0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (1,682 puan) tarafından
Bir kaç sorum var deneyimli anneler var mı bebeği 3 yaşında kreşe başlayan

3 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
2 yaşında başlattım şuan 4 yaşında devam edecek hala. Sadece 2 sene özele gitti şimdi devletinkine geçirdik 
(1,292 puan) tarafından
Biz de çalıştığımız için tam gün verdik. Sabahları ilk önce kolay gitti ama bir süpoe sonra gitmek istemedi (kızım erken kalkmayı sevmediği için) ama akşam da güle oynaya aldık, parka gittik oyun oynadık harhangi bir zedelenmesi olmadı aramızdaki bağda. Biraz aradaki zamanı telafi etmekle alakalı sanırım
(1,292 puan) tarafından
Biz bakıcı bulamayıp mecburen verdik ama iyiki vermişiz o kadar çok şey kattı ki çocuğuma çok memnun kaldık. Evde olsa bu şekil olmazdı
(234 puan) tarafından
Benim mesleğim gereği sabah 8 aksam 6 çalışıyorum o şekilde saatlerine uygun bir kreş bakacağım varsa olmadı kayınvalidem götürüp getirecek onda da ben götürüp alamam inşallah aramızdaki bağ zedelenmez o konuda endişem var
(1,292 puan) tarafından
Aranızdaki bağ Allahın izniyle zedelenmez ve çocuğa katacakları çok daha fazla olacaktır
(234 puan) tarafından
İnşallah güzel bir kreş buluruz da herşey dediğiniz gibi güzel olur :)
-Reklam-
0 oy
(804 puan) tarafından
2.5 yaşında başladı şuan 3.5 yaşında bu sene de gidicek krese 
(234 puan) tarafından
Merhaba 2 yaşında başlattığınızda alışma dönemi nasıl oldu acaba bez değişimi yemek olayı öğle uykusu yapıyor muydu vs bende 2.5 yasinda vereceğim de birde tam gün mu gitti
(804 puan) tarafından
Tam Gün gitti sabah 10 akşam 4. Bezi bırakmıştı krese başladığında bırakalı 4-5 ay falan olmuştu. Öğle uykusu vardı kreste öğle uykusu gibi bir şey yoktu o yüzden kreş başlamadan 1 hafta önce öğle uykusunu bıraktırdim. Onda da normalde sabah 9da uyanır öğlen 3de uyurdu gece tekrar 1e doğru anca uyurdu Bi gün öğlen uyutmadın akşam da erken uyudu oylelikle öğle uykusunu bıraktı şimdi akşam 9-10 gibi uyur sabah 10a doğru uyanır. Alışma süreci çok kolay oldu ilk günler 1 saat sonra 2 saat öyle öyle saati yükselerek vakit geçirdi ve sadece ilk gün annem nerde diye ağlamış onun dışında krese gitmicem diye Bi şey demedi hiç krese her bırakırken kreş bitince sana dondurma alcam vs diye Bi şeyler söylüyodum o da çıkar çıkmaz istiyordu Bi şeyler
(234 puan) tarafından
Teşekkürler inşallah bizimki de sorunsuz olur. Ama ben özelde çalışıyorum mesleğim gereği yine öyle olacak sabah 8 aksam 6 bakalım saatleri nasıl ayarlicaz
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Benım kızım bezi bıraktı basladı canım 
(1,682 puan) tarafından
Hadi inşallah cnmm
(8,328 puan) tarafından
Şimdi ikinci döneme gidecek 4 yasına girmek üzere

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.