0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Bu nasıl bı salgı hırıltı öksürük iki haftadır asla bitmedi onca ilaçta iciym her yolu denedim napabilirim artık bilmiyorum iki haftadır yoruldum 

5 Cevaplar

0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben yakalanmıştım cok kötü bişey şuan hastayım ama sadece grip ozaman yakalandığım daha kötüydü 
(100 puan) tarafından
Sorma canım bitmeyen bı balgam var
(7,358 puan) tarafından
bende var balgam öksürük ama ozaman ki gibi diğil cok kötüydüm ateş üsüme baş ağrısı şuan ki sanırım sadece grip Allahtan salgınlar cok uzadı süreleri
(100 puan) tarafından
Evt canm bnde aynı suan
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Tam 1 ay sürecek tekrar başa sarıyor bu illet 
(100 puan) tarafından
Tuvbe ya çocuklar okuldan getiriyo malesef
(128 puan) tarafından
Tek tek bulaşıyor dikkat et çocukların yastıkların yüksek tut evi sk sk havalndır
0 oy
(790 puan) tarafından
Üst komşuma zatüre teşhisi koydular eve oksijen tüpü alın demişler kadında astım vardı astım salgınla zatüreye çevirmiş  2 gün önce evde bayılmış  fenalaşmış anahtarda kimsede yokmuş 
(100 puan) tarafından
Kutu olmuş ya bnmde astım baslangici var hep ondan oluyo
(790 puan) tarafından
Kadın son dakika ablasını aramış ablasıda telefonu açınca bakmış bir zor nefes alış veriş yapan biri var hemen kadının kocasını arıyor kocası iş servisinden inip dolmuşla evin uzağında inip eve geliyor kadın evde bayılmış hemen apar topar acile götürüyorlar  acilde oksijen maskesinin içinde astım ilacınıda veriyorlar rahatlamış ama 1 gece acilde yatmış şehrede uzak bizim ev hastane yetersiz kalıyor
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Dr git ciğerlere enfeksiyon iniyor geçmeyen öksürük te herkeste var ailece bizde öyleyiz 

(100 puan) tarafından
Giyim ignede oldum
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Evet dünde biz acildeydik

Bende de öksürük kaldı.

Normalde kolay kolay hasta olmam bu sene oluyorum yaaa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
0 cevap 44 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...