0 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar oğlum şuan 3 yaşında 6 7 aylıkken hep hava veriyorduk mecburiyetten hep tikaniyordu her ay girip olunca gene tıkanıyor hava tukmak durumda kalıyoruz alerji uzman KBB çocuk doktoruna götürdük alerji uzmanı alerji rinit dedi ama tam teşhiş koymadi çok pahalo testler istedi yaptıramadik KBB  doktoruda aynı şeyi dedi alerji ben alerji bronşitten supe ediyorum eşimde çocukken boylemis başına gelen varsa yazarmi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,385 puan) tarafından
Benim oglumda oyle alerjik rinit suan da bronşit esime cekmis esimde alerjik rinit astim bronsit bide esimin tarafi yani annesi ablalari abileri yigenleri hep bronsit oglumda onlara çekti  hava veriyoruz bizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum 6 aylık tam 3.kez bronşit oldu geçen hafta tam 1 hafta hastanede yattık ve yine burnu akıyor balgam dolu çocukta doktor alerji doktoruna götürün dedi ayın 29 una anca randevu bulduk bı gidelim bakalım ne diyecek neye alerjisi var bilmiyoruz valla anlayamadık doğduğundan beridir de bı alerji gidiyor besin alerjisi yok süt alerjisi yok laktoz intoleransi bide başıma bronşit çıktı tam oldu valla şaştım kaldım ya 
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Testleri yaptırmak durumundasınız malesef. Ona göre ilaç başlanması lazım ki astıma çevirmesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 241 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde izmoce (6 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...