0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar bir işe girmek istiyorum böyle evde kazanabileceğim güzel bir kazanç sistemi birkaç yere girdim ama hiçbir yerinde kazancım olmadı çok adalet siz onun içine böyle eve getirebileceğimiz bir iş ya da evde yapabileceğimiz herhangi bir iş var mı sizin yaptığınız var mı eşimi bana aylık verdi 500 lira bana yetmiyor tabii ki her şeyimi alıyor benden hiçbir şey eksik etmiyor işte biz kadınlar böyle her gördüğümüzü beğendiğimizi almak isteriz de alamıyoruz onun gibi bir şey

3 Cevaplar

0 oy
(1,179 puan) tarafından
Zor bişeyden bahsediyorsun tekstil organizasyon tanıdığın olacak anca öyle yoksa evden iş bulmak çok zor şuan tanıdıklarına bile evden iş zor vermiyorlar anca örgü tığ işi felan yapıp satabilirsin
-Reklam-
0 oy
(978 puan) tarafından
Evde iş imkanları yok maalesef canım varsa da dolandirici oluyorlar 

Ha el örgüsü vs yapıp satabilirsin o ayrı 
0 oy
(447 puan) tarafından
Benim yengem cevreye duyurdu evde pasta börek Çiğköfte sarma ne isterlerse yaparım diye. Ilk basta cok az iş oluyordu sonra zamanla ismi duyuldu memnuniyet artınca simdi siparislere yetisemiyor. Isteyene buzluk börek mantı sarma yapıyor isteyene gün menüsü hazırlıyor. Iki senedir yapıyor koluna 2 tane bilezik aldı umreye gitti cok şükür. Eger yapabilirsen böyle bi iş yapabilirsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mzzalperen0 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
0 oy
2 cevap 150 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu

379,360 soru