0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Ya kızlar Allah aşkına günlük alıyor eşim eve bir şeyler tavuk buzlukta yok et yok bir şey yok bazen işte oluyor yapacak yemek yok git sen al diyor çocuk bazen hasta oluyor hava yağmurlu oluyor sürekli gidip alamam günlük buzlugu doldur acil gerekli olur diyorum yok diyir yemek yapacam dediğim zaman yalvar yakar markete gidiyor yada beni gönderiyor cimirlikten bir şey almıyor var çok şükür durumumuz sürekli olarak sen git al ben kıyamıyorum diyor ben çocukla çıkıp alamam sürekli elinde telefon bedava para kazanma derdine borsa işlerinde bankalardan çip para peşinde kavga ettim en son bugün dayanamadım musluğum akıtıyor 2 aydır yapmıyor sen çağır sen yao diyor bıktım artık erkek sensin ben değilim dedim tartıştık gitti evden 

27 Cevaplar

+1 oy
(3,481 puan) tarafından
Bu durumda bizim ne dememizi istiyorsun canım anlamadım ama kocan kocalığı kavrayamamış musluk bile tamir etmeyen koca evdeki plastik saklama kabından farksızdır benim için alışveriş konusunda falan da oturup adam akıllı konuşman veya maaş günü kartı alıp markete gidip listeye göre eksikleri alman gerek durumum var dediğin için diyorum varsa alacaksın yani 
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Böyle hayat devam edermi şaştım kaldım 

Ne diyim bacım Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Kız iyiki de almıyor boşversene tavuğunu taze taze al işte.  Bende hayatta alıp buzluğa doldurmam ne gerek var. Onun yerine getir, Trendyol gibi yerlerden sipariş ver
(14 puan) tarafından
Ee onlar da pahalı diyor
(223 puan) tarafından
Kız konu o degilki adam cimrilikten almıyor anladıgım kadarıyla
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Parayı veriyor sna al diyor :) çocuğu bırak ona çık al canm doldur dolabı ufak seyleri takma kız erkelelre böyle hava alırsın hem 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kredi kartini versin siparis ver sen de oyle deyince. 

Ya da yemek yapma. Bu kadar basit evde yoktu yapamadim.
0 oy
(732 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun benim eşim şehir dışında çalışıyor en fazla 1 hafta sürüyor gelmesi yada 10 gün her gelmesinde markete gideriz istediğimi eksiklerimi alırım hiç sormaz bile bu ne diye ilk evliliğim aynı anlattığın gibiydi 11 ay dayandım başka sorunlarımız da vardı bitti 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Online sipariş ver canım eksiklerini 
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Çocukla cikamiyosan çocuğu bırak kocana kendin git alışverişi yap gel. Musluk konusunda bişey diyemicem yani böyle de denmez. Evin erkeği erkekliğini bilecek kimse kusura bakmasın 
0 oy
(575 puan) tarafından
Herşeyi ben yapicaksam seni kaktüs diyemi aldım eve desene erkeksen erkekliğini yap 
0 oy
(3,303 puan) tarafından
Eve getiren marketlerin uygulamalarını indirin 

Premium üye olun kargo ücreti almasınlar. 

Ekmeğe kadar getiriyorlar. O evde bi kart bıraksın yeterli. 
0 oy
tarafından
1.5 yaşındaki çocukla 2 kere tatıle gıtmıstım ben markete mı gidemiyorsun canım koy kocana eve çocuğu gıt gel madem   esın evdeyken de ara ustayı cagır esıne de şöyle gelıyor adam bırazdan de bıttı gıttı 
0 oy
(222 puan) tarafından
Terbiyesiz herif o yuzden evliliğe karşıyım 
(1,192 puan) tarafından
Hayata karşı olarak gelmis
tarafından
Trollllll başka birşey degıl boş yapıyor burda yemek yapan kadınlae balon gıbı sısermıs kocaları aldatırmıs az önce bır posta tam olarak böyle dedı :D yenek yapmak alaturkaymıs yemek kültürü yokmus ama en enteresan kısmı annesı yapınca yiyor olması ve dısardan yıyoruz demesi dısardan yedıgı yemek degıl  mı acaba...
Sap yiyor saman sıçıyor arkadaş
(5,240 puan) tarafından
Patlayan şeker olaysin gulmeketen yıkıldım ☺️☺️☺️
tarafından
Neşen daim olsun tatlım :D
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm seninde ❤️
0 oy
(8,908 puan) tarafından
İlle markete gitmen şart mi a101 sok migros uygulamasından sipariş ver kapınıza gelsin ille günlük alışveriş yapman gerekmiyor ki aylık alin sizde benimde 9 aylık bebeğim var her gün alışverişe gidemem üstelik bide calisiyorum acil bisey lasim olursa uygulamalardan sipariş veriyorum yoksa aylık aloyorum genelde her gün çıkmamak icin
0 oy
(1,328 puan) tarafından
2 aydır musluğu yapmıyor bu da su faturasını etkiler. Bir gün boş şişelere doldur suyu fatura geldiğinde musluk akıtıyor ondandır dersin. Usta parası su faturasından daha uyguna gelir dersin. Allah yardımcın olsun canım zor işin.
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Haklısın valla. Öyle iş mi olur. Allah akıl fikir versin. Koyamiyorum diyo bı de 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Versin parayı sanal marketten siparişi ver hepsinden koy dolaba konuşarak göstererek vazgeçtirmeye çalış bende çok tutumluyumdur pintilik derecesinde ama bu ihtiyacın ve sevdiklerimi kırmaya geçtiği zaman durdurabiliyorum çünkü onlar olmasa ben neden varım diyerek 
0 oy
(790 puan) tarafından
Valla biz neysede çocuklar için eşimde ben de yeme konusunda dikkat ederiz iki kızımda dolabı açıp isterler birşeyler sürekli insan varken nasıl yok der valla onlar yiyince bizim karnımızı doyuyor
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Market manav hep ben yapıyorum çok nadir eşim yapar. 
0 oy
(522 puan) tarafından
Sen calisiyormusun sana nasil al  diyebiliyors lasigim kadarıyla sadece wwlacagin şey için az miktarda para veriyor Rabbim yardimcin olsun ne diyim
0 oy
tarafından
Günlük  alınan paranin  degeri oluyor  mu canım Günlük  ne kadar  alıyor ki 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 748 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 576 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Limonlu kek _41 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 763 göst.
+2 oy
72 cevap 1,159 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...