0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Çamaşırları nasıl kaç derece deterjanla mi yatak yorgan döşek halı mutfak esyalari nasıl temizlenmeli ne ile temizlenmeli?

6 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
Canım ilk önce bir doktora danışınız bizde bu yaz 3 aylık bebeğimle olduk bizden eşime bulaştı ve ailecek olduk çocuk doktoruna gittik losyon şampuan verdiler hiç faydasıni görmedik sonra tekrardan gittik karışım verdi ama o süreçte evde aklınıza gelebilecek her şeyi beyaz sirkeyle 60 derecede yıkadım bebeğim tüm dolabını Beyaz sirke yüksek derecede yıkadım ütüledm her gün çarşafları çıkarıp değiştirrdm kapı kollarını ve muslukları her dakika silerdim 3 ay psikolojim bozulmuştu resmen o karışımı kullandık ondan sonra evdeki herşeyi halı koltuk ne varsa yıkayıp sildik çok şükür kurtulduk 
(6 puan) tarafından
Bebeğin kiyafeeri de mi sirkeyle 60 derece ile yıkanacak doktora gittim losyon verdi nasıl nerden geçti bilmiyorum ya daha bebeğim küçük of :((
(6 puan) tarafından
Bebeğimi sirkeli suyla yikasam olurmu
(290 puan) tarafından
Hayır cnm bebeğe zarar vere bilir giysilerini yıkarken döküyordm kesinlikle losyon fayda etmiyor baktınız geçmiyor tekrardan gibi karışım versinler veya eczacıya anlatın onlarda yardımcı oluyorlar
(290 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum benim kızım da 3 aylıkti Allah'ım düşmanıma yaşatmasın çok zordu bide ben Bodrum da yaşıyorum ve ağustos aylarında çok sıcak olur bizde o aralar olmuştuk her gece bebeğim çığlık çığlığa ağlardı bnde onla ağlardım artk
(2,856 puan) tarafından
Eşimin oğulları bizde kalıyor ama büyük oğlu u.yuz oldu
Ne yaptıysak geçmedi
En son eczaneye gidip karışım şeklinde krem vermiş
Şak diye kesti
Ama dediğin gibi kolay kolay çıkmıyor çamaşır dan
-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
Allah kurtarsın canım bizde evde 5 kişi mücadele veriyoruz gerçekten bu soğuk havada daha berbat bir şey olamaz 
(6 puan) tarafından
Evet inşallah iyilesirsiniz
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bizde sadece esim oldu ama ben giysileri ve nevresimleri (giymesem bile) 60 derecede yikadim. Bozulacak esylari siyah posete koyup agzini bagla ve 1 hafta icinde kalsin oyle yika 40 derecede. Koltuk, hali ve yataklari buharli temizlemeyle yikattirdim. 10 gun hic durmadan ugrastm ama gecti esimde de. Bu arada tedavi olduk hepimiz, oglum ve bende olmasa da. Sadece bi oda kullandik. Tedsvi bitince en son o odayi temizledim.
(6 puan) tarafından
Tabakları kaşıkları nasıl yaptınız
(2,405 puan) tarafından
Sert yuzeyleri camasir sulu sicak su ile temizledim. Bulasiklari 70 derecede yikadim makinada.
0 oy
(128 puan) tarafından
Ne oldunuz acaba anlamadim ben 
(453 puan) tarafından
U.yuz canım
(128 puan) tarafından
Ya benim annem babamda 15 gundur.kasiniyolar ilac ictiler krem fayda etmedi herseyiyikadi vannem.evdegecmiyo.salgin mi varya
(453 puan) tarafından
Valla geçmiypr bende bitmek bilmeyen kaşıntılar var  dirençli ki neler yaptım neler hiç faydası olmadı
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Santeplus **** ilacı var ben onunla kurtuldum aşağıda bir yorumda bi arkadaş neler yapman gerektiğini yazmış hepsini hergün uygula o losyonu alırken whatsaptan sipariş ver sana nasıl uygulanan neler yapman gerektiğini söyleyecekler brn 7 ay çektim yedi aydan sonra bu losyonu buldum kurtuldum ama beyaz şirketle silmediğim hiç birşey kalmamıltı halıları koltukları bile beyaz şirketle siler ütülerdim
(453 puan) tarafından
Bende o losyonu aldım ama fayda etmedi ya
0 oy
(691 puan) tarafından

Aklına gelebilecek özel losyonlari eczane karışımını denemiş biri olarak bir senedir ara ara tekrarladi ve sonunda şuan kwellada kullanıyoruz ilk günden dahi farkı gördüm çocuklarda doktor yazdı bunu ama tek başına değil kükürt sabunla kullanmalısın 

Duştan önce seyreltilmis sirke yi fısfıs şişesiyle sıkıp bekletiyorum sonrasında kükürt basunla sbaunlayip bekletiyorum en son keseleyip çıkartıyorum vcut soğuduktan sonra losyonu şurup 12 saat sonra sabah yıkıyorsun önce sambuan sonra kükürt sabunu üç gün bu şekilde sonrasında bir hafta sonra tekrar ediyorsun üç gün 
Temizlik için varsa kurutma kurtarıcı yüksek işi icin
Evi sirkeyle sil koltuklaro yatağı hergun süpür yastığı nevresimi sürekli değiştir günlük
Kapı kolu musluk lavabo bul sirkeyle sil en önemlisi ayakkabılarmis iş ayakkabıları değiştirme şansı varsa eşinin onları değiştirsin onlara tutunup tekrar geliyormuş bizim bu yüzden tekrarlamış çözmüş olduk ben evi ilaçlatip koltuk bile yıkattim ama ayakkabı değiştirmeden ve ilaç sabun sirke karışımını kullanmadan geçmedi tekrar etti ayakkabıları poşete koyup havasız bırakman lazm eşyaları yıkıyorsun ya sonrasında dürüp kaldırırken elini hep kolanyala yoksa elinden geri onlara geçiyor başka sormak istediğin varsa yardımcı olabilirim 
(691 puan) tarafından
Bize **** değil farkı birsey olabilir alerji gibi demelerine rağmen sdce kızımda çıkan birseyler sonucu bunları uyguladım ama artk **** bile evrim geçirmiş herkese bulaşmıyor muş değişik Direnç varmış ben bunları uyguladım halada uyguluyorum sende **** için yapabilirsin deri enfeksiyonu olabilir dediler bulaş olmayınca ama enfeksiyon bu kadar sürmez diye şüphelenip bunlar uyguladim
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim hepsini yapacağım:(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 342 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
13 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BirMelek (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...