0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (692 puan) tarafından
Benimde iki çocuğum var annem babam hep sorunluydu birde kız kardeşim ve eşi gurbetten bir yıl sonra geldim baba ocağı diye zaten orda çok bunalmıştım ikinci gün başladılar birbirini yemeye tamm anneler fedakarlık yapmasın çok derler ama annem sözde çok sever ama kız gurbetten geldi çenemi tutuyum demiyor eğitmedi xizi hiç kendi derdimi saklıyorum çünkü durulacak baba evim yok dua edin bizim için

3 Cevaplar

+1 oy
(754 puan) tarafından
Hele ki evlendikten sonra baba evine bile sigamiyorsun boşver bacım en iyisi kendi evin aynı şeyleri yaşadım ama anladım eşim çocuğumun daha çok değerini anladım 
(754 puan) tarafından
Ben bacım bende öyleyim gel dediler özledik bir ay hatta daha fazla kal dediler gittim ama hayal kırıklığıyla döndüm özlüyorum ama bir yanımda gitmek istemiyor artık eşimle gider en fazla iki üç gün kalır gelirim tek ve uzun süreli gitmem
(692 puan) tarafından
Boşan diyorum oda yok ya anne olmuşsun hatta Anneanne benim aklımla mı olacak çok yoruldum ya
(754 puan) tarafından
Sıkma canını sen eşine çocuğuna bak canım
(692 puan) tarafından
Eşim şuan uzakta onun yanına gitmeyi o kadar çok istiyorum ki
(754 puan) tarafından
Eğer olduğun yerde rahatsızsan eşinle konuş ikna et başka bir yol bul
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bende çok özeniyorum benimde hiç normal annem babam kardeşlerim yok hep bir kavga gürültü konuşmuyom bir çoğuyla 1 yıldır da hiç gitmedim sadece özlem var onlara karşı hepsi bu 
(692 puan) tarafından
Çok yoruldum gerçekten sanki büyülenmiş gibi laf söz anlamıyor kız kardeşim ve annem bir gram yardım istemedim gurbette tek doğum yaptım çok ciddi sorunlar yaşadım evliliğimde sustum ne yapacam ki başka hatta kardeşim ve annem sorunlu olunca suçu kendimde aradım çoğu zaman beynimde leke çıktı benimde iki çocuğum var
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende özeniyorum babasız büyüdüm senelerce  ama karakteri kötüymüş 16 yaşımda tanıdım kendisini bana yaşattığı travmaları bana hissettirdiği şeylerden çok yıprandım ve şuan sorunlu bir evlilik yaptım babamdan kaçtım farklı sorunları olan bir adamla evlendim umarım kızımın doğumundan sonra kendisini düzeltir çok yoruldum  neden hamile kaldın diyeceksiniz 2.5 sene istedim olmadı kısıra çıkmıştı adım ne olaylat geldi başıma ayrılmayı düşünürken hamile olduğumu öğrendim inanmadı eşim haftalarca kısırdın sen nasıl çocupun oldu dedi doktor kandırmıştır saf bulmuştur seni dedi başkasının fotoğrafını sana vermiştir acımıştır sana dedi  ha sadece stres ve hormonel sorunum vardı stresten çocupum olmuyordu boşvermiştim artık stres etmiyordum artı böyle kardeşlerim olmasınıda çok isterdim onu dinlemek ablalık yapmak isterdim ona birşeylet anlwtmak isterdim ha babadwn olma ksrdeşlerim var ama babam görüşmemi istemiyor yasaklamış çocuklara zaten uzaktalar hayatımda 2 kez gördüm onları  annemlede anne kız olamadım hiç uzak olduk hep aile terbiyesi adı altında dile kolay 20 yıl nerdeyse kızım demedi hiç büyüklerin yanında terbiyeli davranmalıymış evlenmemide annem istedi zaten babamın eline düşmiyim diye
(692 puan) tarafından
Bazen bende keşke annesiz babasız olsaydım diyorum çok yoruldum
(790 puan) tarafından
Ben daha çok babam ölseydi diyorum mezarına gider iki ağlardım içimi dökerdim diyorum kötümüyüm sence
(692 puan) tarafından
Hayır asla bende anneme hiç kıyamıyorum ama hiç aklı yok derdi günü babam bizi hic düşünmüyor çok yordu bizi
(790 puan) tarafından
8. Ayımdayım daha 1 kez aramadı babam karısına söyledim babamın babamla tüm ilişkiyi kestim psikolojik olarak daha fazla kendime zarar veremem dedim oda diyor işte onun hugy öyle felan dedim ben 10 dk uzağınızda oturmuyorum bir kere arasa nasılsın dese olmazmı dedim ben 16 saat uzağındayım onun dedim baban böyle biri öyle kabul et dedi etmiyoeum dedim 16 yaşımda karşıma çıkıp baban olmak bir sans istiyorum dediğinde bugünleri hesaba katacaktı ne ölüme ne ölüne bundwn sonra dedim birde bana en son konuştuğunda kocana acıyorum 2 dk sana ben tahammül edemiyorum kocan 4 yıldır aynı evde sana tahammül ediyor demişti ben aricakmışım ve asla ona laf söylemicekmişim paraya sıkıştımı yollicakmışım  dedim 2 lira fakla büyük boy bardakta istermisin bu halde nasıl avukat olamadın diyor bana dedim benim kocam benle evli diye şanslıda senin karın için aynı şeyleri söyleyemem dedim zira kendisi senle evli dedim bana ne diyor biliyormusun 5 çocuk yaptığı için pişmanmış ha karısınada yumurtalıklarındaki bağı çözdürde bir çocuk daha yapalım  bende şey demiştim bunu fark edebilmek güzel şey ama 5. De farketmen çocukların açısından üzücü  bir lafın altındads kal diyor bana huyum kurusun diyorum şimdi 8 aydır konuşmuyorum  dede olcanı biliyor ama bir kere nasılsın demedi bebek nasıl demedi
(692 puan) tarafından
Bence iletişim hiç kurma öyle olacağına olmasa daha iyi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 277 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu