+1 oy
1,075 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Nerden başlayacağımı bilmiyorum ama fikirlerinize ihtiyacım var eşimin instasina bugün bir istek geldi taniyormusun diye sorduğumda hayır dedi resmini attım buymuş diye hayır dedi bu istek atan kişi beş dakika istek öylece durdu reddetmedim daha sonra isteği kendi geri çekti ve bir saat sonra bile girdiğimde hesabı gözüküyor du sonra pek ustelemedim bakmadım(eşim eve gelip gitti ve gittikten on dakika sonra engelledi esimi ) eşim eve geldi ısrarla sordum taniyormusun bak dürüst ol eğer dürüst olursan hiç birşey demiyecem dedim bir aea bana anlattığı bir sevgilisi vardı ve maalesef kadın evliydi o kadınmış istek atan onu söyledi ve normalde eski sevgilileri tarafından istek geldiğinde sorduğum da tanıyorum şuydu derdi bende neden istek atmış dediğimde ne biliyim yaz sor öğren derdi bunun için ise bakarken yanlışlikta atmıştır dedi pardon bakarken ?? Sen baktığını yanlışlikta attığını nerden çıkardın nerden biliyorsun diye içim içimi kemirdi ama ona söylemedim ve utanarak birşey söylemem gerek üç yıldır evliyim ve hamile kaldığımda doğum yaptığımda idrar yolu enfeksiyonum çok oldu ama hiçbir zaman eşime geçmedi ve onda böyle bir rahatsizlik hiç görmedim bu iki gündür idrarda yanma vs.oluyordu dün acile gitti ve idrar yolunda bakteri varmis ve doktor çok fazla ilaç vermiş hatta bakteri sadece 3 çıkmış hem gece içmedi için ilaç vermiş hem antibiyotik vermiş hem ağrı kesici vs. Acaba dedim öyle bişey varsa doktora anlattı ve doktor bundan olabilir diye bir çok ilaç vermiş olabilirmi çünkü o antibiyotik ilaç bakterisi üç çıkan bı insan için çok çok fazla diye düşündüm kendi kendime ve maalesef üç gündür bendede idrar yolu enfeksiyonu var sanırım idrar yaparken yanma vs oluyor çok uzun oldu kusura bakmayın sizin fikirleriniz neler hepsi bı tesadufmu sizce ve not eklemek istiyorum bendede idrar yolu enfeksiyonu var dedim dün gece bende geleyim doktora dedim bana dedi sende yarın oburgun gidersin dedi ve beni götürmek istemedi tek başına gitti.. başına geleni bildiği için olabilirmi gerçekten çok tedirginim

23 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
Boşanma gibi bir niyetin yoksa kurcalama eğer varsa e nabıza gir teşhise bak önce eski sevgili olayınıda kadın evli olduğu için kurcalamanı istememiştir
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ya arkadas bu kal.taklar evlenmiş eski sevgililerine neden istek atıyorar??? Cidden yaa

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 343 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 871 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 861 göst.