0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

Kızlarrr 15+3 olduk hala cinsiyet öğrenemedik. Rüyamda tam 4 kez erkek olduğunu erkek dendiğini gördüm. Sadece bir keresinde karnım burnumda alışveriş yaparken gördüm kendimi o da gebeligimi ilk öğrendiğim zamanlardı kız bebek eşyası almıştım hep. Ama yakın bi akrabamızda umreye gittiğinde beni rüyasında görmüş ve kucağımda bir kız bebek varmış umrede senden ve babamdan baska hiç rüya görmedim seni öyle gördüğüme de çok şaşırdım ama rüyalar tersine çıkarmış belli olmaz dedi. Bi de kuzenimin arkadaşı görmüş o da kız görmüş iyice kafam karıştı valla. :D Hiç bebislerinizi rüyanızda görüp doğru çıkan oldu mu?

33 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından

Ben hep kız kız diyordum hissediyordum. Hastaneye gideceğim zamanın gecesi rüyamda ultrasyonda doktor bakıp erkek demişti. Ve öyle oldu :D

(54 puan) tarafından
Yaaa ben oğlumda hep erkek hissediyordum erkek oldu bunda hep kız hissettim bakalım benim ki doğru çıkacak mı:D
(308 puan) tarafından
Hayırlı evlat olsun canım ♥️
(54 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin ki inşallah
-Reklam-
0 oy
(587 puan) tarafından
Ben hem oğlumun gördüm daha cinsiyeti tam belli değildi hemde eltimin kızını sordum cinsiyeti belliydi ama ben bilmiyordum
(54 puan) tarafından
Bakalım benim rüyam tersine mi çıkacak doğru mu çok merak ediyorum valla :)
(587 puan) tarafından
İnsan merak ediyor ya Rabbim gönlüne göre versin canım ☺️
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben ilk basta kız his etdim. Herkes erkek dedi bendahil herkes erkek gordu ama kızım oldu
(54 puan) tarafından
Canım bende hep kız hissediyorum hatta oğlumda hep erkek hissettim erkek oldu bunda hep kız hissediyordum ki rüyalar kafamı karıştırdı
(1,509 puan) tarafından
Boş ver ruyalarını hissiyatina guven
0 oy
tarafından
Ben bebek olduğunu rüyamda gördüm hamile olduğumu öğrendim cinsiyeti de rüyamda gördüm bir sonra ki günde doktor söylemişti bunun anlamı nedir?
(54 puan) tarafından
Kimisine malûm oluyor canım sen tam görmüşsün kimisinin ki de hep tersine çıkıyormuş
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben oglumda hamuleyken erkek bebek gordum doktora cinsiyet ivin gittigimde hocam erkek hissediyorum oylemi dedim evet bak buda pipisi  dedi :). Kızımdada salatalik tarlasinda geziyodum üzüm topluyodum anlami kız cocuk sahibi olmak demekti zaten kız hissediyodum .esimede dedim kızım olcak kesin dedim isallah dedi bir kız bir iglan tam olur dedi.doktor 13 haftalikti kızım öylesine bi bakalim cinsiyetine dedi bakti kız bosluk verdi kız demi hocam erkek olsaydi nasil oldugunu biliyorum dedim.evet kız ama 16 haftadan once soylemiyorum bie an dalginligima geldi dedim .benim ikiside cikti.d
0 oy
(346 puan) tarafından
1kere gördüm 1aylik hamileydim 10hafta Dr çok erken ama erkekdedi doğum yaptım rüyamda gördüm bebeyin aynısı benim oğlan
0 oy
(5,015 puan) tarafından
Bende doğurana kadar erkek gördüm ama kızım oldu, rüyalar tersine çıkar derler 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Oglumda hep erkek goruordm ama acaba bilinc alti diemi dusunuordm en son ruyamda kizimla geziordk kizim bebek tulumu gordu almak istedi beyaz bi tulum ama ustunde mor ve pembe renk vardi kizima ama olmazki bizim erkek bebegimz olcak demistim bu kizlara gore demistm sonra erkek oldgunj ogrendk kizlarimdada heo kizla ilgili ruyalar gorurdm
0 oy
(171 puan) tarafından
Ben rüyamda gördüm ama öğrendikten sonra ben hep hissediyordum erkek olacağını hep hissettim hep hatta d9ktora cinsiyeti sormaya bile gerek yok diyordum hep öyle de oldu erkek çıktı şuan 22+1 haftalık olduk:)
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Bende kızım olacağını gordm. Eşimde görmüştü. İki tane kız vardı kucağımda. Doktor erkeğe benziyor dediğinde ben kzim olacak dedim. Eşimde rüyasında görmesine rağmen oğlum olacak diodu. Kızım oldu verene çok şükür... geçende abim rüyasında oğlan seviyomustu. Bende yine kız çocuğu gordm. 2.yi düşünüyorum ama içime yine kız olacak gibi doğuyor:) 
0 oy
(100 puan) tarafından
Oldu sabahın da doktora gidecektik ben o gece rüyamda kızımın olduğunu gördüm sonra sabah olunca benim kızım olacak dedim doktorum da kız dedi 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Ben, oğlum oluyordu rüyamda kilolu hafif kel açık tenliydj eşimde rüyasında görmüş erkek bebeği, cinsiyetim erkek biraz da önde gidiyor. Rüyada ki gibi gelecek sanırım:D
0 oy
(2,238 puan) tarafından
Evet ilkini erkek gmrdüm erkek çıktı zaten 1 tane çocuğum var 1 aylık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
13 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 510 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kadriye (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 205 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde ceylancan (1,536 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı