0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (849 puan) tarafından
Lazere gitmeyi düşüyorum.cok aciyor mu 

1 seansı ne kadr sürüyor 

10 seans 3000 tl ye anlaştık  

9 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Ben kaş ortamı aldırmıştım sadece seneler önce 15 ywşımdaydım tek kaştım 5 seansta tamamen bitmişti ha o zaman seans ücreti 20 tl idi hastanede yapmıştım benim canım acımadı ha bu arada lazer yaptırdığınız yer güneş gören bir yerse güneş kremi kullanmanız lazım çünkü deri kanseri yapabilirmiş güneş ışıkları bana doktor o zaman 18 yaşındna küçüklere yaptırtmıyorum hem cildi taze oluyor hemde ilerde hamile kalınca hormonlar yeniden çıkarabiliyor boşunw parqsı gitmewin diyorun diyordu hamilelik felan düşünüyorsan önermiyorlae
-Reklam-
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Bazen çok acı veriyor bazende fazla acımazdı. 40 dk sürüyordu benimki. Tabiki kaç bölge olduğu önemli
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Ben gidiyorum. Ufak bi acisi oluyor. 1 seansi 40 dk falan suruyor. 10 seans gayet iyi fiyat. Sadece seans mi icinde kontrol seansida var mi ? 
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Tum vucutmu bu para eger oyleyse gayet iyi hangi lazer olduguda onemli buz lazer degildir umarim 

Acida oluyor malesef bazen cok aciyor bazen hafif aciyor ama her gittigimde muhakkak canim yniyo benim yarim saat 40 dakika arasi suruyor tum vucut
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Baya uyguna anlasmissiniz. Ağda ile hemen hemen aynı. Ama seanslar azaldıkça acı da azalıyor tüyler azaldığı için. 
0 oy
(725 puan) tarafından
8 senans 5 kontrol 3500 e yazıldım ekimde şimdi ne kadar bilmiyorum ama her kadının gitmesi gerekir 
0 oy
(440 puan) tarafından
Ayaklarım ve kollarım tamamen bitti. Nedense koltukaltı ve bikinide tekrar çıktı. 
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Sadece etek boglesine mi bu fiyat 

Wlla acımıyor çok çok hafif çok rahatlatıcı 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Ben tüm vücut için gitmiştim.Seni korkutmak istemiyorum gerçi ama ben şöyle hissettim.Sanki birisi derime çakmak tutuyormuş gibi canım acıyordu.Hele genitaldehiç dayanamıyordum.Sonuç ne mi oldu .Seanslarım bitti birkaç ay sonra eskisi gibi çıktı.hiçbir işe yaramadı.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 191 göst.
12 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde tugbabirol28 (1,670 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
0 oy
3 cevap 61 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,585 cevap

34,814 kullanıcı

...