0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (3,183 puan) tarafından
Kızlar annemler amcamlarka küs ama ben öyle karşılaştığım zaman falan konuşuyorum kzenşmlede gelim gidim yapıyoz evli annemler yıllardır küs babam büyük annem hiç konuşmam diyen kişi öyle otururken üzüldüğünü dedi babamların böyle konuşmaması çünkü ne dedem var ne babannem evler yan yana yüz yüze bakılıyor ama konuşulmuyor barışmayı düşünür müsün defin annem e eger kapıya gelirler lerse geri cevirmeyiz barışırız dedi ama bu düşünceden amcaların haberi yok ama babam soguk biri yani amcamlar barışmaz lar diyede düşünebilir anneme dedim babam soguk kanlı ya kovarsa evden dedim o kadar gaddar degil ben onu yumuşaltırım dedi böyle düşündüklerine mutlu oldum ama karşı tarafa nasıl derim bilmiyorum kuzenim le gecen muhabbette sordum amcamlara hiç soruyor musun barışmayı düşünür müsünüz veya konu hiç öyle geciyor mu dedim hiç geçmiyor dedi sizce barıştırmak için ne yapmam lazım kafama cok takıldı ne zamandır amcamla konuşsam bu düşüncelerini bilse belki oda barışır diye düşünüyorum ama konuşamam da amcamla numarası vs yok akıl verin kızlar yoksa hiç karış mayın mı 

4 Cevaplar

0 oy
(963 puan) tarafından
Musluman muslumana 3 günden fazla küs kalmaz, ki sizler kardeşsiniz diye konuya girebilirsin. Bugun varız yarın yokuz, namus davası yoksa değmez küskünlüğe. Bence büyük sevaba girersin basarirsan. Karışmaya karışmaya millet kus gidiyor, en azindan denemiş olursun. Bence ortak bi buluşma, piknik gibi birseyler ayarlayabilirsiniz kuzenlerle, kimse kimsenin ayağına gitmemiş olur
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Kuzeninle konuş oda ailesiyle konuşup laf arassin bir araya getirin 2 kuzen
0 oy
(447 puan) tarafından
Amcam denilen pislikle uzun yıllardir konusmuyoruz.Allah onu bildiği gibi yapsın.Geberip gitse de yok olsa ismini de duymasak.Adını bile duyunca midem bulaniyor.Babam barissa ki barismaz da babami silerim o derece nefret ediyorum
(3,183 puan) tarafından
Ben cok severim amcamı ya
(447 puan) tarafından
Biz sevmiyoruz pisliğin teki çünkü
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Kavga küslük sebebi çok büyük bisey değilse barisabilirler kuzeninizde babasının ağzını arasın bi ne diyecekler
(3,183 puan) tarafından
Babamda barışmam diyor ama annem ben onu yumuşatırım sözümü dinler diyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 450 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ruyamda 1 buluttum (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elos (10 puan) tarafından soruldu