0 oy
356 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar burda okuyorum şu kadar aylı hâla emiyo gece emiyo gündüz emiyo o kadar özeniyorum ki. Sabah sabah yine aklıma geldi yine sinir oldum. Sezeryanla doğum yaptım evr geldim annem de tabi kaynanam olcak kadın ne bi çorba yapmış ne birşey kendi kardeşleri gelmiş sözde beni ziyarete hepsi erkek ya allah askina yeni doğum yapmış kadına erkek hasta ziyaretine herneyse hiç birşey yapmamış kendi kardeşlerine yemek yapmış benim annem de bana süt ısıttı içine ekmek doğrayıp ben öyle yedim. Duşa gircem adamlardan giremiyom sinirden stresten sütüm gelmiyo neyse ertesi gün biraz iyiydi yani iyiydi dediğim laf falan sokmuyordu yine ilgilenmiyordu. Bir de nasıl vicdansız oğlum kararıyo bozarıyo gazdan nasıl ağlıyo bi gelip bakmıyo neden bu kadar ağlıyo diye zaten diğer gün 2 günlük olmuşum artık iş yapabilir mişim diye kavga çıkardi evden kovdu annemle beni babamı aradık hemen geldi aldı. Annemlede biraz sütüm düzeldi tabi stres yapıyorum ama kardeşlerim halalar kuzenler moral oldu bana. Eşimin hatrına geri döndüm dedi oğlumu özledim 2 günlük doyamadım falan düzelen sütüm geri dönünce yine gitti neler yapmadılar bana oğlum ağlıyo kendilerine kahvaltı hazırlıyolar beni hiç çağırmıyolar ben yine sütüm gelsin diye yüzsüzlüğümle gidiyorum bu sefer kavga çıkarıyorlar öyle böyle derken ben hep uğraştıp oğlumu emzireyim diye hemde oğlum öyle güzel emiyodu ki. 40 günlük vardı yoktu oğlum bu sefer eşimle ikimizi evden kovdu gittik eşimin patronun evinde kaldık paramız yok oğlum ağlıyo falan filan zaten sonra iyice kesildi. Oğlumun rızkına engel oldular hakkımı onlara helal etmiyorum ben onlar yüzünden oğlumu emziremedim. Ama şimdi çok kıymetli oldu oğlum esime diyor getir aslinda hiç yollamak istemiyorum ama eşimle çok huzursuz olucaz geçen hafta gidemedi hava kötü diye inşAllah havalar yine kötü olur. Kusura bakmayın uzun oldu sabah sabah sinir oldum aklıma geldi

11 Cevaplar

+1 oy
(5,858 puan) tarafından
Gercekten cocugun rızkına mani olmuşlar Alalh bunu yanlarına koymaz sen içini ferah tut canım benim 
tarafından
Ben Allah'a havale ediyorum canım küçücük yavrumunun günahına girdiler
-Reklam-
+1 oy
(578 puan) tarafından
Tamam kaynana öyle yapıyor eşin neden buna izin veriyor zaten bu kaynanalarin böyle yapması oğullarından kaynaklı oğlu ne yapiyon anne dese nasıl yaparsın dese nahhh yapar o Kaynanalar 
tarafından
Bazen annesi arıyor aşkımlar birtanemler havada uçuyo ya oğluna bunları yapmıs sen annene nasıl böyle davranabiliyorsun bozuluyorum sonra zaten tartışıyoruz canım. 23 yaşındayım canim 1. Buçuk yıllik evliyim bizim de ayrı çıkma konumuz yoktu cünkü biliyorduk ayrı çıksak geçinemeyiz. Geçinemiyoruz da zaten mecbur kaldık. InsAllah sende kendi evine çikarsın canım
(578 puan) tarafından
Benim çıkmama imkansız canım kayinbbam engelli kaynanam biraz herkeze inanır durumda eşim güvenmiyor bende 22 yaşındayım 4 yıllık evliyim 2 kziim var konuşurlar canım ama eşin biraz inada da yapar ayrıldınız diye bizde 7kisi 4 milyarla geçiniyoruz canım buna şükür olsun ayrı ol mutlu ol bazı şeyleri görmezlikten gel konuşmalarda iyisiniz sanırım esinle
tarafından
Allah sana peygamber sabır versin canım çok zor gerçekten birlik yaşamak
(578 puan) tarafından
Öyle. Canım benim bı sıkıntım yok annesiyle falan ama benimde hersyim kisitili beraber bişey yapamıyoruz birşey yemeye bile gizli gidiyiruz istediğim gibi giyinemiyorum
tarafından
Neden gizli gidiyorsunuz
0 oy
tarafından

