0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından

Kızlarrr 15+3 olduk hala cinsiyet öğrenemedik. Rüyamda tam 4 kez erkek olduğunu erkek dendiğini gördüm. Sadece bir keresinde karnım burnumda alışveriş yaparken gördüm kendimi o da gebeligimi ilk öğrendiğim zamanlardı kız bebek eşyası almıştım hep. Ama yakın bi akrabamızda umreye gittiğinde beni rüyasında görmüş ve kucağımda bir kız bebek varmış umrede senden ve babamdan baska hiç rüya görmedim seni öyle gördüğüme de çok şaşırdım ama rüyalar tersine çıkarmış belli olmaz dedi. Bi de kuzenimin arkadaşı görmüş o da kız görmüş iyice kafam karıştı valla. :D Hiç bebislerinizi rüyanızda görüp doğru çıkan oldu mu?

33 Cevaplar

0 oy
(4,973 puan) tarafından
Ben kızıma  gebeyken rüyamda hadi kızım iç sütünü demiştim tombiş çekik boseydi ve Rabbimin hikmeti  rüyamda gördüğüm gibi çıktı kızım ;) 
(49 puan) tarafından
Canım bende gördüm hatta diyordum bu oğlumun kopyası olmuş nasıl bu kadar benzeyebilir diye:)
(4,973 puan) tarafından
Rabbim bazen getiriyor insanın önüne ben öle inanırım sağlıkla gelsin inşallah
(49 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu bilmeden önce arkadaşım aradı seni rüyamda gördüm kucağında kız çocuğu vardı dedi kısa süre sonra gebelik oldu kızım oldu onun ki doğru çıktı bende rüyamda 2 kere erkek gördüm ama ben biraz psikolojik baskıya yordum çevremde herkes bu erkeğe benziyor erkek karnı gibi diye konuşuyordu Rabbim sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almayı nasip etsin 
(49 puan) tarafından
Canım benim çevremde psikolojik olduğunu düşünüyor. Bir oğlum var birazda kız istediğim icin galiba tam tersini görüyorsun diyorlar hayırlısı olsun artık ne diyelim :)
(5,495 puan) tarafından
Aynen öyle canım az kalmış akşam sabah gidince öğrenirsin cinsiyetini
(49 puan) tarafından
Evet canım cuma gününe randevum var inşallah öğrenebilirim hayırlısı ile
(5,495 puan) tarafından
Sağlığı sıhhati yerinde olsun canım da cinsiyet önemli değil
(49 puan) tarafından
Aynen öyle canim en önemlisi o zaten
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bende rüyamda hep erkek gördüm. Çünkü erkek çocuğum olsun istiyordum bilinçaltı işte. Hatta adıda Hamza'ydı. Hamza ve ben ne alaka bilmiyorum ama neyse. Kızım oldu :)
(49 puan) tarafından
Benim bir oğlum var gönlüm kızdan yana ama hayırlısı artık sürekli düşünüp uyuduğum icin mi ne :)
(1,408 puan) tarafından
Olabilir canım.  Allah gönlüne göre versin diyelim o zaman.
(49 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah
0 oy
(878 puan) tarafından
ben rüyamda kız emziriyordum kızım oldu
(49 puan) tarafından
Yaa bende cok net kucağımda gördüm erkek olduğunu ama hayırlısı bakalım
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Ben oğlum olacağını görmüştüm ve oldu kız istiyordum 
(49 puan) tarafından
Bende öyle canım bir oğlum var kız istiyorum ama hayırlısı olsun bakalım
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Yani ben hamile kalmadan önce bi kızım olduğunu gördüm adını falan da koymuştuk yani. Kızım oldu adını da rüyamda gördüğümü koydum :) 
(49 puan) tarafından
Yaaa o zaman neredeyse tutuyor bu rüyalar çoğu zaman:)
0 oy
(167 puan) tarafından
Evet ilk oğluma gebeliğimde hamile olduğum mujdesini rüyamda almıştım orta yasta bi kadin gelip yüzüme bişiler sürdü sonra dediki kizim sen hamilesin yok teyze dedim değilim sen hamilesin sağ yumuryaliğindan döllenmişşin bi doktora git dedi ben bunu esime bile anlatmadim sonra adetime 4gün kala reglim basladi dedim bu ayda olmadi megersem yerlesme kanamasimiş gercekten hamileymisim utrasona girdigimde doktor araya araya keseyi zor buldu dedimi hah tamam buldum sag tarafta belkide ruyamdaki teyze hakliydi ben sağ yumurtaligimdan döllendim ve sonra bir at gördüm atın uzerinden mavi patikleri olan ayaklar sallaniyordu dedim oğlum olacak
(49 puan) tarafından
Seninki tam haberci rüya gibi olmuş canım valla çok ilginç
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Kız bebek gördüm oğlum oldu 
(49 puan) tarafından
Yaa tersi de olabiliyor yani ay çok heyecanlandım yorumlardan sonra:)
(2,847 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre sağlıklı bir bebek versin inşaAllah ❤️
(49 puan) tarafından
Amin cümlemize insallah canım :))
0 oy
(196 puan) tarafından
Ay valla ben görmüştüm hamileymişim hamile olduğumu bilmiyordum ama karışık bir rüyaydı net hatırlamıyor ama bir teyze görmüştüm rahmetli anneanneme benziyordu kızım senin bir kızın olacak demişti o kısımı hatırlıyorum ardından çok erkilendim bu rüyadan baktım regl geçiyor test yaprım hamileyim doktora gittim 3 haftalık hamileydim ve sonuç 2 aylık bir kızım var
(49 puan) tarafından
Maşallah canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinn :)
(196 puan) tarafından
Umarım canım hepimize nasip etsin rabbim
(49 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(648 puan) tarafından
Bende hep tersi çıkıyor iki kizimdada oglan cocugu gördüm ne zaman kiz gorursem erkek olacak sanirim
(49 puan) tarafından
Benim de tersi çıkar belkii :))
0 oy
(761 puan) tarafından
Bende bu hafatlarda iken kız gördüm hatta bende senin gibi post açtım. Herkes kız demek erkek demek erkek demek kız demek falan dedi ama çok şükür ki kız olduğunu ogrendim yani doğru çıktı benimki
(49 puan) tarafından
Yaaa valla benim hissim hep kız yönündeydi ama rüyalardan sonra hislerim de değişti bi sey hissedemiyorum suan :D
(761 puan) tarafından
İlk gunden beri kız hissediyordum millet kesin erkek diyordu ama ben kız olduğuna emindim sanki ve kız oldu canım kızim :) gerçi daha dogurmadim da:)
(49 puan) tarafından
Canım ben oğlumda hiç aklımdan kız geçirmedim hep erkek hissettim erkek bu dedim eşim derdi hatta nasıl bu kadar eminsin diye ve erkek çıktı bunda ilk günden beri kız hissediyordum ama işte kafam karıştı bundan dolayı :)
(761 puan) tarafından
Yok yok kafan karışmasın emin ol ki senin içine ne siniyorsa o çıkıyor. Kim ne dese de boş yani :)
0 oy
(442 puan) tarafından
Eşim kız görmüştü rüyasında ben erkek görmüştüm.Sonuç oğlum oldu:)
(49 puan) tarafından
Eşim hiç görmedi esim sadece bi sey gördü gebeligimle ilgili o da doğru çıktı ondan sonra hiç görmedi
0 oy
(126 puan) tarafından
Rüyamda ultrasyonda erkek bebek gordum cinsiyetini yani aha erkek demistim. Bir kezde ruyamda hurma yiyordum cok gercekciydi iki ruyamda. Cinsiyetini henuz bilmiyorum nedir acaba
(49 puan) tarafından
Canım bende hep ultrasonda gördüm sürekli gösteriyorlardı bak erkek diye bi kere kucağımda gördüm o da aynı oğluma benziyordu kopyası gibiydj
(126 puan) tarafından
Erkekmi oldu
(49 puan) tarafından
Daha bilmiyorum canım cuma günü gösterirse öğrenicem inşallah:) oğlumda hic rüya görmemiştim ama bunda cok görüyorum bakalım
0 oy
(790 puan) tarafından
Ben rüyamda hep ikiz görüp birini kaybettiğimi gördüm 
(49 puan) tarafından
Çıktı mı rüyan canım
(790 puan) tarafından
Yok canım ama hep kız yaşıyordu her seferindede bebeğimin birini depremde kaybediyordum onu kuxağımda korumaya çalışırken üzerine düşüp boğuyordum bebeklerin ikiside bana verildiğinde yaşıyordu ama depremde oğlanın başına iş geliyordu şuan hamileyim ve kız ama rüyanın etksisinde kalıp saatlerce ağladığımı çok bilirim
0 oy
tarafından
Beeen kızımın şu anki halini rüyamda gördüm . Kucağımdaydı seviyordum rüyamda. Bir de rüyamda kayananam kızın için sarı yelek ördüm deyip göstermişti. Herkese kızım olacak diyordum :D bir kere de zehra zehra diye arkasında geziyordum ama ismini farklı koyduk 
(49 puan) tarafından
O zaman benimki de erkek olacak bence canım neredeyse herkesin ki tutmuş cevaplara göre:))
tarafından
Evet büyük ihtimal :) Rabbim gönlüne göre versin
(49 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah:)
0 oy
(224 puan) tarafından
Ben hamileyken oğlumu gördüm doğacak olan ama büyük tü böyle 5 yaşında falandı sanırım arkası dönük evimin içinde kar küresini açmış onu izliyordu karanlıkta böyle bir rüya görmüştüm sanırım musallat olmuşlardı ondan ya hala unutmam oğlum oldu bu arada 10 aylığa gidiyoruz 
(49 puan) tarafından
Yaaa maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah:)
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende iki kere mavi battaniye görmüştüm ama ikisininde kiz olacağını biliyordum çünkü hep kiz doguyordu içime sonrasında kiz bebek gördüm ve isim gördüm ikisinin ismini de rüyama göre koyduk 

Eslem

Elvin
(49 puan) tarafından
Yaa maşallah Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım:))
(1,024 puan) tarafından
Cumlemizinkini kuzum
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Herkes farklı görür beni kaynanamın komşusu görmüştü erkek bebeğe hamileydim eşim de kız görmüştü cinsiyetimiz kız 23+0 yum
(49 puan) tarafından
Bu is git gide daha da heyecanlanıyor :D Bi ogrenseydim hayırlısı ile
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Erkek gördüm kız çıktı ilk kızımda oda ikincide öyle bişey olmadı ama ilk kızımı ogrendikten sonra rüyama girdi bir seviyorum pamuk gibi bişeysin diyorum bı doğdu ruyamdakinden daha güzel daha pamuk hala öyle ☺️
(49 puan) tarafından
Oyy maşallah ona Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin :)
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm amin cumlemizin inşallah❤️
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben gördüm ve doğru çıktı 
(49 puan) tarafından
Ogrenirsem buraya soyliycem canım benimki de doğru çıkacak mi bakalim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
13 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 505 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kadriye (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 202 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde ceylancan (1,500 puan) tarafından soruldu

380,153 soru

11,380,480 cevap

34,871 kullanıcı