0 oy
165 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,315 puan) tarafından
Sırt karın bölgesi göğüs kısmı komplemi tıraş olmam gerekli ilk lazer. Kalça üstü vs. Yüz için neler yaptınız ilk seansta tıraş oldunuzmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet önce tras makinsai ile aldım snra her seferinde öyle aliyon zaten onlarda lazer yapyor iste
(1,315 puan) tarafından
Yüz hariç tüm boyundan ayağa kadar mı alacağım canım bugün almam lazım pazqr gideceğim Terettut ettim
-Reklam-
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Öyle yerlerde kıl mı çıkıyor kız 
(1,315 puan) tarafından
Benim karın bolgesinde var belimde var çok ince ama belli yani babamin genini almışım heral :)
(9,581 puan) tarafından
Benim kızımında var babasına çekmiş kalça üstü sırtı bildiğin siyah kıllı ilerde lazerle halleder diye düşünüyorum:)
(3,181 puan) tarafından
Anladım canım lazerle gecer o zaman
0 oy
(2,783 puan) tarafından
Bu sendeki tüylerin uzunluğuna göre değişir. Benim kollar için bile gittiğimde traş ol dememişlerdi. Ama sana söyledilerse jilet sakın vurma. Traş makinesiyle kısalt.
(1,315 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Sirt killari ne kadar uzun olabilir ki ? Bence jilete vurma cok uzun bi yer varsa tras makinasiyla kisalt. Benim gittigim yerde killar 1-2 cm cikmis olsun istiyorlar. Makina görmüyormuş. Sifirdan alma.
(282 puan) tarafından
Bende 2 gün önce gittim 1 cm kadar kıl var diye almadılar. Tam sıfır kılla gel hiç bişey olmasın dediler ve kısaltmam için geri gönderdiler. Pazar komple alıp tekrar gidicem
(2,963 puan) tarafından
Belki gittigimiz yerdeki makina farkliligi olabilir. Bende ilk gittim sifirdan almistim. Bana olmaz boyle ciksin oyle gel demislerdi. Bence post sahibinin gittigi yere sormasi daha iyi olur.
(282 puan) tarafından
Kesnlkle
0 oy
(993 puan) tarafından
Tras makinesiyle aliyorsun canım benim sırtım da kalça üstümde gobegimde filan tüy olmadığı için kolay almistim
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Bende gitmiştim bana böyle bisey demediler ama kalın tüyü daha iyi görüyor die demiş olabilirler lazer e başladık dan sonra zaten dokunamazsın tuylerine sadece tras makinesi olabilir diyorlardı benim gerek kalmıyordu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
0 oy
3 cevap 122 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 521 göst.
6 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatma330 (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 196 göst.

379,676 soru