0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,356 puan) tarafından

Benim oturma odam bu şekilde pembe :( nefret geldi bu renkten o kadar pişmanım ki . Çok değiştirmek istiyorum ama kocam yanaşmıyor sabret diyor. Biraz havasını değiştirmek istiyorum küçük dokunuşlarla sizcw bu halı uygun olur mu örtü kırlent kılıfı falan ? Birde fon perdeyide değiştirmek istiyorum hangi renk uygun olur pembe hariç?

image

image

image

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(1,528 puan) tarafından
Neden olmasın. Beyaz rengi her şeye uyumlu bence.
(1,356 puan) tarafından
Valla pembeye hiç bir şey yakıştıramıyorum sonradan pişman olmakta istemiyorum birde fon perde hangi renk alabilirim sence
(1,528 puan) tarafından
Niye kız bence şu anki attığın görsel güzel duruyor. Tablo filan havalı durmuş. Fon konusuna gelince o konudan hiç anlamam. Fon sevmediğim için. Ama perdeciye gittiğimde odada en az hangi renk varsa onun renginde olmalı demişti. Ne kadar doğru söyledi bilemem tabi. Belki satmak için söyledi ama .
(1,263 puan) tarafından
Doğru söylemş. Odamda en az vizon rengi var bende öyle yaptırdım çokta hoş oldu. Diğer odam çoğunluk mavi fonda mavi ama vizonlu oda daha hoş
-Reklam-
0 oy
(6,254 puan) tarafından

image

şu tarz halı da çok şık durur diye düşünüyorum fikir olsun diye attım:))
(6,254 puan) tarafından
Ya değişik modeli bende var mutfakta kullanıyorum evet aralarına toz pislik çok giriyo ama yan süpürünce de oluyo:) ama evet kullanımı zor
(1,356 puan) tarafından
Daha sade soft renkler arıyorum bu da güzelmiş ama teşekkür ederim canım fon perde hangi renk olmalı sence
(6,254 puan) tarafından
Ya ben fon perde kullanmayı sevmiyorum canım düz tülden yanayım o yüzden çok bilgim yok maalesef
(1,356 puan) tarafından
Fon kullanmıyım en iyisi zaten bir kaç yıla değiştiririö diye düşünüyorum koltukları inşallah:)
(6,254 puan) tarafından
Öyleyse kullanma bencede
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Pembe benimde nefretimdi 2016 da evlendim o zamanlar pembe çok modaydı lanet olsun herşeyim pembeydi nerdeyse sattım gri köşe aldım. Halı beyaz gider ama bence saçaklı alma beyaz krem genelde herşeyle uyuyor Bu arada eğer koltuğu değiştirmeyi düşünüyorsan fon alma 
(1,356 puan) tarafından
Bende  19 da evlendim insta kurbanıyım pembiş evler hep dikkatimi çeker özenirdim sjsjs şimdi her şeyi değiştirmeye çalışıyorum değiştirdimde bir tek koltuklar kaldı çocukları bekliyoruz biraz daha büyüsün diye başına gelmeyen kalmadı bu koltukların sağolsunlar
(3,097 puan) tarafından
Ahaha canım benimde halım beyazdı bem beyaz halı da çocuklarla kullanımı zor oluyor kahve lekesi oldu çıkmadı attım mecbur benim yatak başlığım da pembeydi attım koltuklarım da pembeydi bardaklarım filan ayy hepsinden kurtuldum çok şükür ashdhbdb koltuk boyama yapıyorlar aslında baktın mı hiç seninkinin modeli güzel çünkü
(1,356 puan) tarafından
Bende öyle valla bir koltuklar kaldı boyamayı bilmiyorum da kumaş değişimi yapıyorlar onu yaptırabilirim aslında
(3,097 puan) tarafından
Kumaş değişimi görümcem yaptırdı berbatt ötesi oldu onun yaptırdığı yer kötüydü heralde
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Koltuklarını çok beğendim 
(1,356 puan) tarafından
Saol canım belli sürede. Sonra sıkıyor renkler beni çok bunalttı 5 yıldır
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Koltuğa komple geçirmeli streç koltuk örtüsüleri var trendyola yaz streç koltuk örtüsü diye bir bak, komple yeni koltuk almışsın gibi evin havasını değiştiriyor 
(1,356 puan) tarafından
Bakıyım teşekkür ederim canım
(1,356 puan) tarafından
Ayy yok ya ben örtü asla sevmiyorum bunlarda değişik duruyor bir oturduğumuz yere örtü kullanıyorum çocuklardan dolayı
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Bacım çok güzelmiş zaten onların yanında öbürlerini beğenemedim
(1,356 puan) tarafından
Hangi öbürleri halı falan mı canım ayy halımıda sevmiyorum ben :)
(1,263 puan) tarafından
Şu an ki hali :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Bence çok güzel ürünler yakılır
(1,356 puan) tarafından
Yakışır mı yani alıcaklarm canım pembeye bir şey yakıştıramıyorum pek ben
(194 puan) tarafından
Bence güzel olur ama fon tercih etme bence olanları da kaldır çünkü 3.  Bir renk girecek pembe istemediğin için beyaz alsan da bir durulu olmaz kendini göstermez
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Bence gayet uyumlu. Pembeye ya beyaz ya bej ya da gri yakısıyor bence içinde gri de olan bı halı olabolır bence kullanım acısından
0 oy
(371 puan) tarafından

Bugün bu halinin benzerini bimde gördüm alacaktım param yetmedi malesef 799tl  bı bak istersen canım güzeldi beğendim  resim ekliyorum hemen 

image

(1,356 puan) tarafından
Bakıyım yarın canım teşekkür ederim inşallah kalmıştır
(371 puan) tarafından
Belki yarın bitanede ben alırım çok beğendim
0 oy
(15,289 puan) tarafından
İlk foto senin evin mi 
(15,289 puan) tarafından
Pardon 2. Resim
(1,356 puan) tarafından
Evet canım iki fotoda benim evim
(15,289 puan) tarafından
Ya ben çok beğendim halı ve koltuk uyumunu. Bence değiştirme. Hele o beyazla hiç değiştirme. Havlu gibi halı basit kaçar senin mobilyalarına. Bu haliyle çok güzel
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Bence en iç açıcı renkler. Artık herkeste gri siyah var. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 512 göst.
0 oy
12 cevap 318 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
3 Mart 2024 Moda kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 310 göst.
5 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...