0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,059 puan) tarafından
Kızlar 4 aylık hamileyim oğlum olacak mis erkek ismi arayışindatim şuan anlamı güzel bildiğiniz var mı :))

16 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
İki oğlum var canım büyüğü Alparslan küçüğü Alperen beğenirsen ❤️
(1,059 puan) tarafından
Alperen güzel evet canım sağolasın
(124 puan) tarafından
Sende canım❤️
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Ishak selim ömer benimde oğlum olacak allahin izniyle bende ishak koyucam
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Uras, Melikşah, Temur, Batur, 
0 oy
(639 puan) tarafından

Mert olurmu yada Hüseyin 

Hamza Ali 
0 oy
(201 puan) tarafından
Bende 5 aylık hamileyim ve bebeğim erkek birsuru isim var hangisini koycagimi bilmiyorum  bulduklarim bu belki fikir olur

Eymen. Yiğit Ensar. Efrayim. Aras  ama hangisini koyucam hepside çok güzel:(((
(1,784 puan) tarafından
Aras baydı Eymen binlerce var ensar vakfından dolayı onuda eledim Yiğit olabilir Mert oğlumun adı ama Efrayim h.z Yusuf'un oğlunun ismiydi dimi o güzel Eren olabilir Enes olabilir çok istiyordum ben eşim istemedi Peygamberimizin en sevdiği sahabisin ismi Enes bin Mâlik yani zor Allah kolaylık versin
(201 puan) tarafından
Kardeşimin ismi Enes oda diyodu benim ismimi koy diye bilmiyorum kafam çok karışık kızımın ismi ecrin onun için eymen güzel gider diye dusundum
(1,784 puan) tarafından
Karıştırmayin sağlıkla gelsin o an ismi gelir benim son ana kadar çok düşündüm
(201 puan) tarafından
Ben kizken kızım olursa ecrin koyucam diyodum koydum yine erkek olursa ya eymen yada eren koyucam diyodum ama karar veremiyorum eren koysam eymene yazık olur eymen koysam ensara yazık olur
(1,784 puan) tarafından
Kafanız karışmış kura cekin en iyisi bence bu 3 isimden Eren
0 oy
(447 puan) tarafından
Eren

Metin

Kerem
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ali asgar bu aralar favorim 
0 oy
(962 puan) tarafından
Gel kız Fırat koy oğlumun ismi 
0 oy
(1,784 puan) tarafından

Mert Eren Enes Yiğit sıralama buydu ben bu 4 ismi düşündüm hep hamileyken:) Mert en sevdiğimdi hep önemli olan sağlıkla gelsin adıyla geliyor zaten kuzular 

0 oy
(129 puan) tarafından

Mirac 

Miran

0 oy
(17,787 puan) tarafından
Alparslan oglumun adi okan ve muhammed ali oğullarim ❤️❤️❤️
(17,787 puan) tarafından
Merhaba canim ❤️ tavsiye ederrim benim oğlum cok akilli yani akilli derken uslu oturdugu yerden kalkmayan degil zeka olarak cok guzel dusunceleri olan kibar karsidaki insani dusunen deger veren ciddi anlamda empati yapmayi bilen huyu husu cok guzel bi cocuk ben isminden kaynakli oldugunu dusunuyorum Allah insallah peygamberin izinden giden kullarindan eylesin ❤️ saglikla al kucagina canim
(646 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm inşallah ,ben bi videoda gördüm her üç oğlunuz dan birine Muhammed ismini koyun diye ama çevremde kim,duyarsa olmaz diyo hatta günah bir le diyen var:D
(17,787 puan) tarafından
:) cok guzel bi isim biraz asi ama olsun 3 oğlumdan biri Muhammed elhamdulillah gunah derken hakaretli kotu sozlu tek bisey bile soylememk lazim :)
(646 puan) tarafından
Anladım cnm Allah senin çocuklari size bağışlasın inşallah b,benim bebeğimide sağ salim kucağıma almayı nasip etsin:)
(17,787 puan) tarafından
Aminnnn insallah canimm
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Büyüğün adı ÖMER küçüğün adı CİHANGİR fikr olaun
(201 puan) tarafından
Eşimin ismi cihan bende 5 aylık hamileyim bende mi cihangir koysam cihan  cihangir
(2,804 puan) tarafından
Eşimin tarafuna tuhaf geldi kim duysa AA Cihangir de neymiş diyorlar niye kuranda geçen bir isim değil yok niye öyle değil kendi çocuklarının adida kuranda geçen bir isim değil halbuki ,, ben çok beğenerek koydum heves kırıyorlar işte ,
(201 puan) tarafından
Güzel isim bence illa kuranda geçecek diye Bir şey yokki anlamı güzel olsun yeter
(2,804 puan) tarafından
Öyle tabiki ama anlamiyrolar bende kimlik cito çocuk 7 aylık olacak haylaa. Acaba farklı bir isim mi olsa diyorlar
0 oy
(163 puan) tarafından
Göktuğ olumun adı.

Alparslan 

Yağız 

Miraç 

Çınar  aklımda kalan bunlar sağlıkla gelsin yavrunuz 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aybars oğlum olsa koyacaktim ☺️
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Oğlumun adı Kuzey ben koydum.

İkinci adı Göktürk ( babasi koydu ) tavsiye etmem.
0 oy
(646 puan) tarafından
Bizde 17 haftalıgiz oğlum olacak inşallah tabi değişmez se ,ben Muhammed koymayı düşünüyorum , çevremdeki herkes çok ağır olduğunu söylüyorlar ama ben çok seviyorum Muhammed ismini hem benim babamın adı da Mehmet   oyuzden de koymayı çok istiyorum bakalım kısmet 
(201 puan) tarafından
Evet Muhammed çok güzel bir isim Muhammed efe çok uyumlu
(2,804 puan) tarafından
Muhammed yanına isim koyun yumusan derler çocuk kaldiramiyor ismin ağırlığını aslında tüm ağır issimler için olmalı , bn tek isim den yanayım :)
(646 puan) tarafından
Eşim isim seçim de bana bırakıyor ama tek isim olacak şartıyla ,diğer çocuklar im da tek isimli

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 235 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 629 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 398 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 142 göst.