0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,329 puan) tarafından

https://www.instagram.com/reel/C29WEBjocOD/?igsh=MTg1NTVid3lxMDNxaA==

Bu videoyu izleyin ayy ne kadar tatlı bizim çocuklar niye böyle ya asla rahat durmazlar fotoğraf bile çekemiyoruz diye düşündürüyor değil mi bazen 

Birde perde arkasını izlemenizi isterim 

https://www.instagram.com/reel/C3FlZ6woemB/?igsh=MW1oNmQwZTI5c3cwZA==

Birde bunu izleyin nasıl zorluyor çocuğu video uğruna söylenecek çok şey var gerçekten yazık günah o çocuklara 

Sosyal medyanın görkemine aldanmayın arkadaşlar özenmeyin kamera arkası hep böyle belkide bu video en masumu nerden bilebilirz ki

4 Cevaplar

+1 oy
(1,554 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
2.videoda da sabrimi tebrik ederim demis.

Ben kadinin degil cocugun sabrini tebrik ediyorum. Medya maymununa ceviriyorlar kucucuk cocuklari takipci kasicam instabilmem ne olucam diye.
-Reklam-
0 oy
(1,425 puan) tarafından

Kız ne yapmış sanki gerçekten linç etmek için bazen yer arıyor sunuz

Sabırlı bı anne görüyorum sadece ben olsam bu kadar sabırlı olur muyum bilemiyorum :D

(1,329 puan) tarafından
Evet sabırlı doğru . Para uğruna çocuklarına yapmak istemediği şeyi zorluyor çikolata veriyor rüşvet olarak çocuk bere takmak istemiyorum sıkıyor video istemiyorum diyor .gayet sabırlı gerçekten
(3,874 puan) tarafından
Niye sabrediyor ki? Bıraksın cocuk da rahatlasın kendı de.
0 oy
(13,020 puan) tarafından
Benim oğlumla çok kolay çekilir bunlar her sözümü dinliyor :) ama anı olsun diye daha doğrusu akım olsunda getirisi olsun diye çocuk zorlanmaz 
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Ayy bi de bunu marifet gibi paylasmıs.çocugyn agzına çikolata tıkışı bile itici. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 339 göst.
0 oy
2 cevap 195 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 517 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu