0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar buraya bir hafta yada gün oldu ultrason görüntüsü Atalı çoğunuz kız demişti yani doktor bacak arasına baktı erkek dedi görüntü de verdi bnde kız diye bekledim ama erkek çıktı çok şükür bunada sağlıklı ya o önemli sadece aklıma takılan su ben ilk oğlumda 13 haftada kesin öğrenmiştim erkekler normalde çok çabuk gösterir bu neden bu kadar geç gösterdi anlamadım yani doktor bak pipi gibi dedi ama yine çelişkili konuştu net değil daha gibisinden gramı da 195 dedi iyi mi 17 hafta 

image

3 Cevaplar

0 oy
(2,418 puan) tarafından
Iki erkek cocugu annesi olarak net erkek canim. Ilk oglumda 13te tam gostermemisti 16da ogrendim. Ikincisi 14te net gozuktu. Ikisininde ultrason goruntusu boyleydi.
(21 puan) tarafından
Demek ki bebek den bebeğe değişiyor Muş inşallah bizlere de rabbim kız evladı da tattirir sağlıklı
-Reklam-
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Erkek ya bariz belli baksanıza bnmkide böyle sıpa hemen gösteriyo doktorlar farklı olunca cinsiyeti biliyomusun diye direk soruyorlar net erkeği görünce açıp gösteriyorlar bak erkek diye biliyorum gormuslugum var diyorum :) bariz seninkide erkek kuzum kız diyen nasıl bakmış acaba 
(21 puan) tarafından
Allah razı olsun canım yok bu değil diğer ultrason görüntüsü ne bak benim post da vardı ona demişlerdi hatta aynı benim kızın ultrason görüntüsü diyen oldu
0 oy
(299 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al cnm , belirtilerin neler acaba merak ettim 
(21 puan) tarafından
Allah razı olsun canım valla ilk oğlumda hiç mide bulantısı uyku hali olmadı ama bunda ne ararsan var iştahım bile yeni yeni açılıyor demek ki neymiş kız erkek belirtisi şöyle böyle değilmiş yani herkes bana bu kız ondan böyle oluyorsun diyorlardı ama alakası yok inan
(299 puan) tarafından
Bnmde belirtilerim kızımdaki gibi ama oğlan hissediyorum bklm nasip
(21 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah sağlıklı olsun da bazen cinsiyet ikisini de istiyoruz ama sağlıklı olmazsa napariz o yüzden önce sağlık gerçekten gerisi boş hepsi evlat :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sibelcelikel (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
0 oy
3 cevap 174 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayben ayda (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu