0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (1,347 puan) tarafından

Oglum kimseye zarar veren bir tip değil ama bugun gördüğüm şeyle şok oldum üzüldüm ogluma sordum anne şu arkadaşım yaptı dedi tam okuldan çıkarken annesini gördüm arkadaşım sayılır canım Bi baksana oglun ne yapmış dedim ogluna neden böyle bişey yaptın oglum arkadaşına dedi oglu pek oralı olmadı ama aşırı ağlamaya başladı annesi oğlumdan özür diledi ama o çocuk bunu bu hale getirene kadar öğretmen görmedimiki öğretmene söylesemmi sınıfta o çocuga dikkat etsin diye canım sıkıldı ya tırnaklarıyla yapmış ogluma duş aldırdım ağlıyor çok acıyor diye :(

image

10 Cevaplar

0 oy
(10,521 puan) tarafından
Öğretmene tabiki de söyle cnm 
(1,347 puan) tarafından
Eşim abartma diyor da resimde pek görünmüyor ama baya baya mahvetmiş çocuk
(10,521 puan) tarafından
Nasıl yapmış ki cnm.
Nasıl abartma abartmazsan yine aynı şeyler olur
-Reklam-
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Öğretmene şöyle ama öğretmen her saniye her çocuğun başında duramaz ki. Arkasını dönmeye bakar. Konuş ogretmenle o da konuşsun çocukla. 
(276 puan) tarafından
Eğitimle alakan yok anliyorum da böyle önemli bir mevzuya önemsiz öğretmen her saniye bakamaz diye nasıl vicdanın sizlamadan cevap veriyorsun senin çocuğun olsaydı bu çocuk aynı tepkiyi verir mıydın
(15,227 puan) tarafından
Ne saçmalıyorsun sen öğretmenim ben .öğretmen diğer öğrencilerle ilgilenirken  iki saniye içinde olacak bişey bu. Bunu anlamak için ogrrtmen olmaya gerek yok . Sanki çocuğu yere yatırıp tekme tokat dovmusler muamelesi yapma. Anlık olacak bişey belli.gerçi.ama senin nasıl tahrik eden agresif bir üslubun olduğunu bildiğim için fazla bişey demiycem. Anaokulu ogrertmenleri doğru dürüst tenefus bile yapmazlar. Kendi coxugum olsaydı öğretmeni bilgilendirir o çocukla konuşmasını isterdim
.bu kadar.bu tavır devam ederse o zaman aileyle gorusurdum.
(276 puan) tarafından
Anaokulu öğretmeni diyorsun ilkokul değil her dk gözü üstünde olmalı
(15,227 puan) tarafından
Anaokulu dedim zaten iyi oku
(790 puan) tarafından
Benisal ben ilkokula gittim ana okuluna gitmedim babam yok ayrılar diye erkekler etmediğini koymadı kafamda şişler dizimde morluklar saçımdaki tokanın ya kesilmesi ya çmpe atılması okul çantamın çöpe boşaltılması eşyalarımın çalınması neler neler yaşadım okuldaki sınıf hocama söylediğimde kendi işini kendin görebilecek yaştasın bana gelme diyordu annem bazen kafamdaki yumruyu fark edip okula hocanın yanına gelirdi hoxayla görüştükten sonrs hoca beni psikolojisi bozuk statüsünde rehberlik servisine gönderirdi annem gidip kızıyormuş oda böylr şiddet vari bir ailede birde babasız büyüdüğümden rehberlik servisine gitmem çok daha iyiymiş sorunluymuşum  6. Sınıfa geçtim rehberlikteki kadın hocam bana ne sordu biliyormusun annem geceleri kimle birlikte oluyor bir kadın 9 10 sene erkeksiz kalamazmış birisiyle birlikte olursa ben anneme ne tepki verirmişim senin dediğin şeylet çok güzel ama gerçek hayatta pek görünmüyor ha hocanun annemin sex hayatıyla  alakalı sorduğu tonlarca soru vardı her sene okula başladığım boşanmış olduğunu belirttiğim günden beri  12 sene boyunca okullardaki rehberlik servisine hesp verdim 1. Sınıftayken annen gwcwleri kimle yatıyordan başlardı hocalar beni uyutup başka bir adamın koynuna girip girmediğini merak ederdi eğitim mi kaldı okullarda
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Valla ağlıyasım geldi benimde oğlum kendi halindedir kimseye karışmaz seneye okula gidecek nasıl gönderecem bilmiyorum yani dövseler bile karşılık vermez bence öğretmene söyle yine tekrarlarsa sen devreye gir çocukla konuş 
(1,347 puan) tarafından
Oglumu okula gönderirken sizin gibi düşünüyordum hep sonunda başımıza geldi :(
(1,023 puan) tarafından
Çocuklarımızı el bebek gül bebek yetiştirelim dokunmaya kıyamıyalım ama milletin çocuğu gelsin böyle şeyler yapsın deli oluyorum valla
0 oy
(1,041 puan) tarafından
Canım ne olmuş tam belli değil çizmiş mi kalem falan mı batirmis anlaşılmıyor 
0 oy
tarafından
Offf çok üzüldüm ya için acıdı özür dilemekle bitecek bişey değil gerçekten çok içim çiz etti seni düşünemiyorum kesinlikle öğretmeniyle konuş kii bir nevi onlarında suçu var bu bir anlık bişey değil birde oğlun bunu yaparken ona tepki vermemis mi?
(1,347 puan) tarafından
Ogluma sordukça sinir oluyor çünkü arkadaşından öyle bişey beklemiyordu dahada üstüne gitmedim bagırıyor agresifleşiyor
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bence öğretmenle görüş ben anaokulunda çalışıyorum en ufak şeyde öğretmenlerle konuşup görüşüyorlar bu önemli bir şey daha dikkatli olmalı. Mutlaka çocukla konuşup sorun ney öğrenmeye çalışır bir daha yapmaması gerektiğini falan anlatır.
(1,347 puan) tarafından
Kendiside öyle dedi toplantıda bişey olursa direk bana gelin kendi aranızda halletmeye çalışmayın diye yarın arıyacam resmide atacam
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Öğretmene şöyle. Evde agladiysa okulda da ağlamıştir. Bende hep bu akran zorbalığından korkuyorum benim büyük oğlum kimseye zarar vermez vurmaz okulda onu çok uzerler gibime geliyor 
0 oy
(675 puan) tarafından
Cnm tek bir yerde değil iz belli ki tekrar tekrar bastırmış. Cocuğunun tepkisiz kalması normal değil. Kimsenin zarar vermesine izin vermemesi gerektiğini anlat tepkisini göstermeyi ögrensin. Bu çocuk olmaz başkası olur zarar veren.
(1,347 puan) tarafından
Arkadaşlarına kıyamıyor belki oyun yapıyor sandı şaşırdım ya
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Ogretmene soylesem mi ki? Tabi ki soyle. Ben bu durumda mudure bile gitmistim. Sinif ici hareketten ogretmen sorumlu. Az veya cok ne olursa olsun mudahale etmeli. Simdi buna mudahale etmez sonra cocuk daha baska zarar verebilir.
0 oy
(319 puan) tarafından
Kiyamam ya tabiki ogretmene soyle cocuk belki annesini dinlemez ama ogretmenjnden cekinir dinler ogretmende dikkat eder

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
11 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 270 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.