0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
nasıl gidiyor konular çalışabiliyor musunuz? Hangi yayını önerirsiniz ÖSYM formatında olan yayın hangisi acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(2,305 puan) tarafından
6 ay oldu düzenli günlük dört saat çalıştım şuan GK konularım bitti test çözüyorum sürekli. Türkçe den de bol soru çözüyorum. Alan sınavına girmicem olursa inşallah normal memurluk düşünüyorum. 

Pegem güzel çıkmış sorular a falan bakabilirsin en azından soru tarzı nasıl öğrenmiş olursun 
(290 puan) tarafından
Ben 4 aydır çalışıyorum coğrafya tarih bitti vatandaşlığı soru çözmekte halletmeyi düşünüyorum açıkçası Türkçe de mantık sorularında sorun yaşıyorum. Matematikte çok zayıfım İlyas hocayı Mehmet hocayı dinliyorum bende sadece gy gk dan hazırlanıyorum inşalllah emeklerimizin karşılığını alırız
(1,873 puan) tarafından
Ben de lisans bitirdim öğretmenlik ama inanır mısın düz memurluk sınavına da girebileceğimizi bilmiyordum. Biraz anlatır mısın nasıl oluyor?
(290 puan) tarafından
Canım sadece genel kültür ve genel yetenek sınavlarına giriyorsun p3 puan türünden de tercih yapılıyor düz memurluk için puanları yüksek tutuyorlar ama denemekte fayda var
(1,873 puan) tarafından
Her sene oluyor mu canım atama?
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Bende 2 çocukla hazırlanıyorum.amacim 2025 kpss ye hazırlanmak smdiden.yani çalışıyorum ama günlük 1-2 saat fln.tarihten başladım.osmanlidayim.yargi ve benim hocam dan cozuyorum.paragrafa yeni başladım.zor oluyor ama inslh basaracagim yavaş yavaş 
(290 puan) tarafından
Bende Bebek’le calışmaya çalışıyorum ancak uyuduğu zaman biz elimizden geleni yapalım birkaç yıl bile sürse bırakmayalım
0 oy
(231 puan) tarafından
Eylülde konularım bitti sadece video izledim bu arada önlisans kpss giricem doğuma çok az kalmıştı şimdi ufak ufak başladım hafıza teknikleri var onu alıcam  baya internet çok güzel sorular buldum onları yükleyip inşallah yarın başlicam
(290 puan) tarafından
İnşallah emegimizin karşılığını alırız
0 oy
(27 puan) tarafından
Acaba telefon üzerinden çalışabileceğimiz kullandığınız kpss uygulamaları var mı
0 oy
(186 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben 2022 sınavına hamileyken hazırlanmıştım. Odyolog olarak değil ama mebe büro personeli olarak atandım. Kaynak değil ama rüştü hocanın dil anlatım soru kampı var 14 15 videodan oluşuyor. Kesinlikle onları izleyin çok güzel geliştiriyor dil anlatımı. Aker kartalın sözel mantık videolarını tek geçerim. Asla çözemezken sınavda 4 te 4 yaptım. Matematikte yektuğ mat var. Soruları zor ama problemler üzerine bakış açısını geliştiriyor. Coğrafyada mehmet eğitin haritalarla coğrafya kaynağını mutlaka çözün sorular artık hep haritalı. Vatandaşlıkta herkesin bildiği Emrah Vahap işinin ehli gerçekten güzel anlatıyor. Sınava son iki hafta kala da mutlaka çıkmış soruları deneme şeklinde çözün. 2019 lisans önlisans. 2020 lisans önlisans şeklinde her gün birini çözerek ilerleyin. Beni geliştiren kaynaklar bu şekildeydi. Şimdiden Allah güzel hayırlı atamalar nasip etsin inşallah 
(290 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim mantık bende çözemiyorum mutlaka Aker hocayı dinlicem Rüştü hocanın da kamplarına başlayayım tarihe çok yüklendim ama sınav sadece tarih değil
(290 puan) tarafından
Ben matematik pek yapamıyorum tavsiyen nedir örneğin sen kaç net yaptın kaç puanla atandın
(186 puan) tarafından
Amin ecmain Rabbim muvaffak etsin. Matematik soru şekli değişti eski usul düz mantık sorular yerine yeni nesil çıkıyor o da bizi zorluyor. Ben 19 işaretledim hepsi doğruydu. 85,7 puan aldım. Genel olarak gy den 45 gk den 39 mu ne yaptım
(290 puan) tarafından
Masallah İnşallah bende atanırım Aker hocadan mantık dinledim bugün :) baya komik ya adam
(186 puan) tarafından
İiinşallah. Evet çok matrak anlatıyor hiç sıkmıyor tüm konuları da dinleyebilirsiniz:) tarihten de celal özyıldızı tavsiye ederim o da çok komik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 203 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu