+1 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından

Kız ben hangi postu okusam eşi memur çıkıyor. 

sadece benim eşim mi memur değil   :D

Eşi memur olmayanlar kervanına hoşgeldiniz :'(:D

60 Cevaplar

+3 oy
(2,092 puan) tarafından

Memur değil hiç eşi olmayanlar butonuyum :D

(261 puan) tarafından
Yemin ederim kafan kulağın daha rahat olur öyle.
(2,092 puan) tarafından
Öyle, yanındaki insan olmadıktan sonra.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim eşimde memur değil inşaat sektöründe çalışıyor memurlardan daha cok kazanıyor elhamdülillah 
(261 puan) tarafından
Elhamdülillah canım :)
+1 oy
(1,662 puan) tarafından
Bende anlam veremiyorum bazı postlarda hak veriyorum konuyu aciklamak için söylüyorlar ama bazı postlarda yorumlarında da sanki üstte görme durumu gibi belirtme gereği duyuluyor herkes için demiyorum ama nadirende olsa okudukça o memur kısmı neden yani şimdi bunu söyleme gereği duyuyor ki diyorum çünkü bu zamana kadar ailemdede eşiminde ne iş yaptığı umrumda olmadı kendiminde bir iş yerinde çalışırken dahi ben başka şubeden kimse kıyafetini giymeden ne olduğumu anlamazdı çünkü ne olduğunun bir önemi yok insan olabilmek bide eşinin işiyle övünenlere gülerim kendin neysin diye 
(261 puan) tarafından
Ayy o kadar haklısın ki.
Bende çok görüyorum o yüzden böyle bı post açtım. Bence de hiç gerek yok detaylı anlatmaya.
+1 oy
(15,227 puan) tarafından
Benimki de değil 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
memur olunca nolcakki ne farki var ☺️
(261 puan) tarafından
Tabikide fark yok. Genelde yorumlarda direkt eşlerinin memur olduğunu söyleyen çok kişi var da acaba olunca noluyor bende anlamadım :))
o uzgun emoji niye oyleyse kiz
(261 puan) tarafından
Çaktırma bacım :))
☺️☺️☺️☺️☺️
(82 puan) tarafından
Maaş farklı olabilir
0 oy
(353 puan) tarafından
Benimki de değil gel sarılalım bide üstüne üstlük zaman zaman işsiz malesef aslında çok güzel iş  imkanlari buluyoruz ama beyefendi beğenmiyor 
(261 puan) tarafından
Sorma ya bacım yani inşaat bile iyi diyorum parası olsun sigorta var herşey iyi. İlerde emekli olabilirsin diyorum yok ben işimden memnunum diyor. :((
(353 puan) tarafından
Al benden de o kadar sigorta diyince adama bişey oluyor yaşlanınca başını taslara vurursun diyorum anlamıyor
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben ben gelişigüzel yasiyoz şükür belirli bir maaşı yok
(261 puan) tarafından
Aynı ben:(
(964 puan) tarafından
Köyde yasiyoz lan git patates işinde çalış günlük 700 oldu yok gitmiyor valla kaynana gidiyor bı onun çalıştığı bide kaynata engelli maaşı var
0 oy
(2,268 puan) tarafından
Memur bilmemde tek bazarcııı karısı benim 
(790 puan) tarafından
Kocam 40 ım çıkana kadar anneme atıp evde rahatlamayı düşünüyor gece yatamazmış başka yerde kaynana annemde ayda bir kalmamın lafını ediyor birde çok nazlıymışım  kaynana hiç kusmamış hiç başı dönmemiş 9 tane doğurmuş 5 i yaşamış ama  hiç benim gibi değilmiş keside atılmamış normal doğumda  birkaç hafta tansiyonum düşük ve kusuyorum diye annemfe kaldım geçen ayda eşimin bacağında tümör çıkınca kaynana oğlumun bacağındaki tümörün sorumlusu sensin dedi ben yedirmemişim yemek yapmamışım anamda keyif yapmışım pğluda vitaminsizlikten tümör olmuş bacağında annem gelecek aliağaya
(2,268 puan) tarafından
Her bünye bir değilki saçmalamis kaynana
Oglu konusundada çok biliyorsa o verseymis bir kap yemek oğluna
(790 puan) tarafından
Hamilelikte özellikle şu 2 aydır çok yıprandım birde benim adam çocuk gibi hastaneye felan ben elinden tutmadan gitmez mr çekilcek gitmicem diye tutturyr hamileliğimi bıraktım hastane hastane adamı doktora gösterdim çiğlideki doktordan eşim yüzünden azar işittim çocuklar doktor karşısında konuşamaz ya konuşamıyor dedim işte röntgen çekildi şöyle şöyle sonuç çıktı mr çekildi adam röntgeni bulamadı yalancı beni kandırmaya nasıl cürret edersin diye bağırdı  dedim mr var dedim alansa tümör orda yazıyor dedim ben e nabızda gördüm üstelik dedim ben niye göremiyorum beni kandırmaya utanmıyormusun dedi doktor çiğlideki mr daha detaylıymış mr çekilmedi bilgisayarlı tomografi çektirdi doktor  çiğliye tövbe ettim resmen  bu ayda eşim iş açtı başıma oyun komadı nryse öyle işte1 aydan fazladır gelmiyordum annemlere haftaya gelicem doktor kontrolüm var perinatolojide endokrinde inşallah şeker değerlerim iyi çıkar
(2,268 puan) tarafından
Ay benimkide öyle beş yaşındaki çocuk gibi zorla doktora götürüyorum
Seninde inşallah kötü birşey çıkmaz canim
(790 puan) tarafından
Benimki 10 15 dk da oynuyor birden 140 çıkıyor sinirliysem sakinleyince 15 dk sonra 92 oluyor
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yo herkes değil.

0 oy
(13,091 puan) tarafından
Çok asgari ucretli de var memurda var asker poliste var özelde çalışıp çok yüksek geliri olanlarda var 
(261 puan) tarafından
Aslında burda herkesin eşit olması da ayrı güzel
(13,091 puan) tarafından
Kesinlikle dış görünüşümüz maddi durumumuz eğitimimiz önemli değil karekterimizle varız burda. Bu benimde hoşuma gidiyor
0 oy
(10,043 puan) tarafından

Benimkide degil sigortasi bile yok :woot:

(261 puan) tarafından
Ahanda ben:))
(10,043 puan) tarafından
Ne is yapiyo :)
(261 puan) tarafından
Fırında çalışıyor seninki
(10,043 puan) tarafından
E niye sigortasi yok kiz. Benimki gemici
(261 puan) tarafından
Valla bilmiyorum burda yapmıyorlar. :(
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benimki de memur değil 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim eşim kepçe operatörü canim
0 oy
(25 puan) tarafından
Benim değil bacım 
0 oy
tarafından
Bence kimsenin eşi öğrenci değildir :ad 
tarafından
:) ❤️
(1,953 puan) tarafından
İdilT ne okuyorsunuz canım eşimle sen nasıl geciniyorsunuz
tarafından
Ben okumuyorum ama eşim Besyo son sınıf bu dönem son sonra yüksek lisans inşallah …
Migros’ta aynı zaman da sanal markette çalışıyor öyle geçiniyoruz :)
(1,953 puan) tarafından
Anladım canım hayata sanki erken atılmışsınız gibi ama güzel yanlarida var tabi erken atılmanin
tarafından
Çok erken atıldık evet ama güvendiğimiz şeylerde var o yüzden yoksa deliliğe vurup hadi evlenelim olmadı :) yani dayanağın yoksa evlenmek imkansız hele ki bu devirde :/
0 oy
(305 puan) tarafından
Benimde değil . Bize zerre kadar zamanı yok . Sabah gidiyor gece 10 da geliyor on bir buckta uyuyor 
(261 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bı durum benimkide erken gider geç gelir evlilikten hicbisey anlamadım . Ne çocuğuna ne bana zamanı olmuyor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim kocam baklava ustası  usta başı olarak çalışıyor 
(5,240 puan) tarafından
Hahah evet kuzum antepliyem☺️☺️
(964 puan) tarafından
Nerden bildim ama
(5,240 puan) tarafından
Hahaha helal olsun baklavaci genelde Antep çıkıyor zekisin ☺️
(964 puan) tarafından
Oyleyimdir :D
(5,240 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Benimki yarı memur :D trt kadrosu var ama devlet kadrosu yok :D ben hangi gruptayım :D
(261 puan) tarafından
Ahahaha. Sen iki tarafında gönlü kalmasın grubundasin bacım :)
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Hiç birşey olmuyor canım. İnsan doğduğu büyüdüğü yeri ve yaşamı unutmuyor ona göre yaşıyor bu benim fikrim.
0 oy
(102 puan) tarafından
Yok cnm benim esimde memur degil :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 208 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.