0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tansiyonun hep yukske olmasimi lazım yoksa düşüp yükselmesi de preklamsi oluyor.u

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir anda olması lazım sanırım yanlış olmasın bebeği etkileyecek kadar. Sürekli yüksekse zaten kontrole alır doktor tansiyon ilacı verir. Ben tansiyon hastasıyım gebe için ilaca geçtim 9 ay da devam ettim hiç sorun yaşamadım 
tarafından
Gözüme vuruyor abla
(13,202 puan) tarafından
Git kuzum erken doğur daha iyi preeklemsiyi anlatmama gerek yok herhalde sana. Üzüntü olmasın. Yatman gerekiyorsa yat halam 1.5 ay yatmıştı ikinci oğlunda
tarafından
Daha bu seferde gidersem böyle birşey varsa alır direk 37+6 oldum zaten doktorda illallah etti artk kaç kere yattım
(13,202 puan) tarafından
Doktor bıkmaz bakmak zorunda zaten artık erken doğuma girmiyor kuzu doğur kurtul bebeği de kendini de riske atma
tarafından
Geçen sefer diyo artk dogurcanmi☺️
Gidicem abla belirtileri hissediyorum aksine iki gündür çok hareketli oda bir etken niye böyle hareketli
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Düşüp yükselmeside sıkıntı, plesanta fazla akımdan bebek beslenmiyor gelişim geriliği oluyor suyun azalıyor bir anda dahada yükselip bebegin kalp atışları zayiflayabiliyor sonuç erken doğum, bebeği alıyorlar.Muhafazanallah bir yakınımda biliyorum detayları.
tarafından
Bebeğimde aksine iki gündür çok hareketli çok kasılıyor acile gidicem gozimede vuruyor
(802 puan) tarafından
aşırı hareketli olması bile dikkat çekici oluyor bu durumlarda  sağlıkla gelsinler inşaallah
tarafından
Amin inşallah rabbim büyük bir gidicem
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Değişkenlik göstermesi sürekli hep yüksek olunca tansiyon ilacı veriyorlar

tarafından
İlaç kullanıyorum 3 tane
0 oy
tarafından
Kuzu napıyon ay içimde bi his sen sanki bugün yarın doğuracan gibii
tarafından
Kız sus korkuyom zaten iki gecedir habire doğum rüyaları görüyommm
tarafından
Kız ne korkuyorsun ne güzel bebişe kavuşacan
tarafından
Kavuscam kavuscam da çok krkuyom ya hele bu psikolojiyle lohusalık donemini düşünemiyorum bile  bakalım beler olcak
tarafından
Ya kendini kötüye hazırlıyorsun pozitif ol biraz. Senin kocanın ne zaman mahkemesi çıkabilir diyordun
tarafından
Mahkemeden ses yok avukatta bekliyoruz diyo bizde öyle bekliyoruz tek tesellim en azından görüntülu konuşma geldi bebeğini goruntlu Görecek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevdacinar (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...