0 oy
267 göst.
Moda kategorisinde (1,048 puan) tarafından

İyi geceler kızlar sohpet olsun diye açtım posto 

2 yıldır ahşabı çok seviyorum çok güzel görünüyor sizin evinizde var mı ahşap olan raflar dolaplar tabaklar falan ahşap oymasınada çok hevesleniyorum ama hiç elimde bişey yok ki yapayım.  Mesela bu foğtoraftaki ürünler çok güzel değilmi borçları bitirir bitirmez bunları alacam inşallah 

image

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,896 puan) tarafından
Ayy ilki cok güzelmis canım . İnsallah alırsın en kısa zamanda
(1,048 puan) tarafından
İnşallah  canım evet bende çok beyendim koşede çok şık durur vala:)
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
İkinci var bende mutfağımda kullanıyorum elektronikleri koydum çok güzel duruyor 
(1,048 puan) tarafından
Öylemi güle güle kullan canım evet bende mutfak için düşünmüştüm yorumlarda baya kişi mutfak için almiş
(1,185 puan) tarafından
Sağol canım daha güzelleri senin olsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İkincinin beyazı üçüncünunde beyazı var cnm güzel seviyorum baharat takımım ahşap tezgah üstünde bikac bişey bende severim evim olunca yeniden eşya alcam hep ahşap ağırlık vercem
(1,048 puan) tarafından
Öylemi güle güle kullan canım benimde ev yaptım eşyam yok daha borcunu bitirmeye şalışiyoruz
(5,240 puan) tarafından
Olsun kuzum önemli olan ev valla sağlıkla oturun güle güle gerisi hal olur yavaş yavaş  emin ol ❤️
0 oy
(656 puan) tarafından
İkincinin aynisi var bende kitaplık olarak kullanmıştım şuan nereye koyacağımi bilmiyorum öylece duruyor satiyim sana ahhshd :D bu arada ahşap bende çok severim benim evim genel olarak ahşap ağırlık avizem bile odun :D benim evi seversin o zaman
0 oy
(2,003 puan) tarafından
Evdeki her şeyim ahşap ben de seviyorum ve yakıştırıyorum ilkini çok beğendim güzelmiş 
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Ahşap kesinlikle bir eve sıcaklık katar.  Oyüzden muhahak kullan mobilyalarına da uyarsa. 
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Ben de cok sevıyorum evimde cok fazla vae :) kıxımın odası full ahşap bı d emınık masa sandalye aldık onlar ahşap. Kilerımdeki iki dolap ahşap. Salonumda masam konsolum, zigon sehhpalarım. :)) bunlar da cok güzel. Evlenırken hiç sevemdgm için yatak odamı ahşap sitememıstm o zamam trenddı aöa keşke alsaydım. Tozu da hiç belli etmıyor. 
0 oy
(323 puan) tarafından
Oğluma oda alicaz ahşap renk bakıyorum hep :) ama salona da böyle bı raf guzel olur da tabi oglusum büyüdükten sonra :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,022 cevap

34,833 kullanıcı