geri getirmeye calismisler yeri gelmiş güç gösterisi yaparak korkutu getirmek istemişler bakmışlar kadın istemiyo ondan sonra kadınları öldürdüler sen nerden buldun bu adamı ya 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 458 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Shz (1,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu