0 oy
994 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar eşim 22 yaşında arkadaş çevresi 17 18 yaş aralığında olgunca dusunemiyolar eşimde sürekli onlara uyuyor hep onların yanında işten çıkar onların yanına gider eve 12 1de gelir bugün izinli Sabah çıktı gitti yine onların yanına akşam 8de geldi beni aldı 1 saat dolaştırdı o sırada sürekli arkadaşları aradı beni eve bırakıp onların yanına gitti ilgilenmiyor benimle kocam yanımda olsun istiyorum yine gidiyor ne yapsam vazgeçmiyor onlardan hamileyim canım burnumda moralim çok bozuk ağlayıp çocuğuma yansıtmak istemiyorum napıcam bilmiyorum dayanamıyorum bu hallerine artık :(

8 Cevaplar

0 oy
(452 puan) tarafından

Eşinle konuştun mu cnm bu durumu, ne diyor?

(452 puan) tarafından
Hmm snırım kocan birz ters bi yapıya sahip eğer öyleyse sakın üstüne gitme haklıyken haksıZ duruma düşersin ve kırılan sen olursun bnm dediğimi yapmayı bi dene cnm
(158 puan) tarafından
Gelsin bakalım öyle yapıcam canım evet her zaman kırılan ağlayan taraf benim çok konusmucam bakmicam yüzüne ararsada acmicam
(452 puan) tarafından
Yok cnm açmamazlık fln yapma nsl desem konuşmasına konuş, ama gerekmedikçe konuşma ztn anlar bi iki güne kendisi sorar sana ne oldu diye, ozamanda bir güzel konuşursun
(158 puan) tarafından
Anlamaz benim ***** kocam valla bak
(452 puan) tarafından
Bi dene cnm bakalım fark eder belki durgunluğunu suskunluğunu
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından

Yanlis anlama canim ama kucuk evliligin dezavantajlarini yasiyorsun maleseff :(( erkekler 30undan once olgunlasmiyo malesef biz kadinlar daha erken olgunlasiyoruz..

(452 puan) tarafından
Gizemimm her erkek bir değil yaa bizde evlendiğimizde ben 19 kocam 22ydi ama arkadş ortamına pek girmiyordu, arıyorlardı eşimi kahveye gel fln diye ama eşim ben evlendim artık ilgilenmem gereken bi eşim var diyordu, sanırım yaşla değilde düşünceyle alakalı :)
(158 puan) tarafından
Aynen öyle canım az önce başka bi cevaba yorum yazdım okursan anlarsin benim eşimi çok el bebek gül bebek buyutmusler kimse karismamis o yüzden böyle
(73 puan) tarafından
Kiyamam sana yaa :(( bazi kadinlar erkek evlatlarini cok yanlis yetistiriyor maleseff :(( ancak zaman duzeltir kuzum senin durumunu biraz sabretceksin az da inat etceksin bol bol konusacaksin mecburr..

bir prens annesi bebegim sen sanslisin o konuda benim lafim geneldi senin koca biraz istisna :)) masallah de nazar degmesinnnn
(158 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım :)
(73 puan) tarafından
Darisi senin basina insallah kuzumm :))
0 oy
(545 puan) tarafından

Canim neydi bukadar acelen evlenmekte? Bak sende diosun erkek bikere 27sinden sonra anca olgunlasmaya calisio 30unda kivamini buluo daha ikinizinde yasi cok ufak bu yuzden boyle.problemler yasiosun. Tabiki iyi olmus diyemiorum denmez iyide olmamis tabi ama esin daha cok genc aklinin arkadaslarinda olmasi cok.normal evlenirken birbirinizi delingibi sevmiste olabilirsiniz ama sen suan cikma disari desen emin ol.daha buyuk sorunlari beraberinde getirirsin cunku dedigim.gibi esin daha cocuk sayilabilcek yasta. Allah sabirlar versin. Sen guclu kadin olmayi secen tataftasin bu yuzden kendi kendini teselli edicek bi yol.bulman gerekir eger evliliğini surdurmeyi planliosan.. cocugun dogunca ona hem.anne hem.baba olucaksin cunku. Allah yardimcin olsun uzulme dik dur  biraz uzun yillar alicaktir ama esin zamanla evine doncektir canim sabret.

(158 puan) tarafından
Yaşımız çok genç Evet ama benim kuzenim de evli oda 18 yaşında ve eside 18 yaşında çocuk işten çıkıp direk eve gidiyor ne annesine ne arkadaşlarının yanına gidiyor kuzenim olmadan dışarı cikmiyor. Çok sevdik birbirimizi hemen evlenmezdm ama kendi ailem yüzünden evlendim bi anda bütün ailem dağıldı 18 yaşımda İstanbul gibi bi yerde tek başıma kaldım 2 sene sabrettim ayaklarımın üstünde durdum sonra eşimle tanıştım evlendik bazen diyorum evlenmeseydim keşke diye o zamanlar daha mutluydum
(545 puan) tarafından
Herkesin hayati kendine be gulum.belki kuzenin belli etmio ama oda sorunlar yasiodur bilemezsinki. Sen kendi yasamina bak. Dedigim.gibi sen kendi kendini mutlu etmelisin cubku hayat denen sey bu malesef peri masalinda yasamio hicbirimiz
(158 puan) tarafından
Tabi orası öyle yanlış tercih yaptığımı düşünüyorum artık sevmesine seviyorum eşimi ama büyüklerimiz hep derdi sevgi bazen herşeye yetmiyor diye anlamazdım o zaman şimdi çok iyi anlıyorum haklilarmis
0 oy
(645 puan) tarafından

Eskisinden farklı davranan lazım demek ki biraz senin kıymetini anlasın kızma fazla konuşma ama tavrını ortaya koy bence herkes bir değil bence yaş ile alakalı değil bı durum kriz yönetimi yap bide sen şöyle yapıyorsun böylesine demek yerine durgun olmayı dene bakalım 

0 oy
tarafından

Valla yas ile alakasi yok olgunlugun allah sabir versin arkadaslarin dedigini dene hatasini yuzune de kafasina da vursan sen suclu olursun kisitladigin icin cocuk muyum ben erkegim der cikar yapisi da sert sanirim biraz o yuzden Allah a havale et kendinle bebeginle ilgilen zamana birak hafiften tavir al gerisini bosver

(158 puan) tarafından
Bende yapım gereği çok sinirli biriyim ve sussamiyorum genelde artık susucam ama
tarafından
Kirginligini icinde yasa o zaman susabilirsin cunku karsinda anlayacak kimse yok kendini yormanin da faydasi yok
(164 puan) tarafından
Kesinlikle yaşla alakası yok yapı meselesi ben evleneli 6 ay oldu ve eşimle 8 yıldır tanışıyoruz tanıdığım günden beri okul varsa okuldan eve iş varsa işten eve ve geceleri hayatta eve geç gelmezdi bekarken  bile şimdi de işten çıkar eve gelir bi gün bile arkadaşlarıyla dışarı çıkmaz bensiz dışarı çıkmaz ne o ne ben ayrı çıkamayız arkadaşına da ailecek gideriz bence bekarken yetişme ortamı çok önemli allah ailesinden razı olsun valla iyi yetistirmisler kesinlikle yaşla alakası yok şimdi neyse ilerde de öyle olur akıl yaşta değil başta
0 oy
(817 puan) tarafından

Erkeğin 30 undan önce evlenmeyecen Allahtan 31 inde aldım kocamı, zamanla düzelecektir şimdi gezsin tozsun hevesini alsın bakalım canım yoksa içinde kalırsa hem evinde huzursuzluk olur hem olgunlaşması zaman alır gibime geliyor.

tarafından
Yasla ufacik alakasi yok canim yetisme tarziyla.alakali tamamen teyzemin oglu ve dayimin oglu ikisi de 32 yasinda ve ayni yil evlendiler 3 yillik evliler birer cocuklari var dayimin oglu askerden oncede calisiyordu birikimini yapip arabasini flan alip gitmisti askere smdi  3 yilin sinunda dukkanda acti kendjne ortagiyla calisiyo askerden geldi bi hafta dinlenmedi ise basladi hemen teyzemin ogluda annesigille oturur askerlikten sonra da oncede ne ise gonderdilerse akrabalar cikti cikti geldi uc yasnda oglu var hala annesigille oturyo dgru durust para getirmez eve yikti kendini annesine yasiyo ohh  esim mesela 25 yasnda gecen yil evlendik ailesi destek olmadi 40.000 borca girdi evimizi kurdu dugunumuzu yapti
(817 puan) tarafından
Yani o da doğru ne diyim ama kzııyorum bu tarz insanlara madem evliliğe hazır değilsin niye evlenirsin ki
tarafından
Evlilige hazir olmak nedir evlilik sorumluluk nedir bilmiyolar da ondan evleniyolar evlenince de hayatlari hic degismesin istiyolar cunku bastan oyle dusunuyolardi evlendin mi evlendim iste ha iyi hayirli olsun
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Canım yaşı 22 çok genç sakin yanlış anlama beni ama benim eşim 32 yaşında artık onlara doymuş biru olarak evlendik biz 3 yıl önce ve bende eşim de üniversitede de kalabalık arkadaş ortamı sürekli buluşmalar evlenince ikimiz birbirimize arkadaş sevgili olduk tabi ki arkadaşları ile görüşür ama hep ortak arkadaş bizim üniversiteden beri iş arkadaşlarımızda ortak tanıdıklar olunca 15 günde bir A grubu ile ayda 1 B grubu ile buluşuruz . Bugün berber e gitti sende evde durma saçlarını kestirecektin cik birlikte girelim eve diyor .yaş çok fark ediyor evlilikte biraz zaman diyeceksin içi kaynıyor bir kaç seneyi bulur düzelmesi 

(127 puan) tarafından
Yetişme tarzı ve ortamı çok önemli bence. Ve tabiiki yaş faktörü coo başka. 22 yaş çocuk daha yaa. Hele ki bi kız için 18 yaşlarında evlenmek ve çocuk sahibi olmak Allahım korkunç geliyor bana. Iki tane kızım var inşallah onlar böyle bisey yapmaz. O yaşlarda insan evliliği nasıl düşünür anne baba nasıl o sorumluluğu üzerine verir yaa.  Çok üzülüyorum böyle şeylere
(5,938 puan) tarafından
Inanır mısın 28 yaşında evlendim eşim 29 du ve tam zamanı dedim .yoksa eşime kalsa 21 de evlenecekti.evet çok seviyorum saygılı ilgili ama çalıştım atandım mesleğimi elime aldım.18 -20 yaş insanin içi kıpır kıpır oluyor hayatin daha en başı bana da tuhaf geliyor ben asla yapamazdım zaten .tam zamanında evlenip tam zamanın da 2 buçuk sene sonra hamile kaldım . Evlilik sevgililikteki gibi değil ki ölçüp biçtim şükür çok güzel gidiyor ben eşimden çocuk yapabilrim dediğim an hamile kaldım. Şükür 22+2 hamileyim
(127 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın. Bende 24 yaşındaydım eşim 28 'di. Ama çocuk gibi görüyordum kendimi evleniyorum derken utanıyordum. Eşimle ayrı sehirdeydik ve çok zor oluyordu uzaktan uzağa o yüzden evlenmek istedik yoksa ikimizde evliliğe uzak insanlardık. Ama doğru insanmış Allaha şükür. Hee pişman mıyım değilim gördüm doydum herşeye evlendim sonrada. Yaş oldu 32 iki tane prensesim var ama biz hala kendimizi çocuk gibi hissediyoruz. Keyifli ve eğlenceli bi evliliğimiz var.
(5,938 puan) tarafından
Ne kadar güzel canım. Allah im da kulda bozmasın inşallah .
0 oy
tarafından
22 yaşında esinde cok olgun sayılmaz.. Ailesi yok mu bi alsinlar karsilarina konussunlar. Erkek adam demek evde oturamamak degil hamile esini evde birakmamaktir.

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 884 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde heygirls (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 321 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Z.bekar (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 267 göst.