0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (295 puan) tarafından

Kizlar benim makine 3 bucuk yıllık ama bazı bardaklarda tabaklarda leke yapmış hep makine  neden böyle ya , tabletide finish kullanıyorum acaba tablettemi sıkıntı var çözemedim bakarmisiniz nasıl temizlencek bunlar pek temizlencek gibide durmuyr

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(6,004 puan) tarafından
Tuzla alakalı bir durum sanırım tuz kullanıyor musun cnm su kireçli olfugubdan böyle oluyor
(295 puan) tarafından
Canım tuz kullanıyorum ama tuz kullanmadan makine hiç güzel yikamiyor ve sürekli tuz isarti veriyor  bikere kullanmadan yıkadım. oylece kirli cikti ya evet buranın suları çok kirecli
-Reklam-
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaşıyorum canım bende 2 sene oluyor alalı altus ama hep lekeli cikiyor
(295 puan) tarafından
Seninki demi böyle ? Cnim
(1,075 puan) tarafından
Öyle valla bende finish kullaniyorum anlamiyorum
0 oy
(47 puan) tarafından
Makine kirlendiği zaman böyle yapıyor bi ara benimki de yapmıştı markası arçelik ve daha yeni olmasına rağmen. Deterjan gözüne biraz Domestos un koyu kıvamlı olanından döktüm parlatıcı yerine de sirke koydum hem makinenin içi temizlendi hem bulaşıklar parlak parlak çıktı. Bide filtresini bi kontrol edip temizlerseniz iyi olur çünkü bazen kalıntılar bizim düşündüğümüzden çok oluyor 
(295 puan) tarafından
Anladım canım. Ama onlar kullanılamaz hale gelmiş resmen yazık ya atcam mecbur geçmez gibi
(47 puan) tarafından
Domestoslu suda beklet geçer atma kız benimkiler geçti
(295 puan) tarafından
Bardaklar yanmış gibi ama gecermi dersin demostos yok cnim guldal kullanıyorum ben
(47 puan) tarafından
O da olur marka farketmez
(47 puan) tarafından
Denedin mi
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Ben aklına gelen her tableti denedim hep böyle oldu taki BİM'in yeni tabletini alana kadar :D BİM'in tabletini kullanıyorum ışıl ışıl oldu bulaşıklar ☺️ tabletini tuz ve parlatıcı markanı değiştir bide makine boş olacak şekilde içine bir yemek kaşığı limon tuzu bir tam limonu ikiye bölüp at makine içine ve en sıcak ayarda Sonra parlatıcı ve tuz bölümünü açarak çalıştır. Sonra aldığın yeni tuz ve parlatıcıyı makineye koy faydasına bak ☺️

(1,720 puan) tarafından
Puhahaha
(119,461 puan) tarafından
mesela biz markete gidiyoz simos bi agliyo gavurlar markettw kulaklarini elleriyle kapatiyo  bu ani herkez yasamali
(1,720 puan) tarafından
Puhahaha bizimde demir öyle :))) Deniz Nare nasıl olacak Allah bilir:)))) çünkü sesi ince cadalozun :)))
(119,461 puan) tarafından
hatcem öldüm bittim laa gun sayiyom turkiyeye gitsem bizimkiler baksada az yatsam diye☺️☺️☺️
(1,720 puan) tarafından
Ay valla zor iki çocuk ya ☺️ bende tek başına cebelleşiyorum sevdoş ☺️
0 oy
(1,742 puan) tarafından

Parlatıcısı bitmiş cnm veya parlatıcı almıyor benimki de 4 yıl filan oldu alalı tuz hiç koymadım ama parlatıcı bitince böyle oluyor 

0 oy
(1,942 puan) tarafından
Bn tuzla parltıcı, bıraktıgımdan beri ısıl ısıl oluyor Maşaallah deyim . Sende oyle dene bir
(1,742 puan) tarafından
Canım yanlışın var tuzun bir önemi yok parlatıcı kullanman lazım
(1,942 puan) tarafından
Yok abla valla onuda kullanmıyorum güzel çıkıyor evdede var ama gerek duymadım hiç
(1,942 puan) tarafından
Gamzeli valla canım bilmiyorum o zaman ben sadece tablet katıyorum bir senedir oncedem hep cizilirdi ve buharlı kirecli cıkardı resmen
(1,742 puan) tarafından
AA çok iyi  4 yıl oldu kullanıyorum Altus tuz hiç koymadım ama parlatıcısıni sürekli koyarım
(295 puan) tarafından
Ya benim tuzsuz yikamiyor kac kere denedim yok kirli çıkartiyor acaba nedendirki
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Benim makinem Altus 5 yıldır bir sorun yok ama ben fairy kullandım şimdi boykot ürünü olduğu için başka bir deterjan aldım. A101 in markası. Bende hiç böyle sorun olmadı 
0 oy
(187 puan) tarafından
Bende bı ay olacak o suyundan kaynaklı dır tuz tablet en iyi olanı kulan suyun Sertse kulan sert değilse tuzu kulanma
0 oy
(2,019 puan) tarafından
Annemin makinesi de altus ara ara böyle çıkarıyor hiç memnun değil.
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Altus pismanliktir resmen canım bütün esyalrimi attım sinunda makinayı attım 
0 oy
(771 puan) tarafından
ben hep fairy kullaniyorum bir kere finish almistim aynen boyle oldu beyaz beyaz lekeli cikiyodu benim makine de altus ama guzel yikiyor fairyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 210 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.