0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından kapalı
Erkek bebek kiyafetleri bildiğiniz site varmı ucuz yada eliniz de varmı oğlum için marastayim ben çok pahalı herşey konteynerde kalıyoruz 4,5 aylık için 
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Çocuğuna depremden sonra  hamile kalmışsın, kınamak için söylemiyorum ama neden yani ? O çocuğun suçu günahı neydi de dünya ya getiriyorsun alacak gücün yoksa 
(22 puan) tarafından
Mor tekerlek bukez baltayı taşa vurmussun halen inat ediyorsun. Güvenme yardım etme tamam eyvallah. Hesaplanan doğru olsaydı ona da eyvallah belki haklısın derdim ama kadın konteyner diyo yani depremzede.Yani insanlarin planlarını alt üst eden birsey. Sen o planlı birikimli gebeliğini yaşarken bu durum başına gelseydi napardin acaba?
tarafından
Hayatım gerçek olduğu ne malum ne çok inanıyorsunuz :)))) bu arada burada tanınan konteynerde yaşayan kaç kişi var gayet güzel gecindiklerini söylüyorlar.  Bu durum başıma gelmiş olsaydı dilenmezdim..  Yenisin belli , burada ne dolandırılan oldu , post aç anlatsınlar sana :D ayrıca post sahibi bile cevap vermemiş :D
tarafından
Aşağıda biri gönderirim kargo çok tutar yazmış . Ona alabilirim yazmış . Durumu olmayan nasıl kargo ödesin ? 2 gün sonra dolap gardrop uygulamasında satışını görürüz
tarafından
Aşağıda yorumda da 4 yaşında yazmış :)
(1,187 puan) tarafından
Tuhaf
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Minicitystore  çok uygun bakabilirsiniz
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bende  var gönderim ücreti çok tutabilir
(17 puan) tarafından
Kargo ücreti mi gerçekten alabilirim
0 oy
(17 puan) tarafından
Netim yok anca donebildim kusura bakmayın herkes herşeyi düşüne bilir ama gerçekten ihtiyacım var yoksa herkes yenisini giydire bilir yavrularına ama olmayınca olmuyor iki kızım daha var işte yanlış bı şey soyledimse hakkınızı helal edin 
(5,019 puan) tarafından
Kızların kaç yaşında?
(17 puan) tarafından
8 ve 4
(5,019 puan) tarafından
2-3 civarı olsaydı epey birşey gönderebilirdim ya üzüldüm şu an :( rabbim yardımcınız olsun
(17 puan) tarafından
Küçük kızım temmuz da 4 yaşayacak işte diğeri de zaten büyük
(17 puan) tarafından
Amin düşünmen yeterli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy