+1 oy
1,072 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Nerden başlayacağımı bilmiyorum ama fikirlerinize ihtiyacım var eşimin instasina bugün bir istek geldi taniyormusun diye sorduğumda hayır dedi resmini attım buymuş diye hayır dedi bu istek atan kişi beş dakika istek öylece durdu reddetmedim daha sonra isteği kendi geri çekti ve bir saat sonra bile girdiğimde hesabı gözüküyor du sonra pek ustelemedim bakmadım(eşim eve gelip gitti ve gittikten on dakika sonra engelledi esimi ) eşim eve geldi ısrarla sordum taniyormusun bak dürüst ol eğer dürüst olursan hiç birşey demiyecem dedim bir aea bana anlattığı bir sevgilisi vardı ve maalesef kadın evliydi o kadınmış istek atan onu söyledi ve normalde eski sevgilileri tarafından istek geldiğinde sorduğum da tanıyorum şuydu derdi bende neden istek atmış dediğimde ne biliyim yaz sor öğren derdi bunun için ise bakarken yanlışlikta atmıştır dedi pardon bakarken ?? Sen baktığını yanlışlikta attığını nerden çıkardın nerden biliyorsun diye içim içimi kemirdi ama ona söylemedim ve utanarak birşey söylemem gerek üç yıldır evliyim ve hamile kaldığımda doğum yaptığımda idrar yolu enfeksiyonum çok oldu ama hiçbir zaman eşime geçmedi ve onda böyle bir rahatsizlik hiç görmedim bu iki gündür idrarda yanma vs.oluyordu dün acile gitti ve idrar yolunda bakteri varmis ve doktor çok fazla ilaç vermiş hatta bakteri sadece 3 çıkmış hem gece içmedi için ilaç vermiş hem antibiyotik vermiş hem ağrı kesici vs. Acaba dedim öyle bişey varsa doktora anlattı ve doktor bundan olabilir diye bir çok ilaç vermiş olabilirmi çünkü o antibiyotik ilaç bakterisi üç çıkan bı insan için çok çok fazla diye düşündüm kendi kendime ve maalesef üç gündür bendede idrar yolu enfeksiyonu var sanırım idrar yaparken yanma vs oluyor çok uzun oldu kusura bakmayın sizin fikirleriniz neler hepsi bı tesadufmu sizce ve not eklemek istiyorum bendede idrar yolu enfeksiyonu var dedim dün gece bende geleyim doktora dedim bana dedi sende yarın oburgun gidersin dedi ve beni götürmek istemedi tek başına gitti.. başına geleni bildiği için olabilirmi gerçekten çok tedirginim

