+2 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Ya saçma soru aslında ama karşımdaki insan bu takar mı bilmiyorum. Bugün eşimin annesigile gidecegiz. Dönüşte kaynım da bize gelecek. Sizce eşimin yan tarafına ben mi oturayım kaynım mı

33 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Yavrum ön koltukta arka koltukta aynı yere gidiyor takılma böyle şeylere boş yere canın sıkılmasın :) 
tarafından
Sjjsjsjs ne doğru yorum+
(4,700 puan) tarafından
Haha güldüm ya :)
tarafından
Kaynanam söyledi banada ben anne öne gel otur dedim iki koltukta aynı yere gidiyor sen otur kızım diye cevap verdi bana o yüzden hiç takılmam :)))
(13,202 puan) tarafından
Ne kadar anlayışlıymış kadın. Benimki de oturmaz asla öne.
tarafından
Öyle canım karşılıklı herşey o bana iyi bende ona iyiyim bana kötü olana mesafe koyarım olması gereken bu bence
-Reklam-
+1 oy
(932 puan) tarafından
Bukadar dert etmezdim kaynima werirdim on koltugu yolda gelirken sohbet ede ede gelirler hatta kaynim gec dese bile sen gec derdim tek dert bu olsa keske
(169 puan) tarafından
Haklısın teklıf edeyım o zaman
(932 puan) tarafından
Erkek erkege sohbet ederler cnm sen zaten surekli yanindasin ben oyle durumlarda baska hangi erkek warsa ona gec abi sen one derim
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Ay tabiki sen ne alaka kaynın:D

(1,615 puan) tarafından
Bence saçma yaa kayınpeder falan olur 3 ünüz gidecek olur sunuz o ayrı mesela ama kaynım birde benimle yaşıt geçsin otursun arkada yanii
(2,722 puan) tarafından
Amannn benim kizim var  zaten oturmam kim isterse o otursun ☺️
(1,615 puan) tarafından
Yani çocuk olunca iş değişiyor ben tekkenden bahsettim şuan bile iki çocukla arka koltukta gidiyorum yanii ☺️☺️☺️
(2,722 puan) tarafından
He kızım  yokken ben binerdim kaynimda gelecekse o binerdi ama simdi  hic binemiyorum
(1,615 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben olsam arkaya otururdum kaynım öne otursun 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bnm eşim öyle durumlarda arkaya geç diyor
0 oy
tarafından
Benim kaynım öyle durumlarda genelde arkaya oturur abi öne gel desem de yok ben arkada rahatım der o tamamen kayninin düşüncesine bağlı 
(169 puan) tarafından
Şimdi aynı yaştayız. Bilemedim ki bende
tarafından
Eşine sor canım biz ilk evlendigimiz zaman buna benzer durum olmuştu eşime sordum arkaya otur dedi kaynım beni geri öne oturturdu
(169 puan) tarafından
Evette eşim fark etmez der. Takmaz böyle şeyleri
0 oy
tarafından
Bebeğin var mı bebek varsa arkada otur yoksa ben olsam öne otururdum sanırım. O anki psikolojime bağlı.
(169 puan) tarafından
Bebek falan yok bilemedim ki
0 oy
tarafından

Sen öne  layıksın:)

Ama bend3 kaynın  otursun

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Aslında hiç fark etmez ama kaynım oldumu yada eşimin arkadaşı oldumu bn hep arkada otururum tercih meselesi 
0 oy
(282 puan) tarafından
Benim düşüncem eğer arabada yanımızda büyük biri kaynım kuzeni amcası halası vs kim varsa ben asla öne oturmam saygı meselesi ne kdarqda bana öne oturun deseler bile ben arkaya oturuyorum 
(169 puan) tarafından
Evette aynı yaştayız kaynımla
(282 puan) tarafından
Ben yinde arakada oturdum
0 oy
tarafından
Bence arkada oturun kaynınız da küçükmüş gerçi ama (size göre) olsun yine de kayın sonuçta eğer o kendi derse yenge gel sen buraya otur o zaman öne otururusun
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Ben kayinpederim yada kaynim oldumu sen one otur derim arkaya geçerim hep
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kaynim gülerek ben oturacak ben ben oturacak demiştim sonra o oturmuştu ben oturmayacaktim zaten gulusmustuk zaten bebeğim var arka hep bana kimse olmasada arkada oturuyorum
0 oy
(119,338 puan) tarafından
askim arabayi sen kullan sorun cozulsun ☺
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allah aşkına başka derdiniz yok mu nereye istiyorsan oraya otur
0 oy
tarafından

Kayninla kocanın arasında bir ilişki varsa. Buyursun otursun :D

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benim kaynım benden büyük 9-10 yaş ben hiç demiyorum bile geçip oturuyorum arkaya sadece eşimle yolda vs biryerde görürsek aldigimizda bırakalım diye arkaya biner oylelikle
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Her ailenin yapısı başkadır birşey diyemiycem

0 oy
(266 puan) tarafından
Valla canım kayınpederime kayınvalideme saygıdan teklif ederim ama oturmazlar genelde arkaya geçerler.kaynım yok ama Eşimin kuzeni gelecek olursa mesela önde ben otururum. Toplu biyere gidilecekse genelde bayanlar arkaya otururuz. Öne sen otur tabikidee.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla benim kaynım kendi der yenge sen öne geç diye ben varken hiç oturmaz önde 

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 686 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 739 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 570 göst.
0 oy
3 cevap 227 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...