0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (2,389 puan) tarafından

Kızlar 3 sene önce sprial taktirmistim. Taktırdıktan sonra hiç kontrollerine gitmedim.

Çok çok özür dileyerek soruyorum. Cinsel ilişki esnasinda spiralin kayma ihtimali var mı? 2 oğlum var. 3. Ncüye hamile kalmak istemiyorum. Rabbim olmayana versin yanlış anlamayin. 25 yaşındayım ve çökmüş durumdayım.

Yardımcı olur musunuz? 

Bir de devlet Hastanesi'ne gitsem bakarlar mi orada?

8 Cevaplar

0 oy
(2,389 puan) tarafından

En İyi Cevap

Postum üste çıksin 

-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Canım keşki köntrölerine gitseydin, bir akrabamız üç yıl sonra çıkarmak için gitti doktor zaten hamile olduğunu söyledi ona insan anlamıyor çıktımı diye valan 
0 oy
tarafından
Git baksnlar  canm 6 aysa bir gidilmesi  gerek kaymista  olabilir  karindan  bakılıyor  zatn git sen 
0 oy
tarafından
6 ayda bir gitmen lazımdı  valla ablam korkudan üç ayda bir gidicem diyor hangi cesaretle gitmedin canım çoğu kişi kalıyor spiralden
0 oy
(597 puan) tarafından
Benmde Ekim ayında 3 yılına girecek sıra bulamıyorum yeni aldım 2 hafta sonra gitcem inşallah sorun yoktur
0 oy
(8,998 puan) tarafından
Devlet hastanesi bakar canım..ben devlette taktırdım 6 ayda bir gidip kontrol ettiriyorum. Hatta ayın 5ine randevum var gidicem yine 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ewet bakıyorlar bnde marta gdcm kontrole
0 oy
(93 puan) tarafından
İki yıl oldu takali her yıl aksatmadan giderim kontrole Dr eyer kayarsa kanaman çok olur demişti 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 234 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dünyalarım (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dünyalarım (121 puan) tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,422 cevap

34,839 kullanıcı

...