0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Süreç nasıl ilerler ona ne kadar süre sonra bilgi gider bni bilgilendirin 

4 Cevaplar

0 oy
(2,702 puan) tarafından

Hemen gidiyor e devlete düşüyor zten bir haftayı bulmuyor diye biliyorum 

(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm süpriz olcak ona damarıma basma dedim boşanma davası açarım dedim heo lafta kalıyor sandı en sonunda yaptım dün akşam ki yaptıklarından sonra
(2,702 puan) tarafından
Hey Allah ım yarabbim baksın bakalım şimdi o düşünsün birazda nasıl oluyormuş sende ara sıra takip et e devletten
(1,465 puan) tarafından
Bn şimdi e devletime baktım cnm bnde görünüyor
(2,702 puan) tarafından
Tamam onada gider uzun sürmez sanmm hadi bakalım neler olacak
(1,465 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum artık iş kızıma psikolojik baskıya kadar gitti bu sebeple bni en hassas yerimden vurdu bnde hiç tereddüt etmeden bugün kahvaltıdan hemen sonra gidip açtım
-Reklam-
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Kaç yıllık evliydiniz neden bosandiniz
(1,465 puan) tarafından
Henüz boşanmadık yeni bugün açtım şiddet kumar çocuklara psikolojik baskı hakaret iffetime olmadık şeyler söyledi daha ne sayayım
(7,871 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun.. şuan nerdesin peki evindemi?
(1,465 puan) tarafından
Evet cnm daha içindeyim ona da daha söylemedim kendi öğrenecek
(7,871 puan) tarafından
Eşin nerdeki canım uzaktami
(1,465 puan) tarafından
İstanbul'da çalışıyor
0 oy
(485 puan) tarafından
Boşnma sebebi ne bacım ciddi bir durum yoksa acmassymissnz keşke tabi aile sorunu bilmedgim için acba eşinizin tepkisi ne olur rabbim yardımcın olsun
(1,465 puan) tarafından
Hemen üstündeki yoruma bak kuzum orda yazdım
(485 puan) tarafından
Ya kaç çoğunuz var üzüldüm cocukalrı almak isterse bide aniden duysa birşey yapmaz mı anltgnz gibi tehlikeli tıp
(1,465 puan) tarafından
Bilmiyorum bi diyo çocukları al başına çal Allah belanı onlarla versin senin başına bela etsin bi diyo o çocukları yuvaya vericem ne sana nede bana kalmasın diyo şizofren
(485 puan) tarafından
Ay cocukalra yazık yinde siz alın yanınıza ortalikda iycee heba olmasinalr o admda hiç bırakma
0 oy
(7,659 puan) tarafından

Nasıl oldu, ne yaptın, nereye gittin bunun için? Sanırım bana da lazım olacak :(hiç iyi değilim

(7,871 puan) tarafından
AA sen neden ya :(
(1,465 puan) tarafından
Önce aile mahkemesine gittim ordan dışarda adliyenin önünde dilekçe yazdırdım dilekçeyi tekrar vermek için tekrar adliyeye girdim aile mahkemesine ordan durumum olmadığı için 2 adet kağıt verdiler form doldurdum sonra dosyayı almaya gittim kimlik fotokopisi sonra onunda verdim içeri ordan baro avukatına gittim imza aldılar soru sordular bi kağıt verdiler vergi dairesine tapu dairesine ve SGK ya gönderdiler bn iki şeyi hâl ettim ama tapu başka ilçede olduğu için onu yarına bıraktım muhtarlıktan fakirlik belgesi e devletten soy ağacı ve bişey daha vardı onu unuttum onları çıktısını çıkarım baroya vericem uygun görülürse avukat verecekler cnm
(1,465 puan) tarafından
Çok sağol cnm şimdi bn çekicem ve bnmki çekişmeli olucak
(7,659 puan) tarafından
Maalesef sevgi yetmiyor huzur için, bir evliliğin devamı için. Hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin ❤️
(1,465 puan) tarafından
Bizde ne sevgi ne saygı vardı artık

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 475 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 475 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu