0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (173 puan) tarafından
Bulantı kusma ishal karın ağrısı var oğlumun 2 sefer doktora çıktık ama şimdi neden bu kadar çok uyumak istiyor anormal Bi durummu var

4 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Atesi varmi uyku getirir cok gecmis olsun 
(173 puan) tarafından
Ateşi vardı şimdi yok canim uyuması normal mi
(1,389 puan) tarafından
Atesden hastalikdan halsiz düsmüs canim birak uyusun bosey olmaz saatde atesini olcmeyi ihmal etme
(173 puan) tarafından
Tamam canım uyusun toparlansın sıpa
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından
İlaçları kullanınca toparlaması gerekiyordu biraz da olsa. Hastayken benim çocuklarım da uyur hatta biz büyükler de uyumak isteriz yani normal. Ama beni düşündüren 2 kere doktora gitmenize rağmen hiç toparlamamış olması. 
(173 puan) tarafından
Canım bana da bulaştı bulantı ishal inan benide salladı ya o napsin kötü düşünmek istemiyorum
(11,089 puan) tarafından
Kötü düşünme de ishali kusması ilaçlara rağmen geçmedi mi?
(173 puan) tarafından
Kusmasi geçti ishali var şuan ama o da azaldi
(11,089 puan) tarafından
E iyi o zaman o da geçer inşallah. Uyusun dinlensin canım. İshali geçmezse acile götür serum takarlar. Probiyotik kullanmayı ihmal etme. Muz haşlanmış patates falan yedir.
(173 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(683 puan) tarafından
Doktor ne verdi canım yada serum fln baglamadılarmı
(173 puan) tarafından
Acile gittiğim kan idrar tahlili yapıldı salgını yakalandı dedi doktor bide idrarında az enfeksiyon var dedi amoklavin verdi baktım düzelmedi çocuk doktoruna çıkardım amoklavini kesti onun bu çocuğa şuanda faydası yok dedi probiyotik vitamin ağrı kesici verdi o da şimdi dün geceden beri uykunun ne olduğunu anladı yavrucak
0 oy
(5,284 puan) tarafından
Çok kusarsa açlıktan kan şekeri düşer uyur aynısını yaşadık kızım sürekli uyuyordu bir haftada üç kere doktora gttik en son serum takıldı düzeldi aşırı kusuyordu su bile içse çıkarıyordu. Karın agrısı da çok şiddetliydi acile götür vücudunda su azalmsti kızımın hemen yatış verdiler
(173 puan) tarafından
Yok benimki suyu kusmuyor şuan yediğini De kusmuyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3erkek annesi (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,752 cevap

34,781 kullanıcı

...