0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (2,428 puan) tarafından

Ay rezil bir makina ya.  Gerçekten bıktım.  Kızlar geçen sene haziran ayında aldım sıfır.  Güzel yıkadi 4 ay. Ondan sonra yikamamaya başladı. Bardak içi sanki çekirdeğin sonunda kalan tuz var ya yada kum saatinin icindeki kum gibi leke olmaya başladı.  Her neyse servis geldi motoru tıkanmış dedi motorunu degisti. Yine yıkamada.  3 ocakta tekrar geldi. Bende yikamiyo diye içine Asperox sıktim napim. Adam içine deterjan mi koyunu çok köprüdü dedi. Bende evet yikamadigi için bir de böyle deneyeyim dedim. 2-3 defa yüksek derecede bos çalıştırın içindeki deterjan gitsin öyle deneyin dedi. Onu da yaptım olmadı.  Yarın tekrar gelecek bakalım ne olacak. Rezil oldim valla. Bu 3. Gelişi olacak.

Tablet markasını da değiştim yine aynı yinr aynı. 

O filtresini falan hep temizliyorim haftada 2-3 kez. Çok da calistirmiyorim günde 1 defa. O da aksam zaten.

Valla napacam. Rezil oldim. 

Sizde de böyle sorun oliyor muydu?

8 Cevaplar

0 oy
(3,847 puan) tarafından
Bende kullanıyorum ama sorun yaşamıyorum çok şükür ya 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemler 12 senedir kullaniyolar çok memnunlar canım valla hatta bende Altus almayı dusunuyordum
(2,428 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum ya. Ablam da altus kullanıyor. Aramizda 1 sokak var. O da aynı diyo. Acaba diyorum sulardan mi? Bir de ablamin ki de yeni garantisi hala var. İçi paslandi kireclendi diyo
tarafından
Canım zaten eskileede var ne varsa millet çabuk çabuk alsin diye iyi yaomiyokar artık ya hicbirseyi
0 oy
tarafından

Bence kullanimla alakalı   olan bir şey   4 yıldır Altus  kullanıyorum  buz dolabı da altus  1 kere servis gelmedi 

Buz dolabı için geldi   oda soğukluk ayarını yapamadigim icin 

Sadece parlatıcı ve tablet kullaniyorum  tablette hangisini Uygun bulursam onu kullanıyorum  örneğin geçen 101 in tableti indirimli buldum onu kullanıyorum  

Ayda 1 kezde  mavi suları var onunla boş çalıştırıyorum  

2.3 ayda 1 de limon tuzu beyaz sirke ile temizletiyorum    

tarafından
Bugün 2 kere çalıştır dim   hergun  mutlaka  çalışır  boş geçmez yani
(2,428 puan) tarafından
Yaptım cnm yüksek derecede calistirdim. Bilmiyorum vallahi.  Yarın olsun bi inşallah düzelir
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Annem kullanıyor tertemiz yıkıyor 

Siz sanırım tabakları felan tam siyirmadiniz su pervanesi tikanmis olabilir suyunuz iyi almıyor olabilir 

Farkli deterjan koyarsaniz köpürür makinenin beyni yanar
(2,428 puan) tarafından
Valla kuzum dikkat ediyorum ama nedense yikamiyor ya.
(7,654 puan) tarafından
Pervanelerine bak canım tikaninca temiz yikamaz
(2,428 puan) tarafından
Temizliyorum canim. İçindeki filtresini hep temizliyorum. :(
0 oy
tarafından
Kayınvalidem senelerdir kullanıyor hiç sorun yok 
0 oy
tarafından
Benim makinede öyle deterjan bırakıyor bardakların diplerinde. Mecbur tekrar deterjan koymadan yıkama yaptırıyorum. Nefret geldi ben ay da 2 defa açarım onuda bin pişman ediyor 2 yıllık makine atasım geliyor bazen 
0 oy
(334 puan) tarafından
Bende altus kullanıyorum ama çok memnunum 
0 oy
(775 puan) tarafından
Aslında altus bulaşık makinesi kraldır neden dersen 10 sene kullndım sonrasında programı bitirmemeye başladı bende hiç servis çağırmadan yenisini aldım keşke bi baktırsaymışım şimdi ki beko onun kadar ço iyi değil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 147 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.