0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Merhaba hanımlar diyetisyenim zor kilo verdiğim için bana elma sirkesi kullanmamı söyledi salataya 1 yemek kaşığı kat de. 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı kadar da koyup iç dedi. Yağ yakimina iyi olur yardımcı olur dedi. 

Bende ne kadar doğru birşey dedim. Mide delinmez mi içmekten. Kullanan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(2,702 puan) tarafından

Diyetisyen mi dedi bunu çok zararlı sirke sadece salatada kullan derim 

(316 puan) tarafından
Evet diyetisyenim. Desi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorsaydin ya canım detaylı bilgi 
(316 puan) tarafından
Sordum da yazdıklarımı dedi kendisise
tarafından
Bende etrafımda içen var bir bardak suya bir tatlı kaşığı diye bir kaç gün içmiştim bende sonra bıraktım eşim korkuttu zbzhzhs
(316 puan) tarafından
Ahahahhahaha
tarafından
Tekrar basliycam:)))
0 oy
(209 puan) tarafından
Cok yararlı tüm bagırsagı temizliyor elma sirkesi ben öyle kilo verdim
(316 puan) tarafından
Kaç kilo verdiniz? Nasıl kullandınız? Kaç ayda kaç kilo verimi oldu?
Biraz soru bombardımanı oldu kusura bakmayın
(209 puan) tarafından
Banada diyetisyenim önermisti sonra araştırınca elma sirkenin cok faydalı oldugunu ögrendim sabah uyanınca ac karnına bir bardak suya 1 tatlı kasıgı elma sirkesi katarak baslıyorsun bide d vitamini takviyesi al mutlaka bunları yaparsan hızlı kilo verirsin yani belirli bi sürem yok ama diyete baslayıp elma sirkeli suya baslayınca hızlı kilo veriyorum bunu fark ettim
(316 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(4,118 puan) tarafından
Doğal ev sirkesi olursa aksine çok faydalı. Ben gebeliğimde içiyorum şuan. Sirkeli su. Kan pıhtılaşmasını önlüyor. Vücudun ödem tutmasına engel oluyor. 
(316 puan) tarafından
Öyle oluyormuş tesekküe ederim
0 oy
(4,147 puan) tarafından
Hemen hemen herkes iciyorki bunu yeni mi duydum canim. Bende icerim her sabah. Ev yapimi elma sirkesi. Dade icmicen bi kasik sirkeyi bi bardak suya katip iccen sabah ilk icim odur hem kide asitini dengeler hem inslin dengede kalmasina istah kntrlune yardimci. Tadi da kitu degil sirkeden tiksinirim. Ama elma sirkesi annemi. Yaotigi suya haff eksimtrak bir aroma veriyor. Mide falan da delinmez.Bircok yararli bakteri var sirkede diyette olmasan bile saglik icin de faydaki bagirsak mide asiti vs
(316 puan) tarafından
Doğal elma sirkesi var canım öyle. Midede sorun yapıyor diye metinler okudum ondan burayada bir yazayım öyle kullanırım yada kullanmam dedim
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Suya bir tatlı kaşığı yapacaksın alt tarafı, ki doğalını bulursan daha iyi olur. Zararı olmaz
(316 puan) tarafından
Mide de sorun oluyor diye çok yazı okudum ondan yazdım buraya. El yapımı var
(7,706 puan) tarafından
Bir çay kaşığı ile başla o zaman sen de. Mideni alıştıra alıştıra iç

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 701 göst.
25 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbbir garip yolcuu (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...