0 oy
517 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (23 puan) tarafından
Daha önceden işin gerçeği sürekli jilet ile alırdım şimdi 34 haftalık hamileyim göremez oldum birde ağdaya alışayim diyorum hem biraz geç uzar yarın gideceğim kuaföre korkuyom:)))

15 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Hamileyken gittim valla 5 10 dk da hallediyorlar rahat ol yani 
(23 puan) tarafından
İnşallah,:))
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Korkunun ecele faydası yok xidjsjs 
(23 puan) tarafından
Yaaa:)))
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben hamilelikten önce hep giderdim sonra lazere gitmiştim hamilelik sonrası hormonlardan tekrar çıktığı için tekrar ağdaya başladım hiç korkma en rahatı senin haftalarda pandemi nedeni ile kuaförler yeni açılmıştı hemen koşmuştum:)
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Bn sezeryandam sonra 1 ay geçmişti blki daha fazla ağda yaptım düşüp bayrikcak gidi oldum ki daha önce de yapmışlgm var korkmuştum dikisim açılacak die oysa gözü kara biriydim;))
(23 puan) tarafından
Kasılmam olur diye tereddütlüyüm
(4,948 puan) tarafından
Ben o zamanlar vala cnm jilet kullndim dgru demek gerekirse gebeliğin sonunda zaten  hormonlardan çok çıkmıyordu bnm tüylerim bn 35de temizlensin tamamen 37de erken dgm yaptım .  Bacaklarım kollarım ağda o bölgeye jilet yapmıştım çıkmadı zaten
0 oy
tarafından

Ben şu yaşıma kadar 3 kere gittim ama çok utandım :D 

Şimdide gitmek istiyorum eşim göndermiyor evde kendin hallet diyor ağda kendim yapamıyorum mecbur jilet kullanıyorum 

(23 puan) tarafından
Hiç gitmeyen ben nasıl açacağım onu bilmeyen de ben :))
tarafından
Vallah açarken ilk insan utanıyor :D ben şahsen utandım
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ben cesaret edemem utanırım valla:dizzy: 

(23 puan) tarafından
Bende kapıdan dönmezsem iyidir :))
(3,950 puan) tarafından
Hadi bakalim gidince yaz mutlaka :))
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hiç korkma çok rahat edersin ben sürekli gidiyorum 1 ay kafam rahat vallahi alıştım galiba korkmuyorum da
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kazan mübarek ola:D 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Size tavsiyem ağda sonrası kullandığım bir karışım vardı onun sayesinde hem tüyler azalıyor hem de inceliyor. Türk kahvesi telvesini yani kahveyi içince fincanda kalan telveleri biriktirin içine o kadar da karbonat koyup karıştırın ağda sonrası ve haftada iki kez duşa girmeden o bölgeye sürüp 1 2 dk bekleyip öyle duş alın iki ağda sonrası bile farkı göreceksiniz. Bu karışımı dolapta bekleyebilirsiniz bir şey olmaz. Ben kahve içmediğim için bir paket kahve pişirip soğuyunca bütün telveyi bir kutuya karbonatla hazırlamıştım bir süre baya düzenli kullandım artık kullanımıyorum üstte 10 tane tüy anca çıkıyor altlar da hem ince hem çok seyrek.
(875 puan) tarafından
Bir zararı falan yok değil mi canım
(2,537 puan) tarafından
Hayır hayır öyle bir şey olsa kendim de yapmazdım. Çok faydasını göreceksiniz. Bir sağlıkçıdan öğrenmiştim ben de Rabbim razı olsun ondan çok rahatım şimdi. Tüy çıksa bile rahatsız etmiyor.
0 oy
(119,248 puan) tarafından
tas catlasa 15 dk surer
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benim bildiğim hamilelere ağda önerilmiyor 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
agda yaparken sakiz cigneyince acılara iyi geliyo ☺️☺️☺️ 
0 oy
tarafından
Ben doğru bulmuyorum kuaföre bunun için gitmeyi evet göremiyor olabilirsin eşinden rica et olmadı eşin kabul etmezse karşına ayna koy yap bir başka kadın göreceğine ki bu günah kendin bir bu şekilde dene olmazsa son çare giderain ben son zamanlarımda karşıma ayna koydum gayette rahattı
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ayy az önce de konusu geçti de çok korkuyorum ben ya o bölgede ağdadan. Kız bir de hamile halinle ilk defa zor olmaz mı
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Parlayacan hade dayan biraz kız

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 539 göst.
24 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 628 göst.
9 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,847 cevap

34,822 kullanıcı

...