23 Cevaplar

0 oy
(2,818 puan) tarafından
Çok uzun yazmışsın okuyamadım ama boşanamicaksan hiç kurcalama 
(36 puan) tarafından
Kesinlikle bosanirim yeterki okuyun bana bir akıl verin ve ben bunu ispat edebileyim
(7,889 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin ve çocuk varmı
(36 puan) tarafından
Uc yıllık evliyim var bir tane
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Oyle anlasilmaz ki mevzu. Noktalama isareti yok, arada bi virgul nokta kullansan mi anlatirken? Bir de idrar yolu enfeksiyonu ile kadinin istegi arasindaki bagi anlayamadim ne alaka? 
(36 puan) tarafından
Blmiyorum inşallah sizin dediğiniz doğrudur üç yıldır evliyim bir kere bile böyle bi rahatsizligi olduğunu gormedim benden bile bulasmadi hiç
(2,405 puan) tarafından
Bulasmadi diye bulasmayacak diye bisey mi var, herseyde bisey arama bence bosa.
(36 puan) tarafından
Allah'ım kadın düşmanı değilsinizdir umarım neden bu kdr. Rahatsız oldunuz soruma anlayamadm
(5,235 puan) tarafından
Önceden çok sık yaptıkları bişeymiş ne demek canım evli kadınla sık sık birlikte mi olmuş
(2,405 puan) tarafından
Sanirim yanlis anladin, kendini yiyip bitirme diye diyorum. Bosuna kendini huzursuz etme yni
0 oy
(12,814 puan) tarafından
Bu bilgilerden aldatma sonucu çıkmaz varsa öyle bir şüphen bile yokmuş gibi davranıp takip edeceksin 
(36 puan) tarafından
Sürekli peşinde koşma ihtimalim yok ki :( çocuğum var küçük ve evde pek durmayan birisi
0 oy
(119,168 puan) tarafından
gercekten bosanmiycaksan kurcalama qma 1 kere alsatti yatti diyelim aninda enfeksiyonmu kapcak
(36 puan) tarafından
Sorunda bu ya uzun birşeyse çünkü bu kadın evliyken eşimi eve alıp cinsel ilişkide bulunuyormuş hemde bir defa değil
(119,168 puan) tarafından
iyide aldatacak zekaya sahipse kondom takacak kadar akli vardir o olayi enfeksiyona baglama bence
(918 puan) tarafından
Eşin de evli biri ile bile isteye mi birlikte oluyormus bunu sana nasıl anlatmış onu merak ediyorum
(36 puan) tarafından
Eski sevgililerini hep anlattı bunuda başlarsa başka birisi yapmış gibi anlatıyordu sonradan kendi olduğunu soyledi sözde saklamamak adına anlattı işte
0 oy
(239 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonunun ondan dolayı olduğunu düşünmüyorum kış ayalrinda oluyor. Onlar konuşuyor olsa zaten kadın neden eklesin ki eşin uyarı yapardı eşimde şifre var sakın ekleme diye ama belli ki tehlike var kadın eşinle konusmak istiyor ki istek atmış bunun önlemini almak adına gelen isteklere kapat profili bir süre eğer eşinin numarasi aynı değilse zaten bulamaz kadın ama sen yine de dikkatli ol. Baktın kadın mesaj attı kendi hesabından yazarsın eşinize attığınız mesajı gösterecegim şikayette bulamacagim falan dersen korkar ama hicnir şey yazmazsa konusu açma ben konustujlarini düşünmüyorum ama kadın konuşmak istiyor belli ki
(36 puan) tarafından
Kadın buralarda oturuyor çarşıda görmüş bile olma ihtimali var ve bu kadın kendisi evliyken kocamla gorusuyormus eskiden..
(239 puan) tarafından
Görüşüyor olsa numarasını alır oradan konuşurlar neden istek atsın ki ama konuşmak istediği belli kadının
0 oy
tarafından
Benim de eşimin eski sevgilisi evli kız iki çocuğu var bir iki defa üst üste istek atmıştı tanıyorum zaten eşim istegi silmemisti hatta ustelemedim sonra isteği silmisti bu durum gerçekten sinir bozucu seni anlıyorum e nabizdan falan baksana ne hastalığı falan var diye birde takip et bence belli etmemeye çalış bir hata olarak görmedim kızın attigi isteği eşinle gorusmemis sonuçta yani kanıt yok suanlik yada kafanda mi buyuttun olayı ?
(7,889 puan) tarafından
Sevgiliyken defalarca aldatan biriyle evlenmekde ne biliyim
(36 puan) tarafından
Başka çarem yoktu ne biliyim işte genclik
(7,889 puan) tarafından
Ozaman başka çaren yoktu eyvallah da şimdi nasıl boşanmayı düşünüyorsun peki çaren varmı?
(7,889 puan) tarafından
Yani bide tek suç kadindami Allah aşkına eşinde.hic mi yok evli bir kadınla nasıl konusuyo
(36 puan) tarafından
Ay ben ona suçsuz demedim hayır asla en büyük suçlu o zaten
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ben hepsini okudum elinde gecerli hiç bir kanıt yok ayrıca bu sekilde suphelendigimizde herseyi birbirine bağlama gibi bir huyumuz cogumuzda var bende de var.Hic birsey gizli kalmaz zamana bırak ve asla bu konuyu gütme.Birsey yoksa kapanır gider ama eğer varsa illaki çıkar çünkü rahatlık maraz getirir.Aklin varsa rahat davranırsın ve bu konuyu ustelemezsin Esin konfor alanı yakalandıgindan emin olduktan sonra muhakkak açık verecektir eğer böyle birsey varsa..
(3,003 puan) tarafından
Her ne olsun sen bekle zaman bırak hem essgin aklına karpuz kabuğu düşürme, hemde böyle birsey varsa öyle yada böyle ortaya çıkar yeter ki sen eşine o rahatlığı ver.Tabi bubsure zarfında hayatı kendine zindan etme düşüncelere kapılma varsa kararını vermişsin zaten.
(36 puan) tarafından
Asla kendime zindan etmem o yapıda asla değilim sadece varsa önüme çıksın yeterki kesinlikle ayrilirim onada bunu soylemistim önceden kendi bilir yani ayrılıp ayrılmamak onun elinde
(3,003 puan) tarafından
Keşke en başından  böyle bir adama bel baglamasydin önce yaptığı şeyde yaşı kaç olursa olsun ahlaklı kabul edilebilir birsey degil.Sirf bunu bilmek bile insana karşı tarafın evlilik  birligi ne demek bilmediğinin bir gösterisi güvenmemekte haklısın ve malesef bildiğin bu sır şimdi birsey olmasa bile senin içine yer ettiği için her yalnis anlaşılmali konuda senin içinden geçen ilk şey olmaya devam edecek hakkınızda hayırlısı olsun
(36 puan) tarafından
Evet aynen öyle o bana bunu anlatırken bile kendine yapılmasını istemediğin birşeyi baskasina neden yaptın diye sordum
(3,003 puan) tarafından
Soru, verdiği cevap birseyi degistirmezki en büyük cezayı kendine vermiş bu deneyimle hiç bir zaman evliligin gerçek birlik olduğunu evlilikteki güvenin verdiği önemi kıskançlık boyutu hariç verdiği huzuru tadamayacak esin kendine karşı çok acımasız o yuzden dikkatli ol. Sen acaba bir hata yapar mi ,diye düşünürken ufacık bir yalnis anlaşılma ile seni yaftalama ihtimali çok yüksek.Bari yemiş bir b..k keşke sana anlatmasaymis yükünü ikinizin sırtına bindirmis.Bu yazdiklarim senin postundan bağımsız
0 oy
(790 puan) tarafından
Eşine birşey deme üsteleme o mevzuyu unuttun sansın böyleliklr bir hatası varsa daha çabuk yakalarsın eşinin bamka bilgilerini felan iste  işte arada internetten birşeyler alıcam sürekli şifre sana gelsin istemiyorum beğendiğim bir koltuk örtüsü halı örtüsü felan var ona bakıcam dersin  e nabız bilgilerine eriş  teşhis neymiş öğrenirsin sinsi sinsi takip et eşini  artık bir adamın peşine birini takmana gerek yok  hatta ıphonelardamıydı birşeydeydi telefonun hangi konumlara gittiğini felan bildiren bir mevzu vardı listeliyordu sana eğer ıphone felan kullanıyorsa bak bakalım ama bunları bir günde değil yavaş yavaş yap ha delil bulduğun anda kendine gönder telefonun ekran görüntüsünü al ve sakın eşine yakaladığını yada ekran görüntüsü aldığını söyleme söyleyeceksen bile onun telefonunu al göster bunu bana nasıl yaparsın de eşin evli bir kadınla birlikte olmuş ve belli kadın halen birşeylerin peşinde biliyorum bu kendi kendini yemek gibi birşey bu söylediklerimin hepsi bende var ha benimde bilgilerim eşimde var ben eşimin e devletine mahkemelerine erişim için bilgilerini biliyorum adli katibeyim tabi atanamadım daha kredi kartı bilgilerinide biliyorum benimkide eltime abisi istedi diye çiçek almıştı ve bana hiç söylemedi bir demet gül istemiş abisi benimkide sipariş etmiş sorun şu eltimle yan yana binalarda oturuyoruz bana doğru düzgün bir çiçek bile almadı eltime abisi istedi diye orkide aldı eltim çok severmiş ve bu evlilik birliği içinde yaşandı ha kötü niyetli değil ama benimde canımı sıkıyor eltimin evine sipariş ediyor çiçekleri kocası notta ekletiyormuş bende kızıyorun tabi o kadında ben değilmiyim insan karısınada alır diye ben solan birşrye para vermem diyor  
(36 puan) tarafından
Öyle bir elti bendede var maalsef bendede e devlet şifresi var ama dün gittiği e nabiza vir türlü dusmedi  ama gittiğine eminim yani reçetesi filan var ilaç falan almış e nabiza düşmedi telefonu da iPhone ama gittiği yerleri kaydeden yer nerede iPhone de onu blmiyorum işte
(790 puan) tarafından
Peki aldığı ilaçların isimleirni internete yaz kullanım klavuzuna bak bu ilaçlat genelde ne için kullanılırmış gerçekten enfeksiyon içinmi yoksa başka mevzusu varmı bir torba ilaç var diye biliyorum
(36 puan) tarafından
Bu iyi fikir bunu yapayim
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bence onunla yuzyuze gorurusup seni aldatıyor olsaydı instagram dan istek göndermelerdi ki birbirlerine gizli gizli yaparlardı yapacaklarını. Enfeksiyon da illa ilişki den olan bisey değil ki
(36 puan) tarafından
Ya işte üç yıldır hiç olmayıp şimdi olması tuhaf hadi onuda geçtim aralarında cinsellikten başka bişey isyemiyor belliki gorusmuslerdir demiyorjm ama en azından o kadın kendini gösterdi ona eminim zaman gösterecek
(1,632 puan) tarafından
Aklına düşmüştür kadının olmayacak bisey değil
0 oy
(762 puan) tarafından
Ya istek meselesine çok takilmadim doğrusu yanlışlıkla olmuş olabilir. Ama neden engelledi o da ayrı birşey. 

Enfeksiyon değil 3, 30 bile çıksa doktorlar çok önemli değil diyor. 

Yani 3 çıkınca bir sürü ilaç vermez. 

Onun e nabizina giremez misin HPV virüsü veya AIDS falan değil mi ? 

Muhakkak sonuçlarda vardır şimdi. Bence ona bak emin ol daha sonra karar ver. 
(36 puan) tarafından
E nabizina giriyorum ama henüz hâlâ düşmemiş bende görünce söyledim 3 önemli bir değer değil neden sana bu kdar ilaç verdi dedim blmiyorum dedi
(762 puan) tarafından
Düşer bir iki güne.
Yapmamıştır insAllah ya kadın da evli barkli.
Geçmişte çok yaşadıklarını söylediğin için ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
(276 puan) tarafından
E nabizindan bak iki dk
(276 puan) tarafından
Kütahya'da mi oturuyorsunuz
(36 puan) tarafından
Hayır Kütahya değil e nabiza da düşmemiş baktım ama
(276 puan) tarafından
Aklıma şüpheli HIV virüslü ilişki geldi
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bır dini programda denk geldim adam ve ya kadın önceden bir birliktelik yasadiysa yada duygu beslediyse onu şuan ki birlikte olduğu insana anlatmamali güven sadakat ve huzur için çok doğruymus eşin senden önce yatıp kalkmis birileriyle bunuda utanmadan anlatmış güvenmemek çok normal , kullandığı ilaçların reçetesini bak cinsel yolla olan var mı ? Bu geldi aklıma , bide cidden devam edeceksen esinle kurcalama geç 
0 oy
(901 puan) tarafından
Canım ateş olmayan yerden duman çıkmaz haklısın bence peşini bırakma eninde sonunda yakalarsin 
(36 puan) tarafından
Bencede öyle ya bende öyle düşünüyorum cunku sekiz yıl önceden kalmış birseymis sözde
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Eşini sen tanırsın bu kadar ileriye gidebilir mi 
(36 puan) tarafından
Eskiden olsa evet derdim de şimdi hiç blmjyorum
0 oy
(770 puan) tarafından
Kadın eklediğine göre sana söylemek istiyor gibi eğer öncekiler gbi al sor niye eklediyse derse kendinden yaz bence sor 
(770 puan) tarafından
Kendi hesabından sor kocası kocanı görürse iş buyur aldatmıyorsa da aldatabilşr
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Kocanın üstüne hep bu şekilde gidiyor musun 
(36 puan) tarafından
Sendemi kocamla ilgileniyorsun ;))
(7,621 puan) tarafından
Tövbe bismillah ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
0 oy
(4,103 puan) tarafından
Ne antibiyotik vermiş
(4,103 puan) tarafından
Ordu yorum gazetesi diye bir yer yasaklandı demiş :D araştırırken kaynağa da bakmak gerekiyor :)) dediğim gibi Türkiye'de hiçbir dönemde yasaklanmadı :))
tarafından
Enabız diye bir siteye de baktım gece gece oranın da enabızın kendi resmi sitesi olduğunu sandım sonra da düzelttim zaten. Sen rahat ol canım karşında gayet araştırmacı bir kişilik var. Kesin bir dille de yazmadım. Bazı siteler yazdım zaten gerisi kişinin inisiyatifine kalmış gidip araştırmak konusunda. Ha bu üstenci tavrını başka yorumlarda da gördüm. Dün yorum yaparken sen olmadan yaptım daha yeni fark ettim nickinde. Sende olmayan bir şeyler sezdim şöyle bir şeyler oturmamış üstüne. Basit duruyor bence önce bir üslubunu düzelt.
(4,103 puan) tarafından
