0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (7,416 puan) tarafından
ben şuan makinam yok almayı düşünüyom ama kadın diyo ki 5 kutu sar hergün ben okadar saramam zorlarsam 3 karton dedim

11 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Nerden aldin cnm bende ev de iş yapmak istiyorum 
(7,416 puan) tarafından
sigara nargila satan yerlerden aldım canım yenim buldu şuan elimle sarıyom alcem makina 3500 buldum kolulardan
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ne kadar alıyorsun bir ara annemde yapıcakto vazgeçti 
(7,416 puan) tarafından
öyle canım da yapacak bişey yok makinasını alırsam 10 kutu sarmayı düşünüyom şuan az kazanıyom ama  bir yere ödemem var
(1,335 puan) tarafından
Annemde vardı sanırım sorayım istersen senin için satın almayı düşünürsen dolap uygulaması varsa sende yüklerim
(7,416 puan) tarafından
canım bakarim bi ama şuan alamam nisan ayında gibi olur
(1,335 puan) tarafından
Ayda 2550 tl yapıyormuş ya 5 kutu yaparsan günde . Hamilesinde sanırım bence makina falan almayı düşünme derim . Çocuktan sonra yapamazsan elinde kalır
(7,416 puan) tarafından
5 kutu az canım okadar cok az yapmam bakalım hayırlısı benim yeğen yapıyodu onada detaylı sorcem
0 oy
(106 puan) tarafından
Beni yanlış anlamayın bu işim içini çok iyi bildiğim içim sizi uyarıyorum piyasada öyle makinalar var ki aklınız şaşar o iş sandığınız kadar kolay değil ayrıca tütün çeşitleri makaron çeşitleri karışımlar vs vs kolu makina ile elde sarma ile olacak iş değil o öyle makinalar var ki saat de 40 karton sarıyo o piyasa da size zor ekmek yesinler Kurtlar sofrası çünkü 
(7,416 puan) tarafından
canım öyle ben kolu alcem günde 10 kutu sarsa yine ıyı
(106 puan) tarafından
Siz bilirsiniz tabiki ama hiç bulaşmayım bizde vardı öyle bi makina duruyorsa sorum eşime uygun fiyata verelim size ama dediğim gibi o iş çok farklı yine de hakkınızda hayırlısı olsun tütün den iyi anlamanız kazım
(7,416 puan) tarafından
ince sarım lazım bize  ben sardım 2 sene oğlan oldu bırakmıştım şuan biraz paraya ihtiyac var makinasını alırsam ıyı kadın 15 karton istiyo günde sarsam ay  parası ıyı oluyo tütün karşımam kadın veriyo tütünü kartonu da
(106 puan) tarafından
Güzel kardeşim dediğim gibi işin içimdendim o yüzden yazıyorum bunları yoksa bana ne çok bi para bağlama o işe kadın yarın bir gün senden almacam dese o makina elimde kalır bu işi yapanlar dehşet bit çevreye sahipler saldırıyorlar fabrikasyon diye bi ürün çıkmış piyasayı alt üst etmiş paranı makinaya bağlama yapıyorsan yine yap ama önünü görerek yap
(7,416 puan) tarafından
tm canım sağol
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Biz de vardı ama minik. Senin dediğin makina büyük bir şey sanırım
(7,416 puan) tarafından
interneten bulduk canım kücük diğil kolu gibi adan 3500 dedi alırsam günde 10 kutut yada 15 kutu yaparsam ay sonu para güzel gelir diye düşündük
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Yasak degilmi canim basın agrimasin sonra.gizli yap bu işi yayma etrafa.tabi tavsiye sen bilirisn yinede.cunku tütün satan yerlerde bile yasaklandı bu gizli yapan vardır illaki ama söyleme sen
(7,416 puan) tarafından
yasak tabi canım dikat ederim oğlan yoken 2 sene sarmıştım ben sonra bıraktım
(1,211 puan) tarafından
Tanıdıklari teşvik et onlara yap mesela.daha ucuz de :))
(7,416 puan) tarafından
benim yeğen yapıyodu sonradan bıraktı satmayı sarıp yasak ben dikat cekmeden bir dükana satcem tütün kapcık almam dükandan alırım adamın
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bildiğim kadariyla pekte kar olmuyor sardigina değmiyor benim arkadaşım yapiyordu da zor oluyor diyordu hemde kokusundan dolayı hasta olmustu
(7,416 puan) tarafından
kokusu şuan rahatsız etmiyo canım
0 oy
(760 puan) tarafından
Canım sarmış biri olarak söyliyeyim karlı değil. Ben makineyle değilde elle tek tek sariyodum bileğinde kemik cıktı agridi sürekli. Makine olarakta eşim arkadaşından almış denemelik zor oluyor. Değmez canım onun başına oturduğunda kalkmiycaksin çocuğun varsa hiç uğraşma canım 
(7,416 puan) tarafından
biliyom canım zorluğunu ben 2 sene sardım ozamanlar daha uyguna sarıyodum annem yapıyodu kolu acıdı bıraktı ben oğlum  olcek diye bırakmıştım
0 oy
(8,939 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Sarirsn kız ne var onda
(7,416 puan) tarafından
işallah canım
(1,558 puan) tarafından
İnss cnm
0 oy
(2,011 puan) tarafından
canm makina ise yarasa zten o sigara satan yerler alir makine sadece kalin tutunu alıyor diger elinde kalan ufak tutuneleri asla almaz buda onlar icin büyük zarardir birde zamanla elin alisirsa 5 kutu rahat cikarirsn ama yalniz çok ucuza yapyorsn su an piyasa 22 tlden basliyor bizim burda oyle
(7,416 puan) tarafından
17 dedi bana canım ben 20 tl diye biliyodum
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Canım makine olsa çok rahat sararsın. Çok ucuza makineler var. Tütüncülerde çok basit plastikten. Niye onu almıyorsun ki? 3500 verme ucuzdan al anca 100 liradır
(7,416 puan) tarafından
100 tl mi nasıl bişey ki canım o

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 576 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 111 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 443 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu