0 oy
1,230 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Evlendigimizden beri hep şiddet hakaret küfür aileme küfür bana küfür şiddet uygular ilk cocugumu onun dayağa yuzun den erken doğum yaptım ***** gibi yanlışlıkla 2.çocuğa hamileyim şuan yine şiddet uyguladı biraz kanamam geldi yalvaririm ne yapmam lazım akıl verin ama ona sorsak haketmeseydin yapmazdım der ne yaptım ki hakedecek kaynanamlarda aynı kattayiz artık kafayı yicem ağlamaktan helak oldum

18 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Valla isteyen linclesin ama dayak yediğim adamdan değil ikinci çocuk hiç çocuk yapmazdim direk gider şikayet ederdim ister ailem arkamda olsun olmasın böyle korka korka kadına şiddet çoğaldı böyle yuz verirseniz daha da beterini yapacak senin tel yapacagin şey o adamdan kurtulmak 
(14,016 puan) tarafından
Dayak yediğim adamın yatağına girmem net yani en kisa zamanda da bosarim s.ktir git köpek derim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ailen arkandaysa çekme o adamı koş git ailene sana da yazık bebeğine de yazık. Bebeğini o ortamda büyütme umarım diğeri yaşıyordur. Sürekli babasının annesini dövdüğünü görerek büyütme yavrularını onlarında psikolojilerine yazık günah. 
(57 puan) tarafından
Sabah olsun gidicem çok şans verdim ona
tarafından
Dayağın şansı olmaz canım affetme git kurtar kendni bebeğini.
+1 oy
(20 puan) tarafından
Ahh cnm ewlenmeden once mum gibiler ewlndkten snra grcek yuzlerini gosteriolar bnde bosanma davasi actim ailemin yanina geldim sende al cocugunu gt 
(57 puan) tarafından
Aile avukatıyla konuştum zaten darp raporu felan var elinde tehdit mesajları
(9,247 puan) tarafından
Keşke elimizden bişey gelse bu adamlar edepsiz düzeltmeler.aldatmalar olur affettikce sinirlendim mübarek günler yarabbim Allah yanlarına bırakmasın sanki analar onlar dovsin diye doğuruyor nerde Müslümanlık kadını kollamak.emanet gözüyle bakmak sevmek.yazik pis edepsiz
(20 puan) tarafından
Ya kizimi el bebek gul bebek buyutuyorum hemen aglasin koşuyorum cesit cest ymkler yediriorm bu adamlar dovsun hakaret etsin diye mi
(57 puan) tarafından
Allah onları cehennem ateşiyle değil buz tarafı var orda donarak yaksın bizim her bir gozyasimiz onların üzerine ateş olarak dussun
(20 puan) tarafından
Amin cnm
+1 oy
tarafından
Ne hakaetmesi  ya hangi kadin siddeti hakeder nerenin bogasi  ** oglu ** ana babasi demiuor  mu kopek el kaldrma  Kadina  elleri kopsun dili kopsun orospu  cocfu
tarafından
Dinleme  o kopefin anasini
Sevgide siddet olamas
(57 puan) tarafından
Ona gore olurmuş ne saçma zihniyet onunda kızı var
(1,175 puan) tarafından
Severe döver de ***. Tövbd yaa cahil
(57 puan) tarafından
Hemde kör cahil valla ellerinde ya kafayı yiyip delirecem yada oldurucem kendimi
(1,175 puan) tarafından
Yarın kendi kızını kardeşini döverler adam kesilirler kendi karısına gelince . Canm o eşin olucak varlıktan kaç kurtul cocuklarınıda kötü örnek bu adam degişmsz annen baban ne diyor
0 oy
(63 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun  ama.neddn böyle yapıyor ki aranızda büyük sorunlar var mı yok yere mi
(63 puan) tarafından
Birde aynı binadasiniz ailesiyle ses duyup eşine kizmiyolar mi
(57 puan) tarafından
Sorun olsada olmasada vurmak icin bahane arar
(57 puan) tarafından
Yok anam ne dicekler kaynanam der esindir doverde severse böyle zihniyet olur mi seninde kizin evlenecek
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aslında böyle erkekleri elimize verecekler yağlı odunla dovecehiz.siddetin altında yatan acizliktir.eli kopsun.
(57 puan) tarafından
Amin amin ramazan ayının suyu yüzü hürmetine
(9,247 puan) tarafından
Annemde sen gibiydi olan bize oldu kavgacı sinirli asabi çocuklar olduk psikolojik desteklerle büyüdük.
0 oy
(75 puan) tarafından
Yazık degilmi sana ya ilk çoğunu onun yüzünde erken dogum yapmışın bide ikinciyi doguryorsun yanlış anlama beni ama imkanın varsa yanında 1 dk bile kalma ailenin yanına git canına yazık bebeğine yazık şuan çok üzüldüm durumuna
(57 puan) tarafından
Kaynana ayrı bi dert eşim ayrı bi dert vala kafayı yicem onlar yuzun den kaza geçirdim beyin kanaması ve bilinç kaybı yaşadım kafama 15 dikiş bacağımda kırık vardı en son olduricem kendimi
0 oy
(299 puan) tarafından
Kolaya kaçıp boşan dicem benimde ablalarim var tatrtstiklari elbet olmuştur ama gebe bı kadına dayak hiç bir kitaba sığmaz gunah
(57 puan) tarafından
Tartışma keşke olsa hep dayak hep dayak
(299 puan) tarafından
Dövdürtme kendini yazık günah degilmi Anan baban bilmiyo mu kardeş
(57 puan) tarafından
Annem ilk zaman kileri biliyor simdikini bilmiyor sakinleşir diye belki başka odalara gidiyorum oraya geliyor sırf bulaşmak icin vurmak için
0 oy
tarafından
Keşke 2. Çocuk olmasaydı çocuğunun annesine saygı sevgi  göstermeyen çocuğa mi saygı sevgi göstersin  ailen sahip çıkmıyor mu 
(57 puan) tarafından
2. Cocuk doktor lafı yuzun den oldu ben histeroskopi koloskopi endoskopi oldum doktor hamile kalamazsın dedi kanserden şüphe ettiği için şükür kanser değilim ondan oldu ama ben ondan artık tiksiniyorum ya
tarafından
Allah im yardım etsin sana insallah kuzum yerinde olsam devlete sığınırım hiç yapamadım müge anlı vs gbi yerlerden yardım taleb ederim kurtul oradan
(57 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Yapman gereken tek şey belli bence 
(57 puan) tarafından
Oldurecem en sonunda kendimi
(3,452 puan) tarafından
Boşanmak daha iyi bir çözüm bence
(57 puan) tarafından
Aile avukatıyla konuştum zaten
0 oy
(31 puan) tarafından
Şiddetin her türlüsü suç ve nolur kabul etmeyin. Özellikle hamile bir kadına şiddet uygulayan bir canlı resmen canidir. Belli ki psikolojik sorunları var başka açıklaması yok bunun. Çocuklarınız ne kadar kötü etkilenecek böyle bir baba ile yazarlarsa. Bence aileniz destek oluyorsa darp raporu alın ve dava açın. Ailenizden destek yoksa yine aynı şekilde Müge Anli bir uygulamadan bahsediyordu hatırlamıyorum şiddet gören kadınlar uygulamaya girdiklerinde polis geliyor kapıya direk. Kadına şiddet konusunda caydırıcı ceza verilmiyor ülkemizde maalesef bu yüzden rahat bu caniler. Ne olursa olsun ayrılın çekmeyin bu eziyeti. 
(57 puan) tarafından
Çok saolun herşey valla kafayı yicem ben
(31 puan) tarafından
Kafayı yemeyin, çocuklarınız var size ihtiyacı var size bir şey olursa zorba bı insanla büyümek durumunda kalacaklar. Anne olunca zaten çocuklarımız için yaşıyoruz hepimiz. Bence sakinlesip ne yapabileceğimize karar verin. Bizlere kolay belki bunları söylemek çünkü yaşamayan bilemez yaşadıklarımızı ama elimizden keşke başka bir şey gelse. Hamile kadına dokunmak nedir ya hamile diye eşiyle cinsel ilişkiye bile girmeye kıyamayan bir sürü erkek var. Hiç çekmeyin bu hayatı kayinvaldeniz bile kabullenmiş durumu belli eşiniz ailesinden böyle görmüş. Muhtemelen kayinvaldenizde dayağa boyun eğmiş bu yüzden durmayın lütfen.
0 oy
(12,871 puan) tarafından
Elleri kırılsın şerefsizinn 
(57 puan) tarafından
Amın ınslah benim bu gozyaslarim canımın acıması onun üzerine ateş olarak düşsün ınslah yüreği alev alev cayır cayır yansın yaşarken ölmenin ne denek olduğunu anlasin
(12,871 puan) tarafından
Amin bacım Amin insaallah
(57 puan) tarafından
amin ecmain
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sessiz kalacaksan yaacak bisey yok devami da gelir ilk tokati yedikten sonra ikinciye firsat verdigimiz icin hep ezilen oluyoruz
(69 puan) tarafından
Kız tlf fırlatsa boyle insanlar o kıza zararda verir ınankı butun gece dua ettim merak ettim suan nasıl hangi durumda acaba
(57 puan) tarafından
Kapıyı kilitledi üstüme çıkamıyorum
(57 puan) tarafından
Ailem babamın iş nedeniyle istanbul dışına ciktilar
(69 puan) tarafından
Polisi ara
(69 puan) tarafından
Bak canım bu normal degil insanlar kavga eder hadı ofkesı ne yenildi dovdu kapıyı kıtleyrn adam sabaha kadar doven insan normal degıldır bak ben senin hayatından emdıse etmeye basladım polisi ara rezil oluyolarsada olsunlar aksam gelınce ozur mu dileyecek belki tekrar dovmeye devam edecek
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Kaç yaşındasın merak ettim. Hala uyanık ve hala mı vuruyor. Sağlıklı değil bence ********... 
(57 puan) tarafından
21 yasindayim abla kafayı yicem artik
(2,692 puan) tarafından
Şimdi nasılsınız?
(57 puan) tarafından
Eşim işte rahatım ama normalde deliricem
0 oy
(69 puan) tarafından
Ya canim Rabbım yardımcın olsun ınsallah da artık ailenin arkanda olmasına bile gerek yok git Bı sıgınma evine bu canı omu verdi sana  sen kimsenin kolesı degılsın bırakma musade etme sana vurmasını polisi ara bak Bı rezil olsun o serefsıx sustunmu bunların gotu kalkar  vallaha annen aman yuvam yıkılmasın falan derse git sıgınma evine onlarlada irtibatı Bı kes herkes hattını bilsin bune ya illa herseyı kadın mı cekecek nereye kadar 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım sen kendi özgüvenini kaybetmiişsin önce Bi kendine gel bence kimsenin sana değil şiddet küfür etmeye hakkı yok annen baban sağmı bilmiyorum hayat şartlarını bilmiyorum eğer boşanmak istemiyorsan ki bence en doğrusu boşanmak sen bu hayata eziyet çekmeye gelmedin yinede düşüncene saygı duyarım çok seviyor düzelecek sanıyor olabilirsin amacın boşanmak değil düzeltmekse önce ailenle konuş seni bu adamdan korusun lar biraz ayrı kalın ve kesinlikle düzeldiğine emin olmadan o eve dönme kendine saygı duy senden bir tane daha yok hamile halinle acımayan adam yarın öbür gün Allah korusun canına kasteder kesinlikle tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve sanada bunları yaşattığı için seninde psikolojik destek alman lazım bu yaşananlar ağır travma ve hayatın boyunca taşıcaksın çocuklarına da yansıtcaksın ister istemez 
0 oy
tarafından
Mecbur musun gidecek yerin yokmu ?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 373 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Leylow_ (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,042 göst.
6 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 789 göst.
11 Aralık 2019 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu

378,013 soru

11,314,393 cevap

34,754 kullanıcı

...