0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından
3 yasına 2 ay kaldı ama bezini bıraktıramadım bazen cıkarıyorum 2 saat bezsiz durdu tuvalete götürdüm bana birşey olur diyor ben varım korka diyorum elinden tutuyorum falan ama yok olmuyor herkes bıraktır diyor

3 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından
Herkes diyor diye yapmayın ama büyüdükçe daha zor olur bunun için çaba gösterin. İki saat çok az bir zaman alışkanlık kazanması için sabırlı olun, tuvalet eğitimi için cırtlı kitaplar var onlardan alın, ne kadar büyürse o kadar o rahatlığı bırakmak 
-Reklam-
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Bende dün yapayım dedim sonra anne uykum geldi dedi bir saat sonra Allah'ım ne ypcam ya yaparsa diye gel takalım dedim ağladı istemedi ama o uyurken taktim of bende çok hantalim nasıl yapcam o iş benden gelmez sanki sürekli sürekli çiş diyemem diye korkyrm çünkü 1 yaşında oğlan var bilmyrm vala cnm bnmde bugün 31 aylık oldu 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Lazimlik al belki wc den korkmuştur.Yuksek ve ayakları değmediği için tedirginlik olabilir. Lazimlikla önce oynasın 1 hafta oyuncaklarin içine at sonra oyuncaklara tuvalet yaptır sonra minnosuna yavaş yavaş yarış gibi oynatarak.

Birde küçük tavsiye yukarıdaki yazdıklarımdan önce ya kitap oku minnosa yada tuvalete kendi gitmek isteyen korkan ama sonra korkusunu yenen başaran bir çocuk hikayesi gibi 3-5 gun ayni hikayeyi anlat sonra başla hikayelestirmek oyunlastirmak acayip işine yarar.
(817 puan) tarafından
Çok mantıklı
(3,040 puan) tarafından
Bir de küçük tavsiye millet değil hatta evladın bile değil sen hazır olunca başla ne kadar ruhun geniş beynin kararlı olursa o kadar kısa ve keyifli sürüyor.Halinin ortasına bile kaka yapsa sakın kızma yüzün bile düşmesin işte o anlar eşik oluyor ne kadar tolere edersen emin ol süreç o kadar kısa olacak.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
7 cevap 121 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,942 soru