0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1,428 puan) tarafından
Artik 2yilmiz tamamlanmak uzere ve her doğumdan sonra 40im çıkmadan eşimle tsrtişıp çok zor donemler geciryorum 5 yilda oturur derler evlilik ama bence vizim terapiye ihtyacmiz var ve esim kabul etmez asla , cok ciddi iletişim problemimiz var. Sorunumuzun birini hal etmeden konuyu kapatiyoruz ve  yanlis anlasilmazlık hosa gitmeyen durum oldugunda kızgıngmi ve ofkemi sakliyorum birikiyor ve ileride kacga etiymizde acip dokuyorum kusuyorum ofkemi  daha buyuk probleme yer açıyo, sırf bana oğlumuz buyusun senin basini kopek gibi ezecek dediği için ve 3 cocuk yapmak isteduyi için ben yerde yatiyprum onla yatmiyorum bugün 3 gündür. Dün yaklastı ve gel yerinde yat dedi bende kopekler yerde yatar ben buna layikmisim oğlumuzda sen oğrertiğin gibi gelir basimi ezer diye trip attım, nerde hata yapiyorum 

8 Cevaplar

+2 oy
(643 puan) tarafından
Böyle yaparsan daha hata arama kendinde kendini niye yerlere layık görüp ve kendin hakkında öyle konusuyosun kinamiyorum yanlış anlama zoruma gitti kendine saygin olsun kendini sev sevmesen de kimseye sana saygisizlik yapmasına izin verme ki onlar da değer versin yapma canım kendine saygi duy duydurmaya calis gerisi hallolur sana saygı duyan sana senin istediğin gibi davranmaya gönlünü almaya çalışır 
(643 puan) tarafından
Allah yardım etsin benim oğlan da 12 buçuk aylık daha o çok küçük bir de yeni bebeğin var Allah bağışlasın
(1,428 puan) tarafından
Allah razı olsun Allah hepimizin yardimcisi olsun
(643 puan) tarafından
Amin keşke izin vermeseydin ama kısmeti varmis
(1,428 puan) tarafından
Keşke keşkeeee izin vermeseydim ama her yil doğum yaparak ben sağlığmdan olacam hem bedenen hem psikolojik olarak
(643 puan) tarafından
Her yıl doğum mu olir ben bir tane doğurdum bir yaşında hala bazen lohusa gibi hissediyorum kolay degil
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eşin çok yanlış konuşmuş bence o dikkat etsin oglunu yetiştirecek olan sensin.. annesine böyle konuşan bir babayı iyi yetiştirilmiş bir evlat kabul etmez. Bas kaldırır anneme böyle yapamazsın der..
(1,428 puan) tarafından
Bazen insan herseyden kaçıp eşine sığnmak ister ama eşimde boyle yapinca işte.... Ne diyelim
0 oy
(3,640 puan) tarafından

Malesef ki iletişim problemi ölümden beter. Halı altına süpürülen her bir konu ileride bize aşılmaz engeller oluyor ve her fırsatta gündeme geliyor. 

Ayrıca yerde neden yatıyorsun Allah aşkına. Sen kalk ömrünü harcamayı göze al evlen, kalk çocuk doğur, üzerine bir de hakaret ye ve yerlerde yat. 
Vallahi ben olsam k.öpek gibi süründürürdüm onu. Havlatırdım gene yanıma yatırmazdım, koltukları ters çevirir yatacak yer bırakmazdım. Vallahi diyorum bak, evde yatacak kulübe bulamazdı edepsiz ahlaksız. 
(1,428 puan) tarafından
Ben anlayişlı davrandım hep her zaman sesimi cıkarmadım şimdide sesimi çıkarmaya bsşlayınca sana cokmyuz vermisim kudurmussun falan diyor. 3gümdür sancilarım ağrılarım var artık yyerde yatmakdan kendime gerçekden eziyet ediyorum
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Hata eşinde. O söylenecek laf mı. Evet çift terapisine gitseniz çok iyi olur. Bence tüm çiftler gitmeli hatta . Bu çok normalleşmeli. Ama erkekler odun oldukları için böyle şeyleri kabul etmezler 
(1,428 puan) tarafından
Bugece yine kalk yataginda yat dedi sağır mısın sana soyluyorum gel yataginda yat dedi yatçadım sabah yatdim uyuya kalmısım kendimi oldugum yere ait his etmiyorum bugunden sonra, kendimi artık gereksiz fazlalık gibi goruyorum değerim cocuk doğrana kadarmış o yatakda oda erkek cocuk, bu evde içtiğim suda bile hakkim yok gibi hiss ediyorum. . İnsan bazen herseyden kaçıp esine sıgınmak ister bazen benim sınaacak biyerim kalmadı, baba evinde yüktüm vermeye calsiiyorlardı hep, eş evinde cocuk ve hamilleik disindada bi değerim yok sonra bakıcı gibiyim gozlerde fikrimin kararlarımın benim pilanlarımın onemi yokmus arkadasım, yarin o bur gun evlatlarım buyuduyundede evladimin evi yine yuk gibi his edecem , bu dünyada kendi evi olmadan gidenmiş kadın kız cocuklaırnı neden istemediklerini simdi anliyorum nereye gitse sığamaz hep birilerinden asılı birilerinin eline bakiyo, kendine ait hiçbisey yok
(15,168 puan) tarafından
Öyle düşünme. Orası senin evin. Ama bu hislerden kurtulmak senin elinde. Çocuğun az daha büyüsün gir bı işe çalış. Eğer öncesinde çalışmıyorsan. Kendi parani kazan. O zaman kendini böyle hissetmeyeceksin.
(1,428 puan) tarafından
Hı kolaymı öyle canim benim çalışmama asla izin vermez vermiyo bunun uzerinde cok ikna etmeye calisdim
(15,168 puan) tarafından
Oo seni kendine muhtaç bırakmak istiyo işte. Bence dinleme. Zamanla alıştır fikri
0 oy
(1,489 puan) tarafından
5ci yilimizdayuz ve eşim beni hiç umursamıyor istediğini alınca tamam ben yokum bende küsüm dünden beri dün akşam mangal yaptı çocuklarla yedi bana sende ye demedi bende yoğurt yedim ve çok kırgınım ben yokmuşum gibi hayatımda 
(1,428 puan) tarafından
Cok uzuldum gerçekden ama benim esim oyle değil yemek yememem onu cok rahatsız ede cildirır aramız ne kadar kotu olsada .
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Üzmek istemiyorum seni ama bu adama 2 yılda 2 çocuk vermekle yapmışsın en büyük hatayı. Ben evli çiftlere değil çocuklara üzülüyorum. Yahu bi nefes alın bi tanıyın birbirinizi,bu neyin acelesi acaba. Tanıdığım biriyle evlendim. İkiz olmak üzere 3 çocuğu 9 yılda verdim. Ki ben bile her gecen gün tanımamışım tam diyorum. Siz o sürede neyi tanıdınız acaba. Ve yere yatma ,kâle de alma yerine geç 
(1,428 puan) tarafından
Evet cok cokk haklısın ,biz 5 yila yakın sevgiliydik ama yinede insan evlenmeden taniyamiyormuş
(1,206 puan) tarafından
Kesinlikle öyle.
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Sen sıkı korunma yöntemi bul canım bu kişiye iki çocuk fazla olan onlara oluyo 
(1,428 puan) tarafından
Gizlice spiral taktirmayı düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy