0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hafta içi eşime dedim ki işten gelince bir avm ye gidelim de kendime ayakkabı bakayım.  Botum delik şu alıyor spor ayakkabım artık beni at diyo neyse oda tamam cumartesi gideriz dedi. Cumartesi öğleden sonra işten geldi.  Dedim ac misin yemek yiyelim de gidelim oda dedu pazar gideriz dedim tamam.

Neyse insan olarak başta da eşi olarak pazar kalktım kahvaltı hazırladım bir bardak içti içmedi karşı komşu ağaç kesiyormuş ona yardıma gitti ordan da annesigile gitti 2 saat yok.  Bende bekliyorum ki bir pazarı  var oturur benimle çay içer sohbet eder yok adam meydanda.  Bende biraz üzüldüm açıkçası.  Kalktım kendimi temizliğe verdim.  Annesigilden geldi diyor minnoş ben namaz kılayım sende işlerini hallette gidelim sana ayakkabı almaya. 
Bende isim var cayın altını ac ben kendi kendime çay keyfi yapcm ordan da elifin uyku saati gelir onu uyuturum dedim. Oda gitmeyecek miyiz dedi bende işlerim bitsin vaktim kendime kalırsa gideriz dedim. Yine saçmalamaya başladın dedi dedim haklisin. 
Az önce de gelmiş diyorki nehir gel yukarı gidelim annemle babam kavga ediyor dedim yeni gelmedin mi yukarıdan defol git banane annenden babandan dedim cıktı gitti. 

Bana söz veriyo tutmuyor hadi onu geçtim Allahin her günü zaten tepemizdeler görüyoruz bir pazarını da bama ayır dimi..? Çok mu zor acaba
Bende gitmiyecegim bugün yarın kızımı alır kendim gider hem onu gezdiririm hemde ihtiyaçlarımı alırım. 

6 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Ah gardaşım gel sarılalım benimkide aynısı market manava bile zamanı yok dağ başında olmasam hiç minnet etmem inan birde trip atmazlarmı ben sana gidelim dedim sen işim var dedin diye al böyle kafalarını duvara sürt diyor şeytan böyle kıvılcım çıksın kafadan benimkide arkadaş araba ve ailesi  bende anam gilde vakit geçiriyorum ayda 1 hafta gideceksem onla gidiyorum alışverişe annemler merkezde ama market manava bile götürmekten üşenmesi sinirimi boxuluyor
(790 puan) tarafından
Annem hasta zaten evliliğimide ondan istedi ölüm yada felç riski var babamda 5 para etmez adamın teki eğer kendine birşey olursa babamın eline düşerimde başıma gelmeyen kalmaz diye endişelendi ananemlerde belirli bir yere kadar kontrol edebilirdi birde annemlerin oturduğu mahalle çok dedikoducu bir mahalle çalışırken bir müşteriye gülümsedim diye markette  topun ucuna oturttular beni adımı o... ya çıkardılar normal hayatımda çok ciddi bir kızdım markette gülümsemek müşteriyle muhabbet edip gönlünü hoş etmek zaruriydi bunlarda çalıştığım mağaxaya gelip kontrol etmişler o an erkek müşteriyle seviyeli birşekilde muhabbet ediyordum kasada adam yaşlıydı birde hemen adımı çıkarmaya kalktılar korktu annemler normalde üni mezunuyum atanamamış katibeyim hem lisesini hem ünisini okudum ama kpssyi tutturmama rağmen atanamadım annem benim şuan 43 yaşında o zaman ölüm mevzusununduyunca bir iki görücü usulü randevuyu kabul etti benlede konuştu durumuda biliyorum bende önüme ilk gelenle evlendim iyi biri gibi swver gibi duruyordu ama 4 yılda çok kırıldım
(1,208 puan) tarafından
Aa bende ayni yerde oturuyorum ne servisi var ne merkeze yakin dağ başı ondan sıkıliyor insan da goremiyoz evler çok uzak
(1,208 puan) tarafından
Elif melek bacim Rabbim sana yardim versin inşallah
(790 puan) tarafından
Bizim burda sabahları domuzlar dolanıyo ortada köpekler bazen arabalara saldırıyor tek tük ev var ha bide günde 5 6 saat elektrik kesiliyor yağmur rüzgar fırtına oldumu hiç elektrik yok geçen 42 saat gitti derin dondurucumun buzları çözünmüş
(1,208 puan) tarafından
Senin daha tenhamis valla o kdrda değilde bazen burada kesiliyor merkeze bağlı oldugu için geliyor
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Bencede en güzeli çocuğunu al kendin git ona iyi bir kapak olur 
(761 puan) tarafından
Gerçekten öyle yapcm
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısınız. 

Avm ye kendiniz gidin. Abartın. Şımartın kendinizi. 
(761 puan) tarafından
Yarın görürü o
(3,426 puan) tarafından
:) süper.
Netten de sipariş edin ohh miss
0 oy
(746 puan) tarafından
Canım internetten al ben ordan aliyorum hep
(761 puan) tarafından
Asko bende dedin ki floya bakayım deneyeyim yine netten alayım ama en azından denemiş olurum
0 oy
(103 puan) tarafından
Canim ben senin yerinde olsaydım oturturdum karşıma güzellikle derdim hafta sonları bizimle gecirr sürekli aileni görüyorsun ve benim ayakkabıya ihtiyacım vardı hep erteledim ve ben buna üzülüyorum beni önemsemiyor musun. Böyle küçük şeyler için huzurunuzu bozmayın ve gününü zehir etme bakk haklısın çok haklısın ama hepimizin eşleri bu şekilde ertelemeyi severler ne güzel işte diyebilirsin eşine birlikte gidip alamadık ama yarın kızımla hemm gezeriz egeleniriz ordanda ihtiyacımı alırım o esnanada soguklukta araya girmez 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Cok haklsin ve iyide yapmssin yani dusuncesizlik bu yaptigi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Masal2121 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 695 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...