Allah ıslah etsin canım vicdan merhamet versin böyle insanlara 

:'(

tarafından
Ben Allah'ıma havale ettim canım küçücük yavrumun günahına girdiler Allah görsün
tarafından
Kıyamam sana boşver üzülme sarıl evladına okşa öp kokla
Aileni düşün ❤
tarafından
Şükür 6 aylık oldu mama da öcü değil masAllahı var ama içim yanıyor oğlum nasıl emiyordu hayır memeyi tutmayan bir çocuk olsa denedim tutmadı derdim.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah onlara akıl fikir sana da sabır versin canım
(7,791 puan) tarafından
Eşinde de var sorun o zmn annesi gölde varsa istesin yani yaşlı karı koca ne harciyacaklar
tarafından
Yok kocası dayanamamış buna boşanmıslar bi görümcem var 30 yaşında bulmus zengin bi adam seninle evlenicem diye adamı yiyor bitiyor ama aslında ciddi düşündüğü başka sevgilisi var
(7,791 puan) tarafından
Yuhh aşkı memnu mu cekcekmis kaynanan o yastan sonra neyse rabbim ıslah etsin ne diyim
tarafından
Yok görümcem yapıyo bunu
(7,791 puan) tarafından
Haa  aman kız boşver büyüklük sende kalsın eşinle kötü olma canım eğer eşin iyiyse yani benim babaannem de anneme çektirmiş zamanında biz büyüdüğümüz de sorun yoktu ben çok severdim de babaannemi ki olsa bile 5-6 sene önce vefat etti babam kaldı anneme... Olxak olan o yanı yine Allah bilir
0 oy
tarafından
Böyle seyler okudukca kafayı yiyorum ya aynı *** benım basımdada War cunku Allah bildiği gibi ypsn bunları sıkma canını sende bebek bu öylede böylede büyüyo Allah can saglıgı versin yeter kaynananla birlikmı yasıyosn 
tarafından
Yok canım en son eşimle ikimizi de evden kovunca dediğim gibi bir süre patronunum evinde kaldık sonra ev tuttuk
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kimsenin yanına kalmaz Allah büyük canım.
tarafından
Küçücük yavrumun rızkına engel oldular Allah onları bin beter etsin
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin böylelerini 
tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bende çok özeniyorum kızım 23 gün emdi. Kayinpeder yüzünden kesildi benim sütüm de bizle yaşıyordu kaynanam yok ama kayinpeder evden çıkmaz emzirirken pat odaya girer benden yemek bekler  vs sinir stres derken Bi sabah kalktım Bi damla süt yoktu o kadar iyi anlıyorum ki seni.. 
tarafından
İşte insan üzülüyor oğlum hiç tutmasaydı o zaman derdim ki tutmadı ama oğlum çok güzel tutuyordu. Allah görüyor canım küçücük yavruların rızkına giriyorlae yanlarına bırakmaz
0 oy
tarafından
Eşin de hala göturyor mu pes yaa pes nasıl anlamıyorlar yazık günah ya
tarafından
Zoruma giden de buya zaten
tarafından
Yazık ya çocuğuna değer vermiyor nasıl görmezden geliyor yaa
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Öyle insanın evine çocuğumu göndermem kocam istediği kadar bagirsin dursun lanetler insan değil onlar çok sinirlendim 
tarafından
Sadece bağırmak değil ki annesi arıyor bağrıyor buna sen erkek değilmisin getiremiyosun falan benim torunum o biz birbirimize giriyoruz artık pes ettim
(14,030 puan) tarafından
Anasını da alıcan duvara çarpican insan olsaydınız da güzellikle gonderseydik
tarafından
Ben Allah'a havale ettim canim
0 oy
tarafından
İyi kotu kimsenin yaptigi yanına kalmaz Allah ıslah etsin Seninde yardimcin olsun
tarafından
Amin canım cümlemizin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 199 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 479 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu