0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Eşimle dışarıya çıktık. Neyse şal takmıştım farketmeden boynum açılmış. Eşimde bayağı bir kızdı dikkat etmiyorsun diye. Teyzem vefat etti onların yanına gidecektim sinirim geçene kadar bu evden çıkmak yok diye eve getirdi. Koymuyorda gideyim siz olsanız ne yapardınız? Sakinleştirmek istiyorum ama çok kızgın yaklaşamıyorum yanına 

16 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından
Ben senin eşinle ilgili postlarına daha önce de yazdım bu adamı çekmek zorunda değilsin. Ama kendin istiyorsun o zaman kabullen artık sürekli şikayet edip durma. Normal değil senin eşin Allah sanada eşine de akıl fikir versin.
(256 puan) tarafından
Normalde evet haklı açılması doğru değil. Ama sonuçta bilerek yapmadım ve bu evden çıkmak yok ne demek yaa. Bağırıp çağırsam bir türlü sakinleştirsem bir türlü
(1,185 puan) tarafından
Ya neye haklı bacım siz ne yiyip ne içiyorsunuz. Güzelce hayatım açılmış bi kapat ya da dur düzelteyim demek zor mu Allah aşkına
(1,119 puan) tarafından
Öff hala haklı diyor ki.İnsan gibi söyleyemiyor mu?Açıksa açık .Söyler düzeltirsin
-Reklam-
+1 oy
(82 puan) tarafından
Ayı oğlu ayı.Neresi haklı 
0 oy
(5,630 puan) tarafından

Diyecek bir şey bulamadım :angel:

(256 puan) tarafından
Bu kez bende bulamadım. Nutkum tutuldu resmen birşey diyemiyorum. İtiraz edemiyorum sustum oturdum nedense
0 oy
(5,960 puan) tarafından
yani kapalı biriysen evet bu soundur ama sonuçta bilerek yapmadın bunu. 

ama sinirim geçene kadar gitmek yok nedir, çocuğu musun sen onun
(256 puan) tarafından
Aynen öyle çocuğuyum gibi davranıyor birşeyleri öğretmeye çalışıyor. Hatta anlayana öğrenene kadar çıkmak yok diyor. Yaa tartışsam mı yoksa sakinleştirsem mi bilemedim
(5,960 puan) tarafından
adam akıllı konuşman lazım sinirliyse evet üstüne gitme ama onun eşi olduğunu çocuğu olmadığını öğretmen lazım.

evlilik böyle olmaz.
(256 puan) tarafından
Bana birşeyleri öğrenene kadar bu evden çıkmak yok diyor. Yaa 30 yakında ki insana ceza veriyor sinir oldum. Ama nedense bu kez nutkum tutuldu susup oturuyorum. Normalde kabul etmem ve bağırıp çağırırım
(5,960 puan) tarafından
bariz bir hata olur, bunu yapıyorsam evet eşimin sinirini susarak beklerim.
ama bu tarz bir şey için asla.
kapalı da olsan açık da olsan bu senin tercihin. bilerek açmış bile olsan bu senin bileceğin iş. öyle küçük çocuk gibi cezayı gerektirmez. oldu olacak odada tek ayak üstünde de dur
0 oy
(684 puan) tarafından
Benim eşimde kızarda çekiştirip söylenir uygun kapanmıyorsun falan der tepkisi çok saçma ceza verir gibi 
(256 puan) tarafından
Aynen ceza veriyor resmen. Sanki çocuğuyum ben onun. Normalde kabul etmez itiraz ederdim ama şu an nedense nutkum tutuldu. Sessizce oturuyorum
(684 puan) tarafından
Allah'ım sabrını versin biz ne desek yanlış olur en iyi tanıyan sensin
0 oy
(13,040 puan) tarafından
Yaşanan olay ne olursa olsun kasıt yok sonuçta çocuk cezalandırır gibi yapamazsın edemezsin gidemezsin tarzı söylemler bana çok saçma geliyor ki böyle cezalar çocuğa bile verilmiyor 
(256 puan) tarafından
Bence de normalde asla kabul etmem ve bağırır çağırırım ama bu sefer nedense nutkum tutuldu sanki hiçbir şey diyemiyorum. Sustum oturuyorum
(13,040 puan) tarafından
Bir yakınım vefat etse de o kişiye olan bağımla alakalı eşimin yetkisinde değil gidip gitmeyeceğim
0 oy
(257 puan) tarafından
Yüz verme şu adama sen Allah için kapandin boynun açılmış ve bilmeyerek açılmış ona ne oluyor kızıyor işine gelmiş sanki bahane arıyor seni ezmek için sustugun için böyle cewabini ver ezdirme kendini yoksa bu adam sana kızmak için daha çok kulp bulur 
(256 puan) tarafından
Ben cevabımı veriyorum beni ezmesine müsaade etmiyorum ama bu kez nedense nutkum tutuldu. Yani birşey diyemiyorum. Başka zaman olsa bağırır çağırır konuşur susmazdım ama bu kez nedense konuşamıyorum.
(257 puan) tarafından
Anlıyorum cnm eşinin haklı olduğunu düşünüyorsun ama ona değil Allah'a hesab verecem de bnde eskiden kapaliydim eşim çok karisirdi en son acildim
(256 puan) tarafından
İyi ki açılmama bir şey demedi canım. Benim eşim asla kabul etmez
(257 puan) tarafından
Dedi de bn asla yapamam dedim.cunku kadınların yanında bile eşarbı cikarttigimda kızıyordu artık çok sınırlı birisi olmuştum hiç taviz vermedim oda sustu mecbur
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İnsanlık hâli olabilir nolmus yani abartmasin uyarsin dikkat edersin tmmdir 
0 oy
(10,511 puan) tarafından
Benim eşim de böyle o boynum açık görünce çıldırıyor adam ama bu şekilde hiç yapmadı çeker söyler 
0 oy
tarafından
Ayyy bende tişört giymiştim onu biraz açık ve salaşti hiç farketmedjm çocuk arabasının altına şunu koy dedim koymadı bende koyarken önümü kapatmayı unuttum burnumdan gelmişti boşanmadan döndük tişörtümü yırttı:(  en iyisi uzak dur kendi kendine siniri geçer 
(256 puan) tarafından
Valla şu an bayağı sinirli. Normalde cenap verir bağırıp çağırırdım ama bu kez birşey diyemiyorum nedense
tarafından
Allah sabır versin canım ne diyim :(
0 oy
(1,641 puan) tarafından

SEN ONUN COCUGUMUNUSUN KARİSİMİSIN KOLESİMİSİN EVDEN ÇIKMAK YOK NE DEMEK İYİ SABREDİYORSUNUZ DAVRANIŞİ ASLA NORMAL DEĞİL 

(256 puan) tarafından
Evet çocuğu değilim ama eşim beni aklınca eğitmeye öğretmeye çalışıyor. Oysaki 30 yaşında aklı başında insanım. Açıktım benimle tanışınca evlendikten sonra imana geldi sanki. Evlendikten sonra bunlara dikkat etmeye beyefendi
(1,641 puan) tarafından
Sustugun süre bu dahada ileri gidecek inan normal şeyler değil
(256 puan) tarafından
Normalde susmam itiraz ederim bağırırım kabul etmem ama bu kez hiç halim yok. Zaten rahatsızım ve şu an gücüm yok. Normalde müsade etmem tabiki
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Keşke dar giyip, bı ton makyaj yaptıktan sonra kafasını kapatan kadınların kocasıda böyle olsa 
(256 puan) tarafından
Aslında eşimin haklı olduğu nokta var ama bu şekilde yaklaşımımı sinir ediyor beni
0 oy
tarafından
Bacım eşinle bir aile terapistine gitseniz çok iyi olur çünkü her postun eşini şikayet üzerine açıyorsun bir çeşit rahatlıyorsun anlıyorum ama bu şekil olmaz ki bir süre sonra psikolojin bozulur
(256 puan) tarafından
Ben aile terapistine gittim canım. Halen daha görüşüyorum. Eşim ise 2 kez katıldı ve sonra bu kadın birşey bilmiyor diploması da işe yaramıyor dedi. Gelmedi. Yani her zaman ki gibi ona da bir bahane buldu
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Zaten gidesi yokmuş bahane arıyormuş
(256 puan) tarafından
Dün geldi eşimngayet güzel de yardım etti. Bugün ben gidecektim yalnız. O da böyle olunca gidemezsin dedi. Kendisi de evde şu an ne konuşuyoruz ne de birşry yapmıyoruz.
0 oy
(268 puan) tarafından
Eşini neden haklı goruyorsun en büyük hatayı burada yapıyorsun.
(256 puan) tarafından
Haklı görme sebebim şu. Daha önceden de benzer birşey olmuştu ve eşim uyarmıştı. Dikkat ediyorum normalde ama bugün dalgınlığıma geldi. Ve evet kapalı bir kadınım boynumun açılması hoş değil. Haklı gördüğün nokta burası. Ama kalıpta bana gidemezsin deyip eve geri getirmesi sinirini bozuyor
0 oy
(48,671 puan) tarafından
gitmeni istemedigi icin ordan bahane üretmiş 
(256 puan) tarafından
Gitmemi istiyordu o konudan yana şüphem yok. Sadece bu sorun olunca gitmemi istemedi. Sinirlendi

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 652 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bilinmezz (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 1,193 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 235 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde nergs (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.