0 oy
1,732 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ne zaman konuşmanız gerektiği halde sessiz kaldınız? 

Veeeee

Bugün hayatının son günü olsaydı napardinz??

32 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından

Son günüm olsa önce bütün tanidik akraba ne varsa arayip helallik isterim sonra seccadeyi serer namaz kilip kuranimi okurum son nefesime kadar Rabbim beni çocuklarıma bagislasin inşallah 

tarafından
Kul hakkı ...
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Ben sessiz kaldim malesef abim ikinci evliligini yapacakti abimin kizlarida baya gereksiz o kizlarin karakterinden abimin evlenecegi kadina bahsedemedim ustelik kizlar hakkinda benle kobusmasina ragmen abim icin susmak zorunda kaldim 

(964 puan) tarafından
Sonra ne oldu peki. Abin evlendi mi o kadınla.  Şimdi nasıl lar kızlarla falan merak ettim doğrusu.  Bu aradı sizin için de büyük vicdan azabı olmuş
0 oy
(822 puan) tarafından

En son ne zaman sustum çok hatırlamıyorum çok susan biri değilim sanırım :)) hayatımın son günü olsa şuan 35 haftalığım gidip sezeryanla kızımı doğurup onu koklayıp kucağıma alıp yüzüne bakmayı isterim  :(( çok duygulandım düşününce ağlıcamda eşimden çekiniyorum :((

tarafından
Ağlama kız farzı misal yani
(822 puan) tarafından
Rüyamda kızım ellerime doğdu yeni uyandım çok güzel bi duyguydu :)) ondan duygusalım sanırım
0 oy
(446 puan) tarafından
Kardesim 1 sınıfa başlamıştı. Bende annem kardeşim okula gittik. Bende 13-14 yaşındayım. Belki o kadar bile yokum. Her neyse. Ergenlik çağındayim. Göğüsler çıkmaya kalça çıkmaya başlamış.
Kardeşimi sınıfa bıraktık. Assaya bı indik. Kardeşimin sulugu elimizde kalmış. Annem hadi goturelim dedi. Bende sen beni bekle ben hemen verip geleyim dedim neyse girdim okula en üst katta 1. Sınıflar var. 2 katlı bı okul. 
Tam sınıftan içeri girecektim kapının iç kısmında bı adam var. Ben gececekken bacağını kaldırdı ve kalcama bacağını sürttü . Nereden geldigmi şaşırdım ama baya bı sert kaldırdı. Belime kadar zonklama hissettim . Ne yapmaya çalıştığını tam anlamadım. Sulugu verdim arkamı döndüğümde adam orda yoktu. Assaya inene kadar baktım yine yoktu. Şuan anlıyorum ki taciz edildigimi Ve şuan o psiligi arada görürüm 2-3 çocuğu var. Ve ben hâlâ susuyorum 
Şu saatten sonra desem kime derim . Desemde bişi olurmu bilmiyorum bu konuda sustum. Hâlâ da susuyorum. 

Son günüm olsaydı. Esime ve oğluma sarilirdim son nefesimi verene kadar. :)
tarafından
Keşke annene deseydin canim
(446 puan) tarafından
Keskeee. .... Ama işte şimdiki aklım olsa derdim.
tarafından
Tabi ki şimdi aklımız kesiyor korkumuz yok
0 oy
tarafından

Çoğunlukla kaynanama sessiz kalıyorum büyük diye ama bazen olmuyo ses çıkıyo :))

Bu gün son günüm olsa oğlumuda alıp eşimin yanına giderdim günün sonuna kadar orda geçirirdim ://

tarafından
Eşin askerdi dimi canım
tarafından
Evet canım :/
tarafından
Allah yardımcın olsn kuzum
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(355 puan) tarafından
Enistem ablami dowduqu icin ablam bize qelmisti bekardim o zamn esi surekli ablami tehdit ediordu qeliceksin die sora bi sabh erknden qeldi ablama ewe qidioruz dedi ablam aqlarak uzerini qiydiqinde bana ben neyapcam dediqnde sustum butun kelimeler boqazima tikandi konusmadim oysa oyle cok konusmam qerekirdi ama yapamadim oyle aglaya aglaya qitti...

Son qunum olsaydi oqluma doya doya sarilirdim 
tarafından
Üzüldüm ya canım nasıl peki ablan
(355 puan) tarafından
Hala deqsen bisey yok hala eziyet edior hala ablam ayrilamior hala herqn aqlior.. Babam wefat etti benim amcam falan da yok soyle sahip cikacak biri. Bi annem war oda 70yasinda elinden bise qelmior. Ablamda sessz cesaretsiz korkuor.. Bilmiorm iste Allah sonunu hayirli etsin
tarafından
Allah huzur verir inşallah ya
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Genelde hwr zaman sessiz kalırım. 

Son nefese kadar kızıma sarılırım. 
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Çok fazla var sessiz kaldığım nokta sevdiklerimi üzmemek adına ama yeri geldiğinde konuştuğum da çok zor dengeliyor birbirini 

Hayatımın son günü olsa eşim ve oğluma sarılır kokularını doya doya içime çekerdim <3

tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Son 15 gündür yani doğum yaptım yapalı :) her salisemi oğlum ve eşimle geçirirdim :)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(704 puan) tarafından
Egitim konusunda sessiz kaldim anneme liseye gecerken hemsireligi kazanmistim göndermedi çok istiyordum.. Sonra o da cook pisman olduda neyse cocukluk bendeki susmustum en büyk hatamdi diyebilirim kader..

Eşimin yanına giderdim kokusunu bol bol içime çeker sarılırdım ailemede onları ne kadar sevdigimi söylerdim. :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Dayimin sacma sapan konuşması karşısında sessiz kaldim bin pismanim niye sessiz kaldiysam.eğer son günüm olsaydi rahmetli babam ile 24 saat vakit geçirmek isterdim.
0 oy
(342 puan) tarafından
Cok yerlerde cok seylerde sessiz kaldım ve kalıyorumda tbi eskisi kadar degl 

Son günüm olsaydı herkeze beni üzen kişilerle konusup agzıma geleni söylerdim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 525 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 2,293 göst.
13 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy