0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (3,759 puan) tarafından
Cocogum hastanede durumu aynı şuan iyiye gidiyor şükür ama hastaneden. Ne zmn cikcagini bilmiyorum herkes eve geldimi diye sormaları biktimm .gelince iyi haberi veiririm her gün sorulması benim iyiliğim için olmuyor ..

Allah'ım sen şifa ver gelsin artık kucağıma evimee

7 Cevaplar

0 oy
(4,917 puan) tarafından
Hastaene psikolojisi çok farklı Rabbim sağlıkla evine dönmeyi nasıl etsin cnm . Belki kötü niyetle sormuyorlar hani şey gibi onemsiyorlar merak ediyorlar  diye belki 
(3,759 puan) tarafından
Aynn  öylede ama  hep sorulmasi canim sıkkın olduğundan iyi gelmiyor
(4,917 puan) tarafından
Müsait değildim falan de geçiştir istersen aradıklarında meskule atsan başka çaresi yok
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin ❤️❤️
(3,759 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
bebeğim küvezdeyken bende bıkmıştım, her gün taburcu olur belki diyerek hastaneye gidiyordum, doktor daha klaacak falan diyordu. e ne zaman çıkacakmış, bilmiyorum. doktor bir şey demiyor mu, hayır demiyor, gözlemleyecek. 

sıkıntılı süre süreç. kendi derdimiz bize yetmezmis gibi bir de sorularla muhatap oluyoruz. onlar da kötülüklerinden sormuyor ama insanın cevaplayacak gücü kalmıyor. zaten o orda diye için içini yiyor. kimseyle konuşmak istemiyordum. çok haklısın. inşallah bir an önce kavuşursun bebeğine 
(3,759 puan) tarafından
Aynn ne zmn çıkacak onlarda emin değil bende her gün gidmiyom  amin inşallah
0 oy
(224 puan) tarafından
Söylemezsın diye soruyorlardır kötülüğüne değildir merak ederler Allah yardımcın olsun 
(3,759 puan) tarafından
Biliyom kötülüğe
Demiyolar ama insan işde aklın heran zaten bebeğimde bnde bilmiyorum ne zmn cikacagini
0 oy
(727 puan) tarafından
Postuna baktım canım benim kizimda 10 gün solunum dan yattı. Çok şükür evimize geldik. Sabırlı ol ve dua et uzulmemeye çalış elimizde olmasakda üzülüyoruz ama ona fayda değil inan üzülmek rabbim bian önce sizi kavuştursun. Makineye bağlandı mi ne dediler doktorlar beslenmesi vs nasıl canım 
(3,759 puan) tarafından
Bağlandı makinaya çok şükür çıktı makinadan şimdi enfeksiyon diyolar ..
(727 puan) tarafından
Hiç sorun etme canım enfeksiyon bizimde vardı bir hafta içinde çıkardılar dedikleri günün uzme kendini
(3,759 puan) tarafından
İnşallah benim ilk oğlumda enfeksiyon yatmisdi inşallah cikar
(727 puan) tarafından
Çıkar canım bak tecruben de var sonuçta biliyosun size kavustursun inşallah
(3,759 puan) tarafından
Aynn ilk kucağıma hmn alamadım bunuda Allah'ım şifa versinn
0 oy
(1,468 puan) tarafından

Şu paylaşım beni düşündürdü karşı komşumuz da erken doğum yaptı ve her gördüğüm de bebeğin durumu nasıl diye soruyorum sen benim komşu değilsin dimi valla içime ö.küz oturdu 

(3,759 puan) tarafından
Ben 36 haftada sezeryan oldum Ankara'da yasiyom senun komşun bebeği kaç haftada doğum yaptı .
Şuan iyi Allaha şükür
0 oy
tarafından
İnşallah sağlıkla gelir evine canım benim kızımda yoğun bakimdayken e belki yaşar olmazsa olmaz diyen bile vardı salaklar nefret ediyorum hâlâ düşündükçe
(3,759 puan) tarafından
Hadiyaa tohbee
Amin inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 607 göst.
0 oy
7 cevap 321 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,232 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Leylow_ (53 puan) tarafından soruldu

378,295 soru

11,322,905 cevap

34,773 kullanıcı

...