0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (2,696 puan) tarafından

Hayırlı kandiller arkadaşlar bu gece alahtan ne istiyorsanız dua edin bu gece suların kabul olduğu gece bende edecem dualarımı 

Bugün çok yorgunum kızlar lohusayim belimde bir ağrı zonklama var inanki adım atikca sanki bıçak saplanir gibicok zorlanıyorum eşimde ise giti tek kalıyorum bazen gece kötü kabuslar görüyorum 

Lohusa olmasaydım kuranı okurdum yasini okurdum namazımı kilardim orucumu tutardım bugün oruç tutanlar alah kabul etsin <3

4 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Amin hayırlı kandiller ❤️ rabbim kolaylık versin sanada ❤️
(2,696 puan) tarafından
Sağul canim benim ❤️
-Reklam-
0 oy
(259 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ♥️

Valla bu gece güzel geçmesini düşünmüştüm eşimle tartıştım sırtını dönmüş yatıyor şuan bende öyle. 

Rabbim hepimize yardım etsin sende bol bol dua et korkutma kendini sürekli kabus göruyorsan eşine veya yanında biri varsa onlarda rica edip Kuranı kaldığın odaya getirsin
(2,696 puan) tarafından
Yok kimse canim eşimde  işte canim
0 oy
(433 puan) tarafından
İnşallah bugün ki tek muhatabım kızım 13ergenliği hırçın geçiyor sizde dua edin lütfen kızımın huyu güzel olsun inşallah 
(2,696 puan) tarafından
İnsalah canim benim daha çocuk ama duzlelir büyüdükçe
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Bugün Allah diyor ki yok mu tövbe eden kabul edeyim yok mu rızık isteyen rızık vereyim yok mu dua eden kabul edeyim geri çevirmeyecek Allah vaad ediyor boş geçmeyelim birbirimize dua edelim Allah hepimize sağlık mutluluk huzur versin evlerimize huzur eşlerimizle geçim sağlık sorunu olanlara sağlık huzuru olmayanlara huzur geçim sıkıntısı çekenlere helal bol rızık. Sende lohusasin canım nolur duanı esirgeme duan kıymetli unutma bizi duanda ♥️
(2,696 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin insalah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 249 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.

379,116 soru