0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Persemde gunu esım adana hurma bılezık alms bana kızlar o kadr sevındım kı mutlu oldum taktm. Sabah oldu işe gıttı bende baktm copun ıcınde poseti duruyr ama normlde kutusuyla alınıyor ya merk ettım baktm kutunun içinde 3 tane bılezık 30 bin yazyr bende bana 1 tane gtrdı 2 tane nerde dıye dusundum. Ve o yazıyı esıme attım boyle boyle dıye bana bır arkadsla aldık 2 tane o aldı 1 tane ben aldm onun kagıdı yanlıslıkla benm posete katmış dedı tm dedm. Kısa kestım ama suphe var ınanmadm, dolabın ıcınde kutu buldum 2 tane ıcındeydı bılezık. Ve sok oldum esıme foto attım agzıma gelenı saydım. Dyrkı kızlarımındır o bnde dyrm kı bn senın karınım neden sakladın dyrm bna dyr sen nıye evı karıstryrsn o bna saydrdı bn ona daha cvp vermedım kotuye gıdck dıye morelim bozuldu aldıgı herseyı akşm eline vrcm kendını bır *** sanıyr 

Cunku 

18 Cevaplar

+5 oy
(3,629 puan) tarafından
Kocan senden bilezik saklıyor sen de bizden sesli harfleri saklıyorsun. Sesli harf bedava bacım, yaz ki başımız ağrımadan anlayalım.  Ben olsam o bilezikleri alır saklardım.  Madem benden gizli aldı, kağıdı yakalattı ve inkaer etti, bende bilezikleri alırdım. Sorarsa yalancısın der kavga ederdim, soramazsa da saklardım kendime.  Ben inanmadım, eşin yalan söylüyor ayrıca. 
(3,629 puan) tarafından
Sana da MaaşAllah :) severim zeki kadınları
(1,204 puan) tarafından
Artılıyorum keşke post sahibi de dikkate alsa
(3,629 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum.
Çok içten bir şekilde bu söylediklerimi ciddiye almasını diliyorum.
(4,937 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum,ben anne çok zeki kadınsın maşallah senin yorumlarını özellikle okuyup bazen kendime de akıl alıyorum valla;)
(3,629 puan) tarafından
Meryemnisa çok teşekkür ederim.
Hayatın sillesini bizde zamanında yedik.  Gene de Allah kimseyi ağır acılarla imtihan etmesin.
-Reklam-
+1 oy
(3,299 puan) tarafından
Asla geri vermezdim. Hepsine el koyardım. 

Kadın kocadan bişey gizleyince günah diyorlar(katılmıyorum maddi konuda) erkek de saklayamaz. Hesabını verecek. Ailesi için aldıysa mantıklı bi açıklama yapmalı. 
+1 oy
tarafından

Bütün gün evde olan evde temızlkl yapan heryer elinin altında olan kadına evı neden karıştırıyorsun diyor hem yalancı hem mal :D

0 oy
(372 puan) tarafından
Valla canım kizlarina almış olsa kesinlikle sana söylerdi diye düşünüyorum sen bu işi. Peşini bırakma sen koçanı daha iyi tanıyorsun sonuçta 
(873 puan) tarafından
Bna dyr sen parayı car cur edyrsn boş seylere alıyrsn eve 2 bılezık yatırım ıcın almısm dyr ama benden saklamanı anlamyrm dyrm
0 oy
(490 puan) tarafından
Canım.uzgunum ama iyi bir koku yok esinde 
0 oy
(252 puan) tarafından
Şaka gibi ilk yalan söylüyor sonra sen bulunca üste çıkmaya çalışıyor çok merak ediyorum neden evlilik de böyle şeyler saklanmamalı hatta hiç bir şey saklanmamamlı acaba kaynana filan mı verecekti 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bir b.klik var kusura bakma 

0 oy
(3,102 puan) tarafından
Ayy bu ne böyle annesine filan mı aldı acaba laf yaparsın diye mi söylemedi 
0 oy
(24 puan) tarafından
Kız hiç sormadan alıp saklasaydin sana soramiyacagi için arayıp dururdu evde sende girmedim derdin kaybettigini sanardi 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Böyle şeyleri telefonda sormak bence yanlış hem yüzünü okuyamıyosun hem gelene kadar yalan düşünecek zaman veriyosun keşke eve geldiği zaman kurcalasaydın konuyu
(1,873 puan) tarafından
Ayrıca sen ne düşünüyorsun ailesine mi vercek başka birine mi sen daha iyi bilirsin nasıl insanlar
0 oy
(889 puan) tarafından
Geçmiş olsun diğer ikisinide öbür kadına almış belliki hepsini al sakla verme boşa gitsin pisliği yalan konuşuyor sana baksana kızların kaç yaşındada bilezik takacak kızların bileğine göremi almış hepsi yalan bacım al bilezikleri sakla git kendine bankadan kasa kirala koy oraya
0 oy
(4,937 puan) tarafından
3 bileziği de al güzelce sakla ve akşam kocana asla verme, sorarsa kızlarıma sakladım,saklamak öyle olmaz böyle olur de, ayrıca kocan yalan söylüyor hiç inanmadım bir haltlar karıştırıyor yakında çıkar kokusu,ama Allem et kallem et verme o bilezikleri 
0 oy
(232 puan) tarafından
Bence diğer iki bileziği başkası için almadı, yatırım amaçlı aldı ama parasını senden gizlemek istiyor. Yarın bir gün para lazım olursa kullanacak veya annesine vs verecek, seninde haberin olmayacak. Böyle düşünüyorum. 

3 bilezik nasıl 30 bin tuttu onu anlamadım. Çok düşük gramlı falan mı ? Yoksa 3 bilezik o kadar etmez. 
0 oy
(77 puan) tarafından
Ben olsam bütün bilezikleri alır saklarım eşime hiç demezdim bile dedin artık verme 
0 oy
(873 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ederim yazdıgınız ıcın bılgılendırdıhınız ıcın. Altınları aldım bende duruyor buyuk tartıstık ama olsn deydı yatırım amaclı saklıyor guya ben harcarım kafasındaydı ondn butun bırıkınlerını bılıyorum sadece bunu saklayınca kıyametı kopardım bır daha saklmaz ınslh:))))) 
(343 puan) tarafından
Sakla ama iyi bir yere sakla gelecekse senin ve çocuklarının geleceği madem aldı sana vermesi gerekiyor
0 oy
(624 puan) tarafından
Kızların kaç yaşında cnm
(873 puan) tarafından
2 ve 3 yaslarında buyuyunce takacaklarms
(624 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu kuru bir yalan söylüyor kusuruma bakmasin çünkü çocuklar büyük sandım onlara sürpriz yapacak ama daha minnacık miş kızlarıniz, siz yinede kendinizi bozmayın doğru dürüst sorun mantıklı bı açıklama yapar belki ama baktınız cevap yerine üste çıkıyor ozaman ağzının payını ver gitsin saydir bacım...
0 oy
(343 puan) tarafından
İkinci evliliğin mi canım kizlarima derken ikinizin kızı değil mi birde en baştan yalan soylemesi bile saçma ayrıca seni  niye bilezikleri bozdurmakla suçluyor hiç normal değil 
(873 puan) tarafından
2 ve 3 yasında kızlarım var ılk evlılıhım ust uste oldular cocuklar :(
(343 puan) tarafından
O zaman daha saçma ya ailesine aldı yadabaskabir halt yiyor günahını almak istemem ama hic normal degil
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Al hepsini sakla sen de öyle saklanmaz böyle saklanır dersin sorarsa da amacını anlamadım gerçekten ne amaçla saklıyor ki o iki bileziği madem saklayacak hepsini saklasın niye birini veriyor sana
(873 puan) tarafından
Onu hedıye ıcıb alms bana 2 sınıde saklams valahı o kagıdı gormesem allah bılır ne zmn soyler bırdr dyr aldım kotu mu yaptım mıllet altın alsn koseye katsın dıye dua edyr sense beyenmıyrsn dyr bana
(2,722 puan) tarafından
Mesele altın alıp köşeye atması değil ki senden saklaması çok saçma ve aptalca geldi eşinin yaptığı hareket kusura bakma
(873 puan) tarafından
Ztn ana avrat duz gıttım nerdeyse evlılık bıtıyrdu o dereceye geldık o saydı ben saydım ılk dega bırbırmıze bu kadr cok hakaret ettık o başak burcu ven akrep ıkımızde dık kafalıyız

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 935 göst.
9 Eylül 2018 Aile kategorisinde ♡♡Mira♡♡ (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 438 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zamanve& (1,140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 868 göst.