0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
evim yarım saat uzaklıkta 2 çocuğum var büyük oğlum hastaydı küçüğünü de sünnet edeceğim diye anneme geldim yardımcı olur diye sonuçta 2 yaşında büyük oğlum büyükler bile hasta olunca ilgi istiyor neyse ya 14 yaşında erkek kardeşim var oğlum oyun oynamak istiyor onunla çok seviyor dayisini yanına gidince ne var Aras ne ne istiyorsun diyor bu akşam da anneme anne bunlar burda kalsın biz gidelim diyor yani şaka da yapsa zoruma gitti bende tepki gösterdim gel aras içeriye gidelim bizi istemiyor dayın dedim annemde sinirlenip kardeşime vurdu o an gitmek istedim ama olay farklı yerlere gitmesin diye kaldım ama yarın gideceğim c.tesi gününe kadar kalmayı düşünüyordum çünkü oğlumu bugün sünnet ettirdim e büyük oğlum da bilenler bilir epilepsi hastası şu aralar çok hasta bence insan günü birlik gelip gitmeli daha da gelip kalacağımı sanmıyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,425 puan) tarafından

Erkek kardeşin sırf böyle dedi diye alınganlık yapmamalısın bence ben olsam erkek kardeşimin ağzına bir tane çarpardım :D

Bana kalırsa eğer yakınsanız 3-4 gün kalınabilir ama uzaksanız 10-15 gün olabilir

(199 puan) tarafından
kardeşime laf söyledim diye annem dövdü zaten bide vursam ne olur benden küçük olan erkek kardeşim de evli eşiyle konuşuyordu eşine birşey lazım mı dedi bende şakasına dedim ilk defa kahve yanına çikolata getirsin dedim annem yok yok günahtır getirmesin dedi belki eşi oradaydı diye öyle dedi bilmiyorum ama ben ilk defa birşey istedim yemin ederim şaka olsun diye söyledim gerçekten istediğim için değil üzüldüm yani bilmiyorum gereksiz alınganlık mi bu
(1,425 puan) tarafından
Çok alıngan sin
-Reklam-
+1 oy
(5,634 puan) tarafından
Verilen rahatlığa ve samimiyete bağlı bence. 

Sen fazla alınganlık yapmış olabilir misin? Kardeşin ergenlik döneminde, ya sen? Şaka yapmış bence abartacak bir durum yok, annen de üzülmüş kardeşini de dövmüş boş bir şey için 
(199 puan) tarafından
gereksiz alınganlık değil benim korkum olmazsa oğlumu bile döver kardeşim sanki oğlum onunla yaşıt gibi zitlasiyor kavga ediyor ufacık çocukla e bide hasta yani şuan çok kötü bir durumda
(5,634 puan) tarafından
Ama kardeşin de daha çocuk ve ergenlik döneminde. Sen öyle değilsin bana göre gereksiz alınganlık olmuş bilmiyorum
(199 puan) tarafından
ergenlik döneminde tamam bunu kabul ediyorum ama aşırı derece saygısızlık yapıyor bana dili pabuç gibi birşey söylemeye bile gelmiyor yani yaptığı saygısızlıklari da bastırınca o anki şakasına alınganlık göstermiş olabilirim
(5,634 puan) tarafından
Saygısızlığına bir şey diyemem o konuda sınırların olmalı ama bu post üzerine yorum yaptım bu konuyu baz alınca öyle gibi geldi
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Bencede kalmamaliyiz bende en son bu kalma yuzunden kardesimle annemle küstüm kizdim yeni baristik ya amaaan
0 oy
(268 puan) tarafından
Kalmayın annenizs söyleyin o gelsin günü birlik dursun yanınızda. Ay bilemiyorum da ben uzun boylu kalamam gibime geliyor. 1-2 hafta falan. 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Canım seninki zorunluluktan Allah evladına şifa versin inşallah iki çocuk her biri ilgi bakım istiyor. Çok mümkün olmadığınca kalınmamalı. Evinizin arası yakınmış zaten kendi evinde olsan daha rahat olursun. 
0 oy
(244 puan) tarafından
Bence 14 yaşında ergenlik çağındaki kardeşine bakıp da gitme annen üzülür ve o yaştaki erkekler zaten çocuklara çok tahammül edemez sen yanına gönderme hiç o da pişman olur 
0 oy
(100 puan) tarafından
Eşim şehir dışında 2 hafta bir geliyor ailem ısrarla kal diyor ama annem ve babam çalıştığı için cuma yada cumartesi den giderim pazar akşamı eve gelirim her hafta gitmemeye çalışıyorum çok ısrar ederlerse kardeşim babam falan öyle yani en fazla 3 gün kizim 17 aylik 24 haftalık hamileyim annem burda kal doğuma kadar der ama ben rahat edemem en iyisini yap cnm evinde ol kardeşim öyle dese bi daha yüzüne bakmam
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Bıraz alinmissin da cocuk kardeşinde ne olacak dur biraz daha annen uzulur hem anlamış kardeşinin hata yaptığını. Hem çocukların için dur sünnet olmuş kalkıp gitme iyileşsin bari yavrucak.. Gidersen annenlere kötü hissedecek. Orası senınde evın alınma hmn canm
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ben büyük oğlum doğduğunda çok kaldım annemde 3 gün kendi evimdeysem.5 gün annemdeydim ama benim oğlum kolikti çok ağlıyordu ben onla ilgilenirken aç kalıyordum yemek yapamıyodum kendime o yüzden kalıyordum. Şimdi günlük gidip geliyorum zorunlu olmadıkça kalmıyorum.2 çocukla kalmak daha Zor geliyo çünkü bütün düzen değişiyor uykuları yemeleri. Benimde küçük kardeşim var 7 yaşında. Eğer annem ananemin yanımda hastanede falan kalırsa bende o zaman annemde kalıyorum Zeynep okula gidip geliyo okulundan kalmasın diye. 1 2 gece en fazla kalınır zorunlu durum olmadıkça 
0 oy
(387 puan) tarafından
Benim 1 saat uzaklıkta ama hastaneye falan gittikçe kalırım ay da bir falan giderim bazen 3 4 gün bazen günü birlik bazen 1 hafta eşime bağlı ama ailem yıllarca kalsam ses etmez daha çok sevinirler bu arada ailem merkezde ben köyde oturuyorum işimiz olunca gideriz uğrarım o yüzden öyle yazdm
0 oy
(222 puan) tarafından
1 hafta cnm 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 633 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 1,234 göst.