0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (259 puan) tarafından
Ay artık bıktım kendımı erkek gıbı hıssedıyorum sorun çözmeye çalışan ben gönül almaya çalışan ben ılk başlarda tam tersıydı  hep o peşimden gelirdi barışmak isterdi surkeklı ben küserdim ama bazen son zamanlarda ben hata yapınca gıdıp özür diledim gönlünü aldım işler tersine döndü bu seferde cimriliği yüzünden cıldırdım ya borçları var bir ton borç isteyen adama borç vermiş yıne bize evde aldığımız her seyın hesabını soran yedıgımız içtiğimize karışan adam hemen borç isteyene borç veriyor zaten senin borçların var durumun yok veremem desen sana kim ne dıyebılır borç vermedin diye trip mi atacaklar hadi verdin bizden kısma kızlar 4 yıllık evlıyım harçlık vermez paket yapmaz gezme zaten yok. Bir market bir pazar insan bununda lafını yapmaz market kapıya getırıyor ben siparişleri giriyorum yok neden peynir alıyorsun yok neden bunı alıyorsun ben alırım pazardan diyor ama gıdıp en kalıtesizi alıyor zıyan oluyor parasına yazık bu olay yüzünden tartıştım bencıl benim param verırım diyor annesıne babasına dedim diye dün küstü konuşmuyor yatakta da benden uzak uyudu biraz babama cıtlattım cımrılıgını üstün körü o bile sinirlendi neymıs ben çöpe yemek atıyormusum yok neymiş ben meyvelerı dolapta çürütüyormuşum pazar yapıp geliyor getirdiği sebzeleri seçmiyor Çürük getiriyor zaten temiz değil pasaklıymısım bunu bahane ediyor e ıkı küçük çocuk var normal değil mi Birde ağzı bozuk küfürbaz bedduacı napcagımı şaşırdım millet 30 yaşına doğru akıllanır bu ıyıce delirirypr 

6 Cevaplar

0 oy
(2,867 puan) tarafından
Hiç kale alma

En güzelini ye

En kaliteli ürünleri al

Yatak mı ayırdı takma 

Evde yokmuş gibi davran

Çatır çatır harca parayı

Parası kalmayınca belki keser millette borç vermeyi

Sen hiç karışma niye verdin borcun var zaten diye

Sana hesap soracağına kendine sorsun 

Ben ne yapıyorum diye
(259 puan) tarafından
Bak sürekli böyle olmaya başladık ınsan gibi anlattım tatlı dilden anlar biraz dıyorum küsersek her şey aramızda işte yatak ayırmıştı en son yine ne olursa olsun bir daha ayırırsan birleştirmem dedim ben küssem de gel sor tartıscaksakta tartışalım nolcak dedim bunları bile bile aynı şeyleri yapıyor dedim ne zoruna gıttıyse söyle diye önceden karı gibi olma yıne kendı kendine küstü dıyorkı kimse bana karışmasın ben özgür olayım üstüme gelmesin ama ben herkese karısayım böyle bir dünya mı var
(259 puan) tarafından
Birde harçlık vermiyor zaten ya da para ayrı vermıyor karttan alıyorum hep nasıl kalıtelı alcam kendim yapcam dedi güder en dandiği alır
-Reklam-
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Bence senin kocan temiz bir dayak istiyor seni aldıysa bakacak nokta üstelik erkek kısmı karışamaz mutfak işine o evde çocuklar yoktan anlamaz evine herşeyini almalı bilmiyorsa alma işini sana belirli bir bütçe verecek diyecek al hanım istediğini al mesela eşim bana her ay 8 veriyordu şimdi ise 10 verecek bir kaç da bi yerden geliyor ay sonuna kadar yetiyor böyle yapması lazım küssün bırak hep küsüyor diye gönlünü alma biraz hatasını anlasın şu erkeler hep böyle çocuk gibi kuzum ben 17 inci seneme girecem halen çocuk gibidir ama ben umursamıyorum şahsen küsünce falan gerçi onun bana küs kalması maxs 1 gün geçmiyor bile küslük nedir bilmez ancak ben küsünce konuşmam uzun süre sende biraz böyle yap konuş bence eşinle oturda mutfak işlerini sana bıraksın sen halledersin 

(259 puan) tarafından
Kız ayda yılda bir bin lira karttan harcamama müsade var kartı bırakmaz yani hem konuşma demıssın canım hem sonra konuş demıssın kız ben konusmasam 100 yıl geçse konuşmaz böyle pis kindar
(2,702 puan) tarafından
Konuşma dediğim o küserse sende küs demek istedim diğer konu ise eve gelince bu durumu otur konuş demek istedim henüz uykuluyum kendime gelemedim çakralarım kapalı algı sıfır bende :=)
(259 puan) tarafından
Su an küs mesela birde yemekte yemiyor dün yaptım mesela yemedi açım dıyordu kaynanamda otururken yemeğe küsüyor
(259 puan) tarafından
Bir ara sana kart vercem aylık kendıne eve ıhtıyac alırsın dedi kartı ıkıncı gün aldı geri ben kredi kartı kullanmıyorum artık sevmıyorum ödeyemiyorum dedi kapattırdı göya ama enıstesıne yeni aldığı kredı kartından 21 bin tl borç verdi aldığımın hesabını soruyor bırde bana
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benim eşimde öyle borcu var kendi aptallığı yüzünden kredi çekip kumarda yedi her ay 18 bin ödemesi var eee bu çocuğun mamasını geçen hafta aldım nasıl bitti sorusuna  aaaa tadı çok güzel bende içiyorum sana da yapayım mı diyorum bez konusunda da bende kullanıyorum annem babam wc eğitimi vermedi bana diyorum susuyor ilk evlendiğimdeki brn olsam kısarım üzülürüm 

Ama o eski ben değilim mesela canım sıkıldığı için hobi amaçlı örgü örmeye başladim borcu varken gidip 2 bin tl lik yün ceset Curt aldım umrumda değil yemek yapmak istemedi mi canım dılardan söylerim 

Çünkü onun düşünmediği şeyi ben mi düşüneceğim 
(259 puan) tarafından
İşte benim elimde para yok vermıyor evın ıcınde para saklıyor ben görüp bişey istemeyeyim diye öyle lükslerim yok ben öyle fuzuli harcasam olay çıkarır
0 oy
(259 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olur musunuz lütfen 
0 oy
(259 puan) tarafından
Kızlar akla ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz 
0 oy
(790 puan) tarafından
Tatlım bir tanede benzeri bizim evde var ama bizim ilişkimizin başından beri aynı  ben 34 te evlendim şimdi 37 ysşında kaynanada oğlundan taraf birde tehdit ediyorlwr ana oğul ben yüz vermiyom tabi ilk zamanlar beni öyle delirttiki kocsm intiharı düşünüyordum şimdi ne hali varsa görsün diyorum yatakmı ayırcak kendi bilir diyorum 2 hafta küs yattığı olur sonra bakar konuşmuyorum kendisi gelir konuşur geçen kardeşine tüm birikimimiz olan içinde çocuğumub doğum masrafıda olabilir diye kenara ayırdığımız 500 bin tl lik altını kardeşine verdi bana sormadan şimdide borcum var param yok diye kıvranıyor ben aman para biriktirelim diye 4 senedir 4 parça kıyafet almadım kendime düşün çocuğa yaptığmız kıyafet masrafı artı deterjan 1250 tl gerisini benim annemler aldı beşikti arabaydı pusetti felan ona bile laf ediyor boşuna para verdiler ne gerek vardı diye  
(259 puan) tarafından
Of bunlar ne cesıt însanlar ya napcam bende şaşırdım onan ıkı hafta sonunda yine gelmez öyle pis huyu ben bılıyorum kendi konuşmaz konuşmadığı ıcın benı tahrık eder benim istemediğim şeyleri yapar e sen konuşmuyorsun ben naptım senin tercıhın bu evlılık çok zormuş hele böyle biriyle
(790 puan) tarafından
Bu bana geçen dedi hastanedeyken kardeşime para vercem felan ev alacak hastanede beni riskli gebeliğe sevk etmişler endişeden kendimi yiyorum şekerim sınırda çıkmış gözüküyor  bu bana para kardeşimin işine yarasın diyor kardeşi yılda 2 defa bodrum tatili yapan birisi altlarında 1 milyonluk araba var onuda vermişler üzerinede 1 milyon verip haziranda eve yerleşeceklermiş ev tadilattaymış şuanda 2 milyona aldılar benim işim uzun sürdü hastanede bu beni annemlere bıraktı bak akşam eve gidince görüşelim ben odaya girer konuşurum senle dedim tamam dedi işe gitti araba tamirine bu akşam oldu ben eve gidiyom dedi iyi dedim akşam 11 oldu ses yok arıyorum telefonu kapalı aradım 13. Çaldırışta açtı arkadaşlarıyla buluşmuş iyi eve geçince ara dedim eve geçip tüm altınları torlayıp toplayıp kardeşine vermiş ben ver demeden  kendisinin bacağında tümör çıktı hadi ameliyat deseler özelde yapılır ameliyat devlet şimdi ilacım yok aletim yok bilmem ne bozuk diyor özele git diyor burdakilerde annesi baştan eğer ameliyat olma olucaksan bana güvenme kuruş çıkmaz benden dedi ben sana ne bakarım nede para veririm evini geçindiremezsin olma sakın ameliyat dedi bende o paraya güveniyordum üstelik burda özel çok pahalı devlete gittinmi yatak yok diyip yolluyorlar hastane hastane gwziyorsun ben devlette sezeryan füşünüyordum ama erken gelirse normal doğum denirse özele giderim diyordum  çok küçük bir ilçedeyim düşün merkezdeki hastaneye gitmenin bedeli 1500 tl oda doğuma alınma garantisi yok 2 saatin sonunda 4 5 santim açıklıkls başks hastane arayabilirsin durum böyle olunca özele giderim diyordum 40 45 bin tl gitse orayada iyi ya diyordum düşün 4 sene önceki aldığım kıyafetleri giyiyorum hamileliğimde para biriktirmek kızımın geleceği için 1 iğne almamıştım kendime ben eskileri giyerim diye sadece 1 çift pijama aldım oda doğumda giyerim diye bana ne diyor biliyormusun annemin aldığı bebek eşyalarının bir kısmını satalım ben bebek arabası olmadan kucağımda taşırmışım araba koltuğu olmadanda götürürmüşüm kızımı örümceğe ne gerek varmış bendr kapa çeneni dellendirme beni seni evden kovarım diyorum kaynana oğlundan taraf oğlumu sıkıyorsun bunaltıyorsun seni boşarsa karışmam diyor boşarsa boşasın benim gibi enayi zor bulur mumla arar fiyorum hiçbirşey için geç değil yarın gitsin  davayı açsın ayrılmayalım diyen namerttir diyorum bizim ilişkimizdede sanki erkek benim kadın o düşün evde tadilat tamirat montaj işleri bana soruluyor musluğu ben değiştiriyorum takıyorum çıkarıyorum hamileyim perde asıyorum yıkuyorum kaldırıyorum yatağın pozisyınunu değiştiriyorun ona bilr bir sürü laf ediyor ha sen neden yapıyon dicen kafama geçen kapı düştü benim oturma odasındaki amerikan kapısı diyorlar ya onu tamir etmedi 3 ay öyle kaldı menteşe arızası varmış kapıda menteşenin civataları artık kaldırmıyormuş kspıyı hamileyim kapıyı kapatayım dedim kapı benim kafama devrildi so  dakikada tuttum 3 ay o kapı tamiri bekledi evle hiç ilgilenmez herşeyi benden bekliyor birde yapınca laf ediyor şimdide arkadaşıyla beraber yurtdışına gitcem 3 4 yıl gelmicem eşyaları satıcam diyor kendi aldıklarını sat ben benimkilere izin vermiyoeum diyorum kendisininkini satsa 10 bin tl vermezler evi ben döşedim çünkü kavga ediyor benle eşya kadat bsşına taş düşsün diyor dedim istediğini de ben satmıyorum eşyalarımı dedim benide anama atıp gidecekmiş çocuğun masrafları birazda kendi masrafların için para gönderirim annenlere diyor yurtdışından dedim eşyalarımı sattırtmam kiradan çıkmam çocuğumun en ince ayrıntısına kadar isterim hiçbirşeyide kendimden kısmam kredi çekmene izin vermem bunlsrı kabul ediyorsan defol git istersen 20 yıl gelme  sen beni sevmiyon artık diyor dedim yeni nuriş böyle kabul edersen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 189 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
0 oy
8 cevap 319 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 251 göst.

379,070 soru