0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşimle dün bir problem yaşadık. Bugünde teyzemin 3.gün mevlidi var. Eşim bana başını nasıl bağlayacağını öğrenmeden bu evden çıkamazsın dedi. Yaaa ben çocuk muyum. Şal nasıl bağlanırsa öyle bağlıyorum. Neymiş halat gibi boynuma sarıyormuşum. Haa birde olması gerekeni yapıp eşime göstermem onu ikna etmem gerekiyormuş. Yoksa evden dışarıya çıkamazmışım çıkarsam da boşanırmış. Yaaa Allah aşkına bu ne yaa deli mi bu adam ben mi abartıyorum. Alttan aldım insanca konuşalım dedim yok. Neymiş dün bana şans vermişte ben onu dinlememişim o şansı kaybetmişim. Yaaa sanki aldattım adamı. Şimdi de girmiş odaya kapısını kapatıp film izleyip oyun oynuyor. Bende diğer odadayım. Bir sürede böyle olacak. Benim dışarıya çıkmam lazım yarın öbürgün ben bunla mı uğraşayım yaaa 

21 Cevaplar

+3 oy
(2,891 puan) tarafından
Eşine bir kümes yaptır

De ki oda sana az 

Al bu kümesi içinde otur de

Bu ne yahu çocuk gibi şans verdim da falan filan

Ohooo 
-Reklam-
+1 oy
(1,253 puan) tarafından
Şaka mı bu ya bütün yorumlarına cevaplarına baktım senin kocan fazlasıyla takıntılı kesinlikle bu ne böyle hayat mı geçer. Cama çıktığında falan mesela naısl çıkıyorsun ben mesela yazmamı topuzumun üzerinden bağlarım cama böyle çıkarım hele hamileyken yazın şalı boynuma dolayamıyodum boğuluyodum bende topuzuma sarıyordum tabiki böyle yapılmaması gerekiyor tesettüre göre ama ben o zaman dayanamıyordum. Bu çok başka bir boyut Allah sana hz Davut hz eyüp sabrı felan versin böyle çok zor yani
0 oy
(232 puan) tarafından
Canim baska işi yokmu eşinin yaa neden böyle saçma şeylerden kirarki anlamam insanlar ne kadar saçma aile ne kadar kolay hale gelmiş 
(258 puan) tarafından
Bence de çok saçma. Yani bir süredir boğazlı giyiniyorum dikkat ediyorum o günde gömleğimi giyindim neymiş göğsüm gözüküyormuş. İnsanlık hali bilerek açmadım ya
(232 puan) tarafından
Bir evde anlayış olmazsa hoşgörü olmazsa eşler birbirlerinin hatalarini gormezden gelip birbirlerini güzel şekilde uyarmazsa olmaz ki
(258 puan) tarafından
Aynen öyle yani ben de bu düşüncedeyim ama eşim böyle düşünmüyor. Kindar bir insan ve uzattıkça uzatacak. Ona göre ben onu dün dinlemedim ve bana şans verdi değerlendirmediğim için de suçlu ben. Dün de ben şal kullanıyorum eşim kalktı eşarp aıo annesi gibi yapacaktı. Gerçekten annesi nasıl örtüyorsa öyle yapacaktı. Ve bu da beni sinir etti. 30 yaşında ki insanım cezalandırıyor resmen
(232 puan) tarafından
Canim ahh aahhhh ha erkekler h acocuklar diline gidiceksin artık inada binen erkek insanı bezdiriyor Allah yardımcın olsun
0 oy
(603 puan) tarafından
Kocalar böyle şeylere pek karışmaz bence birisi ona senlen ilgili bir şey dedi diye takmış olabilir.Zıtlaşma bence dedği gibi yap sonra istediğin gibi yaparsın gene
(258 puan) tarafından
Eşim aşırı derecede takar canım. Yani birisinün demesiyle değil o dikkat etmiştir. Tamam insanlık hali açılmış olabilir ama bu kadar tepki artık bıktırdı beni.
(603 puan) tarafından
Canım yeni evliym ama öğrendiğim bir şey varsa zıtlaşmaya gelmiyo pek. benimkinin de perde tskıntısı var gündüz bile tül perde olsa üstümü değiştirtmez mesela.Bende ona göre takılıom napıyım şmdi.sende tamam he de sen nasıl istersen de birkaç gün idare et başka zaman gene istediğin gibi yaparsn yoksa böyle inat inat nereye gitcek
(232 puan) tarafından
Ovvv şükür bu zamnakilere annem bizim zamanimizda gece perdesini gündüz bile kaldirmazdim derdi  :)
(258 puan) tarafından
Canım ben inat etmiyorum anlamaya çalıştım onu da ama eşim öyle kinlenmiş ki sana dün şans verdim ama bilmedin şimdi ise konuşmuyor. Yaa zaten benim acım var o kalkmış başımı nasıl bağlamam gerekiyor onu öğretiyor. Tamam insanlık  hali açılmış haklısın dikkat etmem gerekiyordu dedim. Alttan aldım daha ne istiyor
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Peygamberimiz ne güzel demiş basotruleriniz omuzlarımızda dökülsün diye sende bence şalda inatlaşma eşarp yap yada şalı omuzlardan dokulcek şekilde yap kocanın zittina gitmeyi değilde huyuna gitmeye çalış 
(258 puan) tarafından
Göğsüm değil tabiki de canı yanlış oldu boynum gözükmüş. Tabiki de her insan kıskanır ben neden kıskandı tepki gösterdi demiyorum. Sadece tamam haklısın dikkat edeceğim dememe rağmen bu ladr uzatması kızdırdı beni. Yani yanlış diyorsun demedim ama telafi etmeye çalışıyorum kabul etmiyor uzatıyor
(3,092 puan) tarafından
İşte sende yap esarbini bak olmuş mu de gönlünü al kapalisin sonuçta ha esarp ha sal çok uzatmsasina izin verme baktın hala aynı cokda taviz verme
(258 puan) tarafından
Canım vallahi yaptım bugün eşarp taktin dedim ki kocacım bak ki böyle olmuş mu omuzlarım felan hep kapalıydı. Gitmeyeceksin bir yere dedi gitmedim. Eee daha ne yapayım ben. Yani her insanın bir sınırı vardır
(3,092 puan) tarafından
Bi daha gitmiceksin dediği anda giyin kusan cik ne be o s.lak mi ne
(258 puan) tarafından
Yaaa bak sen de dayanamadın değil mi
0 oy
(13,043 puan) tarafından
Nasıl yapmanı istiyor 
(258 puan) tarafından
Boynumu genişçe kapatmamı. Ama yapsam bile kabul etmiyor. Tamam dedim uzatıyor bu canımı sıkıyor
0 oy
(981 puan) tarafından
Taktılar mi takarlar bacım benimde var başımda  ben kusmem o küser 
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Boşa bunu gülistan bu adam iflah olmaz
0 oy
(10,530 puan) tarafından
Benim eşimin de perde takıntısı var gündüz mesela tül perde örtük oluyor ya o şekilde bile üstümü degisemem alttaki güneşligi de çekmem lazım hele ki boynum gozukurse benim eşim de çıldırıyor 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Afedersin ama başta bı halt yerine koymakla hata yapıyoruz galiba sonra da kalkıyor bı taraflari
(258 puan) tarafından
Yaa insanlık yaptım insan gibi konuşmak istemedim ama yok yazdığın gibi bir taradı kalkıyor
0 oy
(1,932 puan) tarafından
Canım sende onun sülalesi öldüğü zaman gitmezsin olur biter
(258 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım yazdım bunu
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Çocuk çocuk hareketler eşin daha büyümemiş
(258 puan) tarafından
Evet kesinlikle henüz büyümedi benim eşim
0 oy
(5,334 puan) tarafından
Nasıl bağlıyosun merak ettim demekki beğenmiyor tabiki abartıyor onun istediği şekilde dene bakalım :D vallahi bu konu üzerine tartışanıda ilk defa gördüm

Foto varsa ekle yüzünü kapatarak.  nasıl bağlıyosun
(258 puan) tarafından
Yaa normal şal nasıl bağlanırsa öyle yapıyorum iki ucunu arkadan bağlıyorum canım.
0 oy
(1,040 puan) tarafından
Bence eşine bi ahir yaptır kapat oraya o ona layık çünkü

Sacmaliyor bence boşanmak için bahane mi ariyor
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Nasıl bağlıyorsun Merak ettim 
0 oy
tarafından
Ya benim de eşimle problemlerim varda abi siz nasıl bir hayat yaşıyorsunuz ya nasıl bir kafa bu karı koca garip geldiniz bana
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Yok artık yaa resmen çocukmus 3 gündür bunu sürdürmesine çok şaşırdım 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Tam. Kapiyi gstermelik bir adam hadi Allah versin deyip basacan tekmeyi kusura bakma
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Aşırı yorucu narsist bir eş,anne yarını kaybetmişsin onun düşündüğü şeylere bak .( afedersin o durumda kıçım açılsa eşim bana böyle ahkam kesmez.Gelir beni toparlar çeki düzen verir.Çünkü insanlar mutsuzken şoktayken; ne yaptığını ,ne yediğini ,giydiğini bilmez ama eşin insanlıktan nasibini alamamış yoksa böyle tepkiler verilmez.Sen neden onun gönlünü almaya çalışıyorsun anlamadım hatalı mısın sanki ? Ben olsam asla gönlünü felan almam canı cehenneme.İğrenç bir kişiliğe sahip vicdandan yoksun.çıkmasın odadan mk
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Saçma sapan neden zorlarlar ki, dinimizde zorlama yokken üstelik. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
0 oy
3 cevap 153 göst.
28 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 209 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 469 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,308 soru

11,386,753 cevap

34,887 kullanıcı

...