Üstenci tavır mı? Hadi bak başka yorumlarda olabilir. Ama bu? Bu yorumumda sevgiyle yaklaşımdan başka hiçbir şey yoktu gerçekten :D gayet de kesin bir dille sağlık bakanlığı yasakladı yazmışsın. Neyse umrumda da değil :D sadece düzeltme yapmak için yazmıştım. Bu kadar komplekli olmana gerek yok :)) iyi günler dilerim
tarafından
Sabah sabah algı sorunu yaşıyorsun muhtemelen. Ne dedim gece bakınca yarı uykulu hâl ile enabızın kendi sitesine baktığımı sanmışım onun için Sağlık Bakanlığı diye yazmışım. Sonra sen yasak değil deyince "bazı siteler" diye düzeltme yaptım. Sonra da zaten üstelemedim kişinin kendi inisiyatifine bıraktım hatta senin yorumdan sonra yaptığım alttaki yorumumu bile sildim yanlış bilgi vermemek adına. Şimdi her şeyi şöyle bir kafana göre yorumlama durumu var sende psikoloji eğitimi almış bir eğitmen olarak söylüyorum bunu. Geçen başka yorumuma da aynısını yaptın çünkü. Hani kimse hakkında kesin bir manıya varmam kolay kolay ama yok sende bunu kesin bir dille ifade edebilirim artık. Sevgi dili diye tanımladığın dil üslubu kafanda nasıl bir yer kaplıyor bilemiyorum ama bu dilin adı üstenci dildir. Biraz felsefik kitaplar okursan ne dediğimi daha iyi anlayacaksın. İyi günler
(4,103 puan) tarafından
Ahahah :D sen bu ÜSTENCİ kelimesini kitaptan mı öğrendin peki :D ÜSTTENCİ olmasın o :D ya lütfen yapmayın komik oluyorsunuz :D sen de biraz adler oku. Çeşitli kompleksler hakkında bilgi sahibidir kendisi. Ama sabah oku gece değil. :D gerçekten başka yorum yazmayacağım. İyi günler
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Yakınım o sayede öğrendi aldatıldigini yinede ona yorma iyice araştırıp emin ol 

(36 puan) tarafından
Gerçekten mi bu tarz biseymi
(27,340 puan) tarafından
Evet enfeksiyon ile gitti şüphesi vardı Dr demiş bu tür şeyden bulaşıyor diye öyle araştırdı buldu oda
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Eşin sürekli telefonla oynuyor mu telefonunda şifre var mı sen onun telefonunu eline aldığında aşırı tepki veriyor mu şüphe uyandıracak en ufak bi hareketi varsa anlarsın zaten he adam rahatsa istediği gibi telefonunu eline alıp kurcalayabiliyorsan korkma ama başka türlü vardır bi boklar üstüne git derim 
(36 puan) tarafından
Telefonu hep ortalıkta ama ne biliyim şüphe işte yapacak olan insan her türlü yapıyor ki
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Bence aldatmıyor. Bence o kadınla karşılaştılar. Hiçbi muhabbet geçmedi ama kadın sonradan merak edip bakmış ve gerçekten yanlışlıkla istek atmıştır. Sonra fark edip geri çekmiştir. Sen öyle yapınca da eşin hesabına yazıp fırça çekmiştir.

Önceden öyle bi evli kadınla sevgili olduğunu söyleyen eşine inanasım geldi:) Bence sen de kurcalama.

Enfeksiyondan aldatıp aldatmadığını bulamazsın bu arada. Aids falan değil ki bu. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 336 göst.
0 oy
13 cevap 856 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 335 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 860 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu