0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
9 haftalık hamileyim eşimle ayrılma aşamasındayım bana dediği kelime şu çocuğu aldiralim ama asla öyle birşey yapmak istemiyorum piskolojim bozuldu ağlaya ağlaya bir oldum koca evde tek başımayım karnımı sevip ben sana kıymak istemiyorum sen beni bırak evladım die ağladım napacagim ailemle aramda iyi deil Allah'ım kimseyi böyle çaresiz bırakmasın kizlar mübarek günde nolur dua edin 

9 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bir cana son vermek çok zor Allah yardımcın olsun. Tek başına yetebilecek misin çocuğa o gücü kendinde görüyorsan doğur derim . kaç senelik evliydin..
(2 puan) tarafından
2 senelik evliydim ama birlesmemiz imkansız çocuğuma tek başıma yetemem imkansız
tarafından
Kızımın adi da hiranur  ,karar sana kalms canm hayat zor ama bunu söyleye bilirim sana
(1,072 puan) tarafından
Dediğim gibi atan bir kalbi durdurmak zor bir karar ama yetemeyip oda sende perişan olacaksan başka çaren yok gibi. birde o çocuğu yapan adam nasıl aldır der anlamiyorum yaparken aklı nerdeydi de şimdi istemez. Ayrılabilir siniz evet ama ben çocuğumun her türlü yanında ve arkasındayım demeliydi. Keşke böylelerine çocuk nasip olmasa
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Ha 1 yaşında evladın boğazını kesmişsin kıymışsın ha can verilen 9 haftalık bir yavruya. Allahtan kork Allaha sığın. Senin onu görmemiş olman onda can olmadığı anlamına gelmiyor. Kusura bakmayın
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Çok zor bir karar barışma ihtimaliniz hiç yok mu 
0 oy
(374 puan) tarafından
Rabbim sabrını da gücünü de verir yeter ki siz isteyin asla ama asla kıymayın canına daha küçücük masumun yavrum yazık devlet her imkanı sağlıyor şimdi gidin kadın sığınma evine biraz kendinizi toparlayin bi destek alın psikiyatrikten falan yinede size kalmış ama günahsız yavru ödemesin vebali büyük 
0 oy
(195 puan) tarafından
Düzeltme durumunuz yok mu hiç canım kolay değil durumun Rabbim yardım etsin sana dışarıdan yargılamak kolay cana kıyacaksın deiyenler olur kendini cani gibi hissetme yaşamayan bilmez  Allah kimseye de yaşatmasın
0 oy
(266 puan) tarafından
Bende bir buçuk senedir evlat hasretiyle yanıyorum bir evladımı seninki kadar kaybettim öldüm sandım ozaman hala bekliyorum evladın varlığıyla imtihan yokluğuyle imtihandan daha zormuş Allah can vermiş büyük bir nimet vermiş kıyma evladına vardır Allahın bir bildiği ailenle aran açıksa boşaldığında evladın olmasada nasıl kabul edicekler ki seni gidecek bir yerin yokmu Rabbim yardımcın olsun canım çok zor bir imtihan Rabbim bütün kapılarını açsın sana ama iyi düşün 
0 oy
(968 puan) tarafından
Kimse kusura bakmasın da aldirmam o bana Allah'in bi emaneti o da benim bi imtihanim sinavim derim karnında bebegin canına son vermek kolay gibi gelebilir ama dogduktan sonra öldürdüğünü düşün aynı şey 

Rab'bim göstermesin ama Allah bana sormaz mı bunun hesabını ben yapmam ne olursa olsun 
0 oy
(839 puan) tarafından
Sende farkındasın canim, bu bir cinayet olur. Allah onu sana vermişse almak sana düşmez. Hicbirsey son değildir. Her çocuk rizkiyla gelir. Nolur her ne kadar darda olsanda yavruna kıyma. Bu mübarek gecede Rabbim yolunu feraha cikarsin
0 oy
(902 puan) tarafından
Rabbim yaedimcin olsun bebek senin belki büyük sınavın iyi düşün o can sana hediye 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 788 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hiranur012 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 516 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 726 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 408 göst.