0 oy
682 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Selam!Size sorum olacaktı,eşinizle bir yere onun arabasıyla gittiğinizde ön koltukta mı yoksa arkada mı oturursunuz?benimki bana yanında oturmama izin vermez.bir keresinde oturmak istedim beni arkaya geçmemi istedi.konuşmadım onla.Allah seni vurmuş senin yanında bir daha oturayım dedim.ama onun kardeşi karısını ön koltukta oturtur.sizce bu sorun olunası bir konu mu?bana verdiği değer mi bu ?

56 Cevaplar

+1 oy
(15,946 puan) tarafından
Oğlum kapmazsa ön koltukta otururum. 
-Reklam-
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Nasıl rahat edeceğime bağlı kısa mesafe de önde uzun mesafede arkada oturmayı tercih ediyorum üç çocuk olunca zor oluyor ön taraf
0 oy
(1,601 puan) tarafından

Ben arkada oturunca kızar 

0 oy
(152 puan) tarafından

Valla ilk defa duydum böyle bişey ben bebek var diye arkaya oturuyorum kısa mesafede öne otur zaten hemen incez der yani kaynanam olsa bile herkes kocasının yanina otursun der kaynanam arkaya oturur beni öne koyar valla senin kocan gibisine ilk defa Şahit oldum :O

0 oy
(849 puan) tarafından
Arabada benden büyük biri olmadığı sürece önde otururum. Niye ottutturmuyor onu anlamadim
(96 puan) tarafından
Bilmiyorum kafası sorunlu her halde.şu an arabadayım da o yüzden sinirlendim
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Ön koltukta oturuyordum ama bebiş olunca arka koltukta oturmaya basladim
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Artık önde oturabiliyorum :D çocuklar küçükken mecbur arkada onların yanında oturuyordum. Ne alaka niye seni öne otutturmak istemiyo sebebi ne yani 
(96 puan) tarafından
Bilmiyorum kız arkada oturur der
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Şuan aracımız yok ama varken hep önde otururum arka ne alaka taksidemiyim ya da özel şöförüm mü ki
(96 puan) tarafından
Kız arkada oturur der
0 oy
(375 puan) tarafından
Eşim yanında oturmamı ister ama bebeğim olduktan sonra arka koltukta oturuyorum kendi isteğimle çünkü bir yere giderken durmazsa bazen araba durur emziririm kendimi nasıl rahat hissedersem orada otururum 
0 oy
(3,303 puan) tarafından
Kardeşiyle ne ilgisi var. Sadece ikinizseniz tabiki öne oturulur. Yani normali bu. Herkes öyle yapar. 

Başka sorunların ya da duyguların açığa çıkmış hali mi ne bu. 

Eşinizin açıklaması ne peki? 
(96 puan) tarafından
Kardeşi kendi karısını oturtur.evet ikimizdik bir şey demedi ben de sinirlenmemek için arkada oturdum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben otururum eğer bi üyük bizim arabaya binmiycekse hep ben otururum 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Oğlum olduğu için arkada oturuyorum  benden büyük Bi erkek biri olmadığı sürece arkada oturmazdım 
0 oy
(977 puan) tarafından
Ben hep önde otururum eşimde öne oturmami ister zaten mecbur kalmadıkça ben arkaya oturmam.kimsede takılmaz buna 
(96 puan) tarafından
Ne bileyim ya garip insanlar ,kadının araba kullanmasına kötü bakarlar.dün söyledim ben buzda paten kaymaya gidiyorum.bana ne dese iyi?bugun onu istiyorsun yarın başka şey istersin .
(977 puan) tarafından
Ben onu bunu bilmem kim ne derse desin bu dünya da erkeklerin kadınlara asla saygısı yok kadınları küçük görüyorlar kucumsuyorlar beceriksiz görüyorlar valla bak kadın bisey yapınca başarılı olunca kaldiramiyorlar yada erkeklerden daha başarılı olursa erkekler buna gelisemiyor kadınlar kocalarin eline baksın onlara muhtac olsun istiyorlar onların emri altında olalım onların dediklerini yapalım asla kendimize özel bisey olmasın diyelim ki ehliyet alacak bi kadın kocası yok derse olmuyor yalnız bi yere gidemiyor kısacası erkekler kendilerini nimetten sayıyor gerçekten bi halt zannediyorlar kadın deyince akıllarına muhtaç düşkün zavallı birileri geliyor
Onlar için güçlü kadın büyük bi bomba demek
0 oy
(166 puan) tarafından
Arkada oturmam o ne öyle yabancı gibi biz kim olursa olsun kaynanam felan da dahil ben hep önde eşimin yanında otururum bana öyle bişe derse o arabayı parçalarım yani sen hayirdir bana arkada otur diyorsun 
(96 puan) tarafından
Nasıl şuna haddini bildirsem?bir kere konusunu açtım bana:kız arkada oturur dedi
(166 puan) tarafından
Ne alaka çok saçma sen kullanırken kendi nerde oturuyor aceba
(96 puan) tarafından
Ben daha öğrenmedim.iyi söylediniz şunu.ona söyleyeceğim ben kullanınca sen de arkada oturursun
(166 puan) tarafından
Yani nie benimle gözükmek istemiyor die ben şüpheye de girerim çok saçma çünkü resmen yabancı muamelesi
(96 puan) tarafından
Nasıl haddini bildireyim haddini bilmeze?
0 oy
(119,251 puan) tarafından

araci ben kullanirim genelde ;)

0 oy
(259 puan) tarafından
Bazen rahat etmek için arkaya otururum ama onda bile öne geç yanımda ol der
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Bebek olduktan sonra da arkada oturmaya başladım 
0 oy
(5,892 puan) tarafından
neden oturmana izin vermiyor? çok saçma. şimdi bebek var diye bebeğimle arkadayım ama genelde otururum önde. normalde geçip arkaya otursam niye oturdun da demez. 
0 oy
(568 puan) tarafından
Hayatımın ergenlikten sonraki her döneminde önde oturdum bekarken de evlenince de hatta çocuk olduktan sonra bile önde oturdum çünkü arkada midem tutuyor bunu herkes bildiği için kimse bana sorun etmiyor. Önde olayım da ister şoför koltugunda ister yan koltukta fark etmez çoğu zaman ben sürerim eşim çocuğun yanında arkada oturur 
0 oy
tarafından
Ön koltukta oturuyorum

İlgili sorular

0 oy
73 cevap 736 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 546